Секрети краси від власниці рівненського косметологічного центру «Алхімія краси» Лариси Пахольчук

Кожна жінка прагне бути красивою та зберегти бездоганний вигляд впродовж усього життя. Адже коли вона щаслива і задоволена собою, то дарує позитивну енергію всім оточуючим. Жити в гармонії з власним тілом, бути у гарному настрої і доглядати за собою – головні принципи краси власниці косметологічному центру «Алхімія краси» Лариси Пахольчук. Як завжди залишатися красивою та бути у тонусі, а також коли варто починати звертатися до косметолога, Лариса Пахольчук розповіла рівнянам в ексклюзивному інтерв’ю для сайту «ВСЕ».

 

 

- Як Ви зазвичай доглядаєте за собою?

Для мене поняття краси - це енергетика, яку людина випромінює і естетичний вигляд зовні. Позитивні люди завжди молодші і більш привабливі для оточуючих. Тому догляд за собою, це гарний настрій кожного ранку і любов до всього,що оточує, тобто любов  до життя! Що стосується косметологічних процедур, то вони покращують настрій, дають  релакс і рятують від стресів. Восени і взимку приділяю значну увагу шкірі обличчя.Люблю пілінги і мікротокову терапію. Слідкую за вагою і намагаюсь правильно харчуватись.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що у холодильнику у власниці рівненського косметологічного цетру Лариси Пахольчук

- Яких правил варто дотримуватися дівчатам у догляді за собою, щоб зберегти красу якомога довше?

- Дівчатам я раджу не займатися самолікуванням та не робити нічого самотужки зі шкірою обличчя, тому що лице  – наша візитна картка. Для дівчини це дуже важливо. Якщо є якісь проблеми, то обов’язково потрібно звернутися за консультацією до лікаря. У нашому косметологічному центрі консультація безкоштовна. Зазвичай маємо «свого» гінеколога, стоматолога, тому варто обрати і «свого