Суд над «беркутівцями» у Рівному: нові подробиці

Розгляд кримінальної справи щодо двох бійців рівненського спецпідрозділу «Беркут» було призначено на сьогодні, 25 червня. Однак судове засідання не відбулось, нібито по причині відсутності судді Сергія Харечко, який у той час перебував у нарадчій кімнаті з приводу іншої справи. Але сайту «ВСЕ» вдалося дізнатись нові подробиці у справі бійців «Беркуту».  

Нагадаємо, що інцидент, який ліг в основу кримінальної справи, трапився в ніч з 21 на 22 квітня 2013 року біля супермаркету «Вопак».

У Рівному бійців "Беркуту" судитимуть за захист власних дружин від хуліганів? ВІДЕО

Двоє беркутівців-кумів, повертаючись додому після святкування дня народження дитини одного з бійців, вступилися за своїх дружин. Їх, за словами жінок, почали ображати двоє невідомих чоловіків. В результаті виникла бійка, а буквально за два дні – кримінальна справа за фактом побиття громадян Юрія Сливчука та Дмитра Козійчука.  

Пікантності ситуації додає той факт, що дружина одного з «невідомих» (Дмитра Козійчука) працює в  прокуратурі. У відповіді на офіційний інформаційний запит журналіста, Рівненська обласна прокуратура повідомила, що: «Козійчук (Банделюк) Галина Володимирівна з 22.10.2001 працює на посаді інспектора прокуратури Рівненського району Рівненської області. З 16.11.2011 перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку».

Беркутівці припускають, що «оперативне» слідство у справі, пов’язане саме з причетністю родичів «постраждалих» до прокуратури. Окрім того, бійка відбулась перед автомобілем патрульно-постової служби, у якій знаходився міліціонер.

Олександ Барилюк (один з бійців «Беркуту», який проходить по справі) розповів сайту «ВСЕ»:

- Так звані потерпілі спочатку написали заяву у міліцію на ППСників звинувачуючи їх у бездіяльності, але коли стали відомими наші прізвища, а ППСники почали давати покази на користь Юрія Сливчука та Дмитра Козійчука - заяву на них забрали. Прокуратура завела кримінальну справу на нас.

Переглянувши відео виникає питання: чому працівник ППС, який був буквально за п’ять метрів від бійки ніяк не відреагував? Чому підійшовши до людей - повернувся назад до машини і спостерігав за всім збоку? Чому не покликав на підмогу своїх колег, які судячи з відео, зайшли за чимось в супермаркет?

Нам вдалося запитати про це у самого працівника патрульно –ппостової служби 24-річного Віталія (із певних причин прізвища називати поки не будемо). Міліціонер розповідає:

- Я їм кажу, порушення громадського порядку – розходьтеся. Вони там стояли, а я відійшов до машини  - сів. Я бійку не бачив, був в машині і навіть уваги не звертав. Я сидів на задньому сидінні машини і якби навіть побачив бійку, то фізично вийти не зміг би, бо на задньому сидінні відсутні ручки, які відкривають машину із середини, оскільки там ми возимо правопорушників і згідно правил внутрішні ручки відсутні.  Проте, якби я бачив що відбувається бійка, то якось зреагував би, хлопцям може зателефонував би.

На запитання журналіста чим він таким займався, що не бачив бійки, яка відбувалася фактично перед патрульною машиною, Віталій відповів:

- А як ви думаєте? Я добу не спав. Я не говорю, що я спав – сидів, чекав хлопців. Я не пам’ятаю, може по телефону спілкувався.

Цікаво, а якби перед автомобілем ППС відбувався більш серйозний злочин чи, не дай Боже, загорілося б саме авто, як би тоді вибирався з нього працівник міліції. І зрештою, як же він тоді вийшов з машини, коли вперше підходив, щоб вгамувати компанію? Відповіді на ці питання мають шукати вочевидь відповідні органи.

Сайт чесних новин "ВСЕ" й надалі слідкуватиме за розвитком ситуації. Суд над «беркутівцями» у даній кримінальній справі перенесено на 14.30, третього липня 2013 року.

Коментарі

Дуже активному рівненському бомжу.Запитання.Як би ти поступив ? Коли ображали б словесно твою дружину ,лапали за ноги,дивилися зверхньо на тих що нижче зростом .Отримали по заслугах.Я дав би більше.

Оце бредіт міліционер, таких сказок ще не чув, відімо він був в стані наркотичного сп'яніння)))
І цей тіпчик був при виконанні та й прізвище можна вільно називати.
В цій історії реально винні усі учасники але на мою думку, беркут, хоч і не в службовий час має бути прикладом та взірцем для інших, а не зачинщиком драк і потасовок.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.