Рівненський суд пікетували постраждалі від "кривосуддя". ФОТО

Сьогодні, 19 вересня під стінами Рівненського міського суду відбувся пікет під назвою "Рівняни проти суддівського "кривосуддя". Причиною протестів є резонансна справа, яка набула широкого розголосу, у зв’язку із тим, що рівненського суддю Олександра Тимощука звинуватили у незаконному заволодінні оригіналами правовстановлюючих документів на квартиру.

Окрім того, словвами юриста Ліани Диновської, суддя запропонував позивачці Валентині Гуріній (яку вона представляє у суді) схему, через яку 50% від вартості її житла мали розділити між ним та іншими особами за "позитивне вирішення питання".

Пікетувальники зібрали підписи з вимогою звільнити суддю із займаної посади. Відповідне звернення вже направлено у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України, Верховну Раду та Вищу раду юстиції.

Підтримати Валентину Гуріну прийшли й інші постраждали від того ж судді. Люди тримали в руках плакати: "Хто відповість за смерть під колесами автівки Тимощука О.Я?", "Суддя в законі", "Осиротив двох дітей", "Я суддя мені все дозволено", "Підробка документів: на що здатні заради грошей", "Неправдиві свідчення "чорних ріелторів" і квартира твоя", "Після зустрічі з суддею – інвалід на все життя" та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто забрав у рівнянки квартиру?

Матір двох дітей Галина Лемещук, яка теж прийшла на пікет розповіла журналістам, що десять років тому її чоловік загинув під колесами автівки судді Тимощука. З того часу справа не зрушуються з місця.

- У жовтні буде десять років відтоді як мої діти стали сиротами, - говорить пані Галина. - Мій чоловік загинув під колесами автомобіля судді Тимощука. Відбулося слідство під час якого нічого не змогли довести. Мій чоловік у лікарні перед смертю сказав хто його збив, він його впізнав. У той час Тимощук балотувався в депутати і скрізь були розвішені плакати з його портретом, всі його знали в лице. Мені сказали, що справу закрили за відсутністю факту злочину.

Вдова Галина Лемещук розуміє: чоловіка назад не повернути. Разом із тим, вважає, що така людина не повинна буди суддею інших. Через це, вона прийшла підтримати Валентину Гуріну.

Також ми поспілкувалися з чоловіком, який у результаті "розмов" із суддею став інвалідом. Олександр Тимощук разом із своїм братом у 2005 році нанесли тілесні ушкодження рівнянину Віктору Харчуку, внаслідок яких чоловік став інвалідом другої групи.

- Вони били мене залізною трубою, але мені так і не вдалося це довести. Коли я лежав у лікарні, Тимощук декілька разів приїздив до мого лікуючого лікаря, після цього мене намагалися якомога швидше виписати, - розповідає Віктор Харчук. – У висновку написали, що я заламав ногу у шістьох місцях внаслідок падіння об асфальт. Як таке може бути?! Всі правдиві свідчення з часом були підмінені. У судово-медичній експертизі було сказано, що у сорок років у мене появилася ламкість кісток. Такого бути не може. Це хвороба, яка передається по спадковості і проявляється відразу після народження, у моєму віці такого бути не може. Я хочу, щоб інші люди не потерпали від рук цього судді. Він повинен понести справедливе покарання за всі свої злодіяння.

Чоловік демонструє ногу після операціЇ

Ми хотіли взяти коментар в Олександра Тимощука з приводу звинувачень у його адресу. Охоронець на прохідній повідомив, що двері у кабінет судді зачинені:

- Я не знаю, його кабінет зачинений. Можливо він на лікарняному. Сьогодні я його не бачив. Головний суддя у нарадчій кімнаті і звільниться не скоро.

Телефоном з суддею нам також не вдалося зв’язатися. Олександр Тимощук не бере трубку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський суд знову взявся ділити квартиру пенсіонерки

Варто зазначити, що під час пікету до нас підійшла жінка і попросила прийти і на її судову справу суддею на якій є Тимощук.

- Я проходила і побачила, що тут відбувається. У мене також цей самий суддя. Нас декілька потерпілих. У нас забрали три хати і землю. Всі ми судимося вже сім років і ніякого результату. Підтасовуються документи, а суддя цього просто не помічає. Прийдіть все побачите самі, - зауважила жінка.

Під кінець, усі плакати люди причепили скотчем під вікнами суду.

Ключові слова: 

Коментарі

Куда ни глянь-везде одно и тоже ! Преступные судьи и депутаты, чиновники-казнокрады,меры -уголовники! Впоминая незабвенного Кобзаря -"Чі буде суд, чі буде кара...

Не хотіли навіть нардепи минулого скликання від Рівненщини голосувати за призначення цього псевдосуддєйку-кримінального бандюка. На що є стаття в рівненських газетах за березень 12 року. Але він всіх обманув, з ким треба - домовився і став суддею.
Але його місце не крісло судді, а нари!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.