У Рівному будують сучасний кіноконцертний зал. ФОТО

У Рівному триває реконструкція Міського будинку культури. За словами міського голови Рівного Володимира Хомка його ремонт є цьогорічним пріоритетом міської влади.  Нагадаємо, що ремонт закладу розпочали маже 10 років тому, але через брак фінансування постійно зупиняли.

Теперішній міський будинок культури збудували ще в 50-х роках. Приміщення спочатку планували як кінотеатр, лише потім перелаштували у будинок культури. Працював заклад культури без ремонту аж до 2005 року. Тоді ж міська влада розпочала ремонт застарілої будівлі. Втім, вже за два роки зрозуміли – будинок потребує капітального ремонту та перепланування. Проте вже за тогочасним кошторисом вартість всіх робіт сягнула 30 мільйонів гривень. З них 25 мільйонів мали витратити безпосередньо на будівельні роботи, а 5 — на облаштування сучасної сцени. 


З того часу відшукали та використали лише 11 мільйонів. За них відремонтували фойє, виставкову залу та адміністративну частину приміщення. Тим часом повної реконструкції потребує концертний зал, де лише частково оновили сцену. 


— Разом з балконами зал може вмістити 1200 місць, — розповіла заступник міського голови Галина Кульчинська. — Для цього можна розмістити сидячі місця на балконах.  — Хочемо запланувати і  придбання та встановлення у залі сучасного світлодіодного екрана вартістю майже 600 тисяч. 

Однак останніх два роки міська влада вирішили направити всі фінансові зусилля на завершення ремонту будинку культури. За словами міського голови Рівного тут капітально відремонтували дах, ремонтують зовнішні стіни. Але найбільше оновлення стосуватиметься саме залу. Кіноконцертний зал планують обладнати за останнім словом техніки.  Крім того можна буде динамічно змінювати сцену та глядацьку залу для проведення різноманітних концертів. Як зізнався Володимир Хомко днями він разом з підлеглими поїде вибирати стільці для нового залу.  

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Має ж Хомко знати і бачити скільки на стільцях грошей прилипне йому до рук...Тому й сам купувати буде, може ще й торгуватись буде..

Капець! Це міський голова має їздити і вибирати стільці!!!! Шопінг влаштує!!!
Йолоп!!! Краще б містом займався. А то "госпідарів" розвелось...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.