У квартирній справі судді нові потерпілі. Звинувачують рівненську міліцію

«Квартиру, яку відібрали рішенням суду, продали незаконно», - про це журналістові сайту «ВСЕ» розповіла найближча родичка померлих власників помешкання Валентина Гуріна. У п'ятницю, 27 вересня, мало відбутися  чергове судове засідання в апеляційному суді міста Рівного, проте вже вдруге його перенесено. Буцімто через хворобу одного із суддів.

 

Нагадаємо, судова тяганина виникла через те, що жінка, яка проживала разом із своїми родичами та доглядала їх до смерті, відповідно до законодавства звернулася у суд, щоби визнати право власності на квартироволодіння, оскільки саме вона є найближчою родичкою померлим. Суддя Олександр Тимощук попросив у представника позивачки, юриста Ліани Диновської оригінали правовстановлюючих документів на квартиру, за її словами для того, щоби «пробити по своїх каналах чи все нормально з квартирою». Коли деякі оригінали документів опинилися у руках судді, він запропонував схему, через яку 50% від вартості житла потрібно було віддати йому та іншими особами за «позитивне вирішення питання». Позивачка Валентина Гуріна відмовилася. Суддя документи не повернув.

Паралельно, у той самий час у суді з’являється інша претендентка на квартиру Богдана Євтух. За словами знаючих людей – ріелтор з продажу нерухомості. Жінка заявила, що саме вона найближча родичка померлим і як доказ надала документи, які не повернув суддя Тимощук. Варто зазначити, що у Богдани Євтух є не всі документи, оскільки частина лишилася у Валентини Гуріної. Тому, тих  оригіналів, що не вистачало, пані Євтух замінила ксерокопіями. У суді на користь ріелтора свідчать інші її колеги, зокрема Маленька Юлія Адамівна, яка у минулому була директором агентства нерухомості «Фенікс». Суд приймає рішення на користь ріелтора Богдани Євтух.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто забрав у рівнянки квартиру?

Тим часом, Валентину Гуріну «викинули» із квартири, у якій лишилися меблі, техніка та всі особисті речі. А квартиру, попри те, що рішення суду ще не набуло законної сили, продали за заниженою ціною.

- Мене дивує фактично бездіяльність правоохоронних органів, коли є достатня кількість доказів на підтвердження того, що пані Євтух та її колеги давали неправдиві свідчення у суді, - обурюється представник позивачки юрист Ліана Диновська. - Насправді ріелтор не проживала однією сім’єю із померлими, а вселялася на підставі рішення Рівненського міського суду. Тепер у цій справі з’явилися нові потерпілі. Нові власники придбали помешкання, яке за всіма правилами мало б бути опечатаним. Якщо нам вдасться довести, що квартирою заволоділи шахраї, то, скоріше за все, людина, що придбала помешкання, втратить свої гроші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський суд знову взявся ділити квартиру пенсіонерки

Журналіст сайту «ВСЕ» також намагалася з’ясувати родинні зв’язки із померлими Боляєвими ріелтора Богдани Євтух, оскільки саме це є однією із підстав прийняття рішення на користь жінки.  Матір цієї пані заявила, що таких родичів у них ніколи не було і її донька нікого не доглядала. У цій справі багато запитань до суддів, правоохоронних органів та прокуратури. Тому сайт чесних новин "ВСЕ" й надалі ретельно слідкуватиме за розвитком подій.

Коментарі

Ну це вже зовсім смішно. Суд навмисне веде справу не так як треба. Я думаю що людина все таки доб’ється правди!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.