Ексклюзивні фото рівненської чемпіонки України з боксу

Рівненську боксерку Іванну Крупеню чоловіки  не бояться, а поважають. Срібна призерка чемпіонату Європи з боксу серед молоді, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка України 2009 року серед жінок, член збірної України з боксу Іванна Крупеня розповідає, що стати найкращою в боксі мріяла з дитинства.

 

Навіть чемпіонки світу з боксу в повсякденному житті – звичайні слабкі жінки, які одягають сукні, туфлі на підборах та ходять в солярій.

Колишня дзюдоїстка, срібна призерка чемпіонату Європи з боксу серед молоді, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка України 2009 року серед жінок, член збірної України з боксу Іванна Крупеня розповідає, що стати найкращою в боксі мріяла з дитинства.

Не останню роль в цій мрії відіграв брат Іванки – Сергій. Він навчив сестру грати в футбол та бігати крос. З 10-ти років вона вже займалась у волейбольній секції ЗОШ №25, саме там вчителі прищепили Іванні дисциплінарні навички та уміння викладатись до кінця.

Після волейболу було дзюдо. За п’ять років, у цьому виді спорту, Крупеня досягла рівня майстра спорту, була чемпіонкою України серед кадетів і молоді та входила до складу збірної команди. Брала участь у чемпіонаті Європи. Але у 17 років вирішила спробувати себе у боксі. Без якого, тепер, не уявляє свого життя.

- Спорт – це все моє життя. Якби я мала вільний час то займалась фехтування, кінним спортом, фітнесом та іншими активними видами спорту  - говорить Іванна.

Сьогодні Іванна Крупеня відома в Україні та за кордоном боксерка. Дівчина брала участь у міжнародних змаганнях в Туреччині, Китаї, Нідерландах і майже завжди поверталась з призовим місцем. А ще довела, що у жінки зброєю може бути не тільки краса, а й кулаки. А при їх поєднанні… навіть уявити страшно.

Європейський чемпіонат з боксу серед жінок

Ось так Іванна виглядає не на рингу

У житті чемпіонів з боксу також є місце романтиці

Коментарі

Як в старому анекдоті, трохи переробив: Запитують у беоксерки: - А де зараз ваш чоловік? - В лікарні. - А що з ним сталось? - Ну сидим ми на кухні, розмовляємо, і тут бачу він розкрився...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.