Рівне прощається із загиблим в АТО офіцером

Професійний офіцер, хороша людина, люблячий чоловік і батько... Таким запам'ятався своїм товаришам по службі загиблий у зоні АТО 41-річний начальник розвідки управління ракетних військ і артилерій  управління оперативного командування «Захід», полковник Юрій Миколайович Цісарук. 12 липня офіцер загинув під час виконання бойових завдань у Луганській області. Нині ж у рівненській військовій частині з тривогою і сумом чекають прибуття “вантаж-200” і сьогодні з 15 години розпочнуть прощання із загиблим. А вже завтра Юрія Цісарука поховають у його рідному місті Ізяслав, що в Хмельницькій області.

 

Як розповів начальник прес-центру ОК “Захід” Анатолій Прошин, Юрій Цісарук свою службу в Збройних силах України розпочав із 1 серпня 1992 року.

- За цей час він перебував на різних посадах від командира і до начальника розвідки управління ракетних військ і артилерій  управління оперативного командування «Захід». 12 липня Юрій Цісарук загинув заради миру, захищаючи свободу та незалежність своєї Батьківщини. Він був хорошою людиною, комунікабельним, добрим, професійним офіцером... Ми назавжди запам'ятали його таким. Весь особовий склад оперативного командування «Захід» висловлює глибокі співчуття родині Героя. Він до кінця з честю та гідністю  виконав свій військовий обов’язок. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться у наших серцях. У загиблого залишилася дружина і 15-річний син, який також мріяв стати офіцером, щоб захищати свою Батьківщину. Думаю, тепер він стане військовим ще й для того, щоб покарати ворога за смерть свого батька, - зазначив Анатолій Прошин.

Сайт "ВСЕ" також висловлює свої співчуття родині загиблого офіцера. Герої не вмирають!

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.