Чому у Рівному горів нічний клуб "Лагуна"

Сьогодні майже о четвертій ранку очевидці повідомили "ВСЕ" про те, що із вікон чи не найпопулярнішого нічного клубу Рівного "Лагуна" валить густий чорний дим. За кілька годин ми з'ясувати подробиці пожежі.

"Поруч з будівлею стоїть кілька машин пожежників та швидка допомога. Відвідувачів клубу на вулиці немає", - повідомили нам у телефонній розмові.

Подробиці події вдалося розвідати у Миколи Прокопчука із територіального управління МНС у Рівненській області.

- В «Лагуні» сталося дуже велике задимлення. Нічний клуб знаходиться на ремонті і не працює орієнтовно із 15 квітня. Тож цієї ночі в розважальному закладі не було відвідувачів, - повідав рятувальник.

Біля барної стійки сталося загоряння, яке спричинило значне задимлення. Саме тому на місце події прибуло так багато техніки. Що саме горіло, нині остаточно встановлюємо, - зазначив Микола Прокопчук.

Також автор цих рядків звернувся за роз'ясненням ситуації, що склалася, до арт-директора НК "Лагуна" Андрія Перескокова. Його відповідь була надзвичайно розлогою і змістовною:

А тим часом, як повідомили "ВСЕ" в територіальному управлінні Міністерства з надзвичайних ситуацій області, нині на місці загоряння працює слідчо-оперативна група у складі рятувальників і правоохоронців. Відповідно до закону, для здійснення слідчих дій вони мають 10 днів. Відтак, офіційна причина загоряння швидше за все стане відома не раніше, аніж після травневих свят.

Також за неперевіреною інсайдерською інформацією, у "Лагуні" на першому поверсі фактично вщент згорів бар. Якщо керівництво закладу бажає уточнити масштаб завданих збитків та пролити світло на обставини пожежі в нічному клубі, ми готові надати їм таку можливість.

Ключові слова: 

Коментарі

Таке можуть написати полішуки по натурі, а не за місцем проживання, сам то давно з дерева?

(щире серце) зря радуєшся бидлота!!! скоро відкриється з новим ремонтом))))

Шановний автор, маленьке зауваження. МНС вже немає, а є Головне управління ДСНС у Рівненській області.

Прийшла вже накінець пора цій первінтінній канторі накритись)

"від щирого серця радію що клоака побуде ще закритою! ще б гральний зал закрили, бо вже останні гроші там програють!"
А ты любишь по считать чужие денги =)

від щирого серця радію що клоака побуде ще закритою! ще б гральний зал закрили, бо вже останні гроші там програють!

робітники покурили)

Найс!)

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.