Депутати Рівнеради потрапили у "Вогник"

У зв'язку із довготривалим скандалом навколо дитсадка "Вогник", міський голова Рівного Володимир Хомко доручив спеціально створеній депутатській комісії відвідати цей дошкільний заклад, аби ті розібралися у ситуації, що склалася. Адже навколо надання додаткових платних послуг у ДНЗ №14 ("Вогник") точиться немало чуток і робиться ще більше висновків.

Депутати Рівнеради потрапили у "Вогник" тільки у вівторок, 14 квітня. В зазначену годину на подвір'ї садочка почали збиратися батьки та працівники ДНЗ №14, депутати й журналісти, аби разом рушити всередину приміщення.

На фото (зліва направо): голова батьківського комітету Юрій Каленський, голова депутатської комії Олександр Курсик, керівник "Вогника" Тетяна Ширко.

Серед батьків була й Ольга Ільчук, з ініціативи якої до садочка нині прикутий настільки великий суспільний інтерес. Нагадаємо, конфлікт почався з того, що Ольга (на фото посередині) попрохала надати їй фінансовий звіт куди йдуть кошти, які у садочку збирали для підприємця, що надавав додаткові послуги для дітей (англійська, хореографія). 

Коли депутати зібралися, вищезгадане товариство рушило до садочка, де його очільниця Тетяна Ширко  провела екскурсію депутатам.

Світлана Богатирчук-Кривко навіть завітала до фітобару "Вогника", де скуштувала місцевих напоїв.

Коли депутати усвідомили, що собою являє дитячий садочок №14, вони разом із батьками зібралися у відповідній кімнаті та розпочали дискусію про наболіле.

В складі депутатської комісії були присутні такі депутати: Олександр Курсик, Сергій Паладійчук, Руслан Шевчук, Віктор Вівсяник, Антон Сачук, Олександр Лащук, Світлана Богатирчук-Кривко та Олег Карпяк.

Зустріч тривала близько двох годин. Батьки просили депутатів сприяння у відновленні надання платних послуг у дитсадку, адже більшість із них хочуть, аби їхні діти займалися хореографією та англійською. 

Також на заході виступила Ольга Ільчук та пояснила депутатам із чого розпочався конфлікт у садочку, що завершився розірванням договору із підприємцем, котрий надавав ці додаткові послуги.

Вислухавши усі сторони депутати висловили власне бачення виходу із цієї ситуації.

Також міські обранці домовилися із батьками, що відвідають збори батьківського комітету садочка 21 травня, після чого їхня комісія зробить остаточні висновки. 

Більше фото у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ

Коментарі

а в мене так і нема відповідей на кілька питань:

1.Чому був розірваний договір, якщо все було законно?

2.Чому на депутатську комісію не запросили власне самого підприємця, щоб він все міг пояснити? Зрештою людина втратила кусок ринку

3.Чому на засіданні не було начальника управління Василя Харковця?

4.І ще я хотів запитати чи правда, що цей підприємець, це жженка, яка працює в цьому ж садочку бухгалтером?

Паладійчук красава! Він чітко сказав: сайт ЧЕСНИХ НОВИН зіштовхнув лобами всіх кого міг! Журналісти подали ситуацію під власним кутом бачення! Вони непрофесійно висвітлюють все!

найбільше в місті "Дивосвіт" 850грн по квитанціях

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.