Книжкові поради рівнянам. Віктор Франкл "Людина в пошуках справжнього сенсу"

Віктор Франкл "Людина в пошуках справжнього сенсу"

Команда сайту "ВСЕ" продовжує добирати рекомнедації цікавих книжок від рівнян. Рецензію на книгу Шеріл Сендберг "Включайся!" читайте у тексті віце-президента НК "Верес" Анни Радько.

Наразі представляємо відгук на книгу Віктора Франкла "Людина в пошуках справжнього сенсу" директора з розвитку Фонд сприяння лідерству "Стандарт" Артема Наавгуста.

Книжковий ринок України радує, відверто радує останнім часом. Нові, корисні і класні книги видають і це вже перемога. Радує, що і Видавництво КСД долучається до творення нового ринку і видає (інколи) справді вартісні речі.

Віктор Франкл Людина в пошуках справжнього сенсу

Однією з таких вартісних речей є книга Віктора Франкла "Людина в пошуках справжнього сенсу".

  • Вперше я прочитав Франкла ще російською і вразився, українською вразився не менше, переклад хороший. Принаймні не порізав око кривими словами.
  • Сам дизайн книги шикарний. Заощадили правда на папері, серйозно так заощадили, але це не так уже й суттєво. Ну і ще до обкладинки дописали оці "продано 15 млн примірників", "належить до 10 книг, які змінюють життя..." ось це я не дуже люблю. Мені подобаються "чисті обкладинки" і чисті читачі, які гуглять незнайомих авторів, читають аннотації, зміст, перші речення абзаців, а не ведуться на ці слова, але це вже моє власне, комусь і подобається.
  • Я не беруся говорити про сам текст. Книга сильна і надихає. В дечому пробуджує ненависть до людей, але це минає. Загалом, точно можу рекомендувати її читати, вона не змінить світогляд чи життя, як написано на обкладинці. Вона дасть їжу для роздумів, трохи мотивації (і ненависті, куди ж без неї), а що з цим робити, це вже вам вирішувати.

Загалом, Франкл відправляється на полицю до наступного прочитання, це не книга на один раз. Це хороша історія для вечору, знаєте, для теплого і зручного вечору. Саме тоді її треба читати, коли все добре. Вона створить гарний контраст, який треба, щоб це "добре, тепло" почати цінувати більше.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.