Через суддю рівнянка втратила квартиру

Підроблення документів та викрадення їх оригіналів, корупція, хабарництво та продажність - це реальність Рівненських судів, - про це заявила на засіданні громадської ради Рівненської облдержадміністрації керівник юридичного відділу Рівненського осередку «Міжнародного комітету сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» Ліана Діновська. За словами юристки, суддя який повинен був встановити право власності на квартиру, вимагав від власниці 50 % від вартості житла. Коли позивачка відмовилася, він взяв оригінали документів для нібито ознайомлення та… забрав собі.

Виступаючи перед присутніми на громадській раді юрист Ліана Діновська розповіла, що до них звернулася громадянка Валентину Гуріна з проханням здійснити судовий супровід справи щодо встановлення права власності на квартироволодіння. Позовна заява була розписана на суддю Рівненського міського суду О. Тимощука, який попросив Ліану Діновську, як представника позивачки надати йому оригінали всіх документів, які є в додатках до позовної заяви. Суддя пояснив, що документи йому потрібні для перевірки «по своїм каналам».  Після того, як усі документи потрапили йому до рук, суддя відмовився їх повертати, проте пообіцяв позитивне рішення усіх інстанцій, якщо Валентина Гуріна віддасть йому 20% від вартості квартири. Окрім того, жінка повинна була укласти договір позики на 30% від вартості квартири на його посередницю Юлію Адамівну (як пізніше з’ясувалося ця жінка працює ріелтором). Суддя залякував позивачку тим, що якщо відмовиться платити, то нібито прийдуть на судове засідання представники ЖЕКу та дільничні інспектори та нададуть свідчення такі, які потрібні міськраді, а свідків залякають правоохоронці.  Що пізніше і трапилося.

Ліна Діновська (на фото) зазначає:

- В результаті суддя О. Тимощук провів два судових засідання за відсутності як позивача так і відповідача та призначив третє, яке провів за участю представника відповідача – юриста міськради. Суддя зауважив, що позивачка нібито подала заяву про розгляд справи за її відсутності. Саме цікаве те, що дана заява є підробленою. Також суддя провів ще четверте засідання взявши до уваги сумлінні покази дільничного інспектора міліції та працівниці ЖЕКу, які робили впізнання із ксерокопії паспорту. 5 червня 2013 року суддя Тимощук ухвалив незаконне рішення яким відмовив у задоволенні позову, а паралельно інший суддя Рівненського міського суду розглянув справу відносно тієї ж квартири та визнав право власності за зовсім чужою особою, яка є підставною. За словами Ліани Діновської на цьому судовому засіданні неправдиво свідчили четверо людей, одна із так званих свідків була та сама ріелтор Юлія Маленька та її співмешканець Констянтин Давидчук. Всі четверо «свідків» зареєстровані за різними адресами і не є сусідами позивачки. В усій цій оборудці задіяні: судді, правоохоронці, працівники ЖЕКу, представники міськради та підставні особи. Усі мої слова підтверджують диктофонні записи, які є у мене. В тому числі суддів та правоохоронців.

Схоже, подібні ситуації доходять до критичної межі і вже не можливо мовчати, а тому юристка Ліана Діновська заявляє, що готова озвучити усі прізвища посадовців, які задіяні у цій оборудці і надати підтверджуючі аудіо записи.

Сайт "ВСЕ" готовий надати можливість висловити свою точку зору всім зацікавленими сторонам.

Коментарі

Hi my dears
I happy for found this site very helpful !!!

Thank You! This will be very helpful!

this site very helpful !!! Thank You sir!!! very useful !

This was really very interesting and
helpful to read. I cant wait to read more from this site.

Actually enjoyed this article post. Cool.Thank you for the blog.Really thanks! Fantastic.Thank you ever so for you personally post.
Kindly also consult with my site =).
We could have a link change contract among us!

Hi all, here every person is sharing these kinds of know-how, so it’s nice to read
this website, and I used to go to see this blog daily
https://train.tikban.com/ خرید بلیط قطار
https://ins.tikban.com/ بیمه مسافرتی
https://ins.tikban.com/ خرید بیمه مسافرتی
https://ins.tikban.com/ بیمه مسافرتی آنلاین

Actually enjoyed this article post. Cool.Thank you for the blog.Really thanks! Fantastic.Thank you ever so for you personally post.

<a href="https://train.tikban.com/">خرید بلیط قطار</a>
<br>
<a href="https://ins.tikban.com/">بیمه مسافرتی</a>
<br>
<a href="https://ins.tikban.com/">خرید بیمه مسافرتی</a>
<br>
<a href="https://ins.tikban.com/">بیمه مسافرتی آنلاین</a>
<br>
<p class="r"><a href="https://tikban.com/رزرو-هتل-کیش">رزرو هتل کیش و معرفی هتل های شهر کیش</span></a>
https://bit.ly/2zE93Sc
<br>
<a href="https://tikban.com/قیمت-بلیط-ارزان-مشهد">قیمت بلیط اتوبوس وی آی پی تهران مشهد</a>
https://bit.ly/2tnoGbc
<br>
<a href="https://train.tikban.com/">بلیط قطار سفیر</a>
<br>
<a href="https://goo.gl/Q9ygYJ">رزرو اینترنتی بلیط قطار</a>
<br>
<a href="https://tikban.com/بلیط-ارزان-استانبول">بلیط رفت و برگشت استانبول چارتر</a>
https://bit.ly/2LD7OEd
<br>
<a href="https://tikban.com/قیمت-بلیط-هواپیما-ماهان">قیمت بلیط استانبول ماهان</a>
https://bit.ly/2tAOAI2
<br>
<a href="https://goo.gl/DcH2Mg">خرید اینترنتی بلیط خارجی</a>
<br>https://bit.ly/2KfbQFK
<br>
<a href="https://tikban.com/">خرید آنلاین بلیط هواپیما</a>
<br>
<a href="https://tikban.com/بلیط-مشهد">بلیط مشهد</a>
https://bit.ly/2Loxbtt
<br>
<a href="https://tikban.com/بلیط-ارزان-قیمت-هواپیما">بلیط ارزان</a>
https://bit.ly/2KboZMD
<br>
<a href="https://tikban.com/قیمت-بلیط-هواپیما-ماهان">خرید بلیط هواپیما ماهان</a>
https://bit.ly/2tAOAI2

