Як влітку підвищити рівень фізичної активності

Відомо, що фізична активність здатна знизити ризик розвитку та полегшити перебіг різних захворювань, в тому числі ожиріння, цукрового діабету, хвороби Паркінсона, онкології, психологічних порушень і ін.

Нагадаємо, що згідно з результатами дослідження Американської асоціації серця (American Heart Association), опублікованими в журналі «Circulation: Heart Failure», щоденні заняття фізичними вправами здатні знизити ймовірність виникнення серцевої недостатності на 46%.

Фахівці відзначають, що сучасне життя в розвинених країнах світу пов'язана з малорухливим способом життя. Так, найчастіше мало хто користується альтернативними видами транспорту (велосипед), сходами, і навіть вдома, на жаль, телебачення та комп'ютер заохочують сидячий спосіб життя. Згідно з рекомендаціями Американської асоціації серця необхідну кількість фізичної активності помірної інтенсивності щотижня складає 2,5 ч.

Всесвітньою організацією охорони здоров'я в список прикладів помірних фізичних навантажень включені: активну участь в іграх і заняття спортом з дітьми, жвава ходьба, танці, садівництво, робота по дому і прогулянки з собакою.

З настанням теплих днів, на думку фахівців Національного інституту діабету, захворювань системи травлення та нирок (National Institute of Diabetes and Digestive and Kidney Diseases), США, з'являється безліч способів вести активний і здоровий спосіб життя, наприклад:

- Водні процедури, в тому числі плавання і дайвінг;

- В разі несприятливої ​​погоди - заняття спортом в закритому приміщенні;

- Робота на невеликому городі і використання плодів своєї праці (ягоди, овочі) протягом усього літа;

- Додавання в щоденний раціон харчування продуктів здорової дієти, в тому числі виробів з цілісного зерна, нежирного м'яса і молочних продуктів з низьким вмістом жиру;

- Підключення членів сім'ї до активного способу життя, наприклад, прогулянки пішки на свіжому повітрі після вечері або рухливі ігри на вихідних;

- Регулярне виконання простих фізичних вправ (наприклад віджимання, ходьба) мінімум 2 рази в тиждень;

- Вживання достатньої кількості рідини до, під час і після занять спортом;

- Обмеження виконання фізичних вправ в спекотну погоду або планування тренувань в ранні ранкові години, коли не прогнозується висока температура.

Приділяйте більше уваги своєму здоров`ю та не хворійте!

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.