Книжкові поради рівнянам. Поетична збірка "Ex libris квітня"

Поетична збірка "Ex libris квітня"

Пропонуємо читачам сайту "ВСЕ" у нашій рубриці книжкових порад звернути увагу на поетичну збірку двох рівнянок Світлани Луцкової і Олени Сєргєєвої.

Результатом несподіваного тандему поетеси Світлани Луцкової та художниці Олени Сєргєєвої стала поетична збірка "Ex libris квітня". Книга побачила світ дякуючи чудовому, творчому колективу тернопільського видавництва Навчальна книга — Богдан. Зокрема турботі художниці та поетесі Ганні Осадко та дизайнеру Ростиславу Крамару.

Обидві авторки поетичної збірки родом із Рівненщини. Однак зустрілися вони лише на сторінках соціальної мережі Facebook. Саме там вони познайомилися із творчістю друг друга. А познаймившись, усвідомили, що доки одна 20 років писала вірші, інша їх малювала. Єдність у поглядах на життя, у передачі образів, у тремтливому ставленні до сакрального, істинного — стало вирішальним аспектом в ідеї випуску спільної книги. Яка безсумнівно стала своєрідним експериментом.

Світлана Луцкова, Олени Сєргєєва, "Ex libris квітня"

Кожен твір Світлани мов дивовижне мереживо з низки образів, асоціацій, спогадів, якими вона щедро ділеться з читачем. Талановито володіючи словом, мов музичним інструментом, вона наповнює рядки своєю мелодикою. Це не можна назвати лише жіночою поезією, обмежуючи самобутність авторки. Це душа, чиста та безпосередня, яка і плаче, і сміється, і радіє сонячному дощу та бавиться із золотистими блискітками сніжинок. Це любов до життя у всіх її проявах.

Враження від прочитаного делікатно підкріплюються тонкими роботами крапкової графіки Олени Сєргєєвої. Її малюнки дивують технікою виконання і додають атмосферності прочитаному.

Отож, якщо крапкова поезія Світлани Луцкової та віршовані ілюстрації Олени Сєргєєвої зацікавили вас, ви можете замовити примірник, звернувшись до авторів через мережу Facebook.

Читайте також:

Книжкові поради. Шерил Сендберг: «Включайся!»

Книжкові поради. Віктор Франкл "Людина в пошуках справжнього сенсу"\

Книжкові поради рівнянам. Загадка Біллі Міллігана​

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.