http://www.samdhprint.com چاپ دیجیتال
http://pedramseo.ir/ آموزش سئو
https://bit.ly/2JOmXVT چاپ بنر
https://bit.ly/2sTclLM چاپ کارت ویزیت
https://bit.ly/2JREa0y چاپ تراکت
https://bit.ly/2t4xemh چاپ کاتالوگ
https://bit.ly/2JCd0vD چاپ بروشور
https://bit.ly/2y6Zb2V چاپ عکس
https://bit.ly/2HLlXg9 تخفیف دانشجویی
https://bit.ly/2Jx1UYs چاپ لمینت
https://bit.ly/2MkNCrM چاپ فوم برد
https://bit.ly/2ydLdwe چاپ روی پارچه
https://bit.ly/2y6QRzX چاپ کاغذ دیواری
https://bit.ly/2JCdTnX چاپ استیکر ماشین

It’s really amazing that we can record what our visitors do on our site. Thanks for sharing this awesome guide. I’m happy that I came across with your site this article is on point,thanks again and have a great day. Keep update more information.
<p><a href="http://pedramseo.ir/">پدرام سئو</a> به شماکمک می کند در موتورهای جستجویی مثل Google ,Bing,Yandix رتبه های بهتر و ترافیک هدفمندتری داشته باشید. من و تیم ام با هشت سال سابقه کار در زمینه مشاوره و انجام پروژه های سنگین <strong><a href="http://pedramseo.ir/">سئو</a> </strong>می توانیم کسب و کار شما را با اینترنت هدفمندتر کنیم. سئو در خدمت <a href="http://pedramseo.ir/category/internet-marketing/">بازاریابی اینترنتی</a> و سود شماست باقی بهانه است.</p>
<p><a href="http://pedramseo.ir/">پدرام سئو</a></p>
<p><a href="http://pedramseo.ir/">سئو</a></p>
<p><a href="http://pedramseo.ir/">سئو کار</a></p>
<p><a href="http://pedramseo.ir/">سئو چیست</a></p>
<p><a href="http://pedramseo.ir/category/seo-training/">آموزش سئو</a></p>
<p><a href="http://pedramseo.ir/services/">خدمات سئو</a></p>

Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги, або вам потрібен кредит на акції, щоб поліпшити свій бізнес? Вас відкидали банки та інші фінансові агенції? Вам потрібна консолідація кредитів або іпотека? Шукайте більше, як ми тут, щоб усунути всі ваші фінансові проблеми у минулому.

Це проста кредитна компанія. Ми пропонуємо кредити тим, хто зацікавлений у прийнятній процентній ставці 2%. Діапазон варіюється від $ 5000 до максимум $ 100 000 000,00 доларів.

Наші позики добре застраховані, тому що максимальна безпека є нашим пріоритетом.

Зв'яжіться з нами по електронній пошті: oceanfmortgages@gmail.com

З повагою
Макс Бент
oceanfmortgages@gmail.com
 
2% оригінального кредиту та гарантії
oceanfmortgages@gmail.com

Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги, або вам потрібен кредит на акції, щоб поліпшити свій бізнес? Вас відкидали банки та інші фінансові агенції? Вам потрібна консолідація кредитів або іпотека? Шукайте більше, як ми тут, щоб усунути всі ваші фінансові проблеми у минулому.

Це проста кредитна компанія. Ми пропонуємо кредити тим, хто зацікавлений у прийнятній процентній ставці 2%. Діапазон варіюється від $ 5000 до максимум $ 100 000 000,00 доларів.

Наші позики добре застраховані, тому що максимальна безпека є нашим пріоритетом.

Зв'яжіться з нами по електронній пошті: oceanfmortgages@gmail.com

З повагою
Макс Бент
oceanfmortgages@gmail.com
 
2% оригінального кредиту та гарантії
oceanfmortgages@gmail.com

Да заспокойтесь вже !!!! Це в 2013 році було !!!! Може він вже Харошій !!!!??? Є !!!!

гість із IP 77.123.64.231, та заспокойтесь вже ви - журналісти тут ні до чого! це ж очевидно, що Ліані треба підвищувати свій професійну кваліфікацію. Ліано, перш ніж будете братись за нові справи підчитайте практику. не робіть біди клієнтам

Вот это результат 24х летнего отсутствия власти, и полнейшего беспредела с её стороны! А так же угодливо - заискивающей позиции народа! И контроля этой самой власти - кушайте теперь то, что сами же и взростили!

Таке твориться у Рівненському міському суд чи не на кожній "мажорній справі".... насправді там діє ціле угрупування суддів, які займаються вимаганням грошей. В однієї чоловік в СБУ працює... в іншого брат в прокуратурі і так далі... відсотків 80 суддів звільнити треба з цього суду. Повістки не відправляють, брешуть.. повний беспрєдєд!!!!

Шановний пане "журналіст" у вас справжня параноя)))лікуйтесь)))щастя вам і здоров"я))
P.S.: я, до речі, ні в що з вами не грала і не воювала, а просила надати конкретнішу інформацію, що п.Діновська і зробила

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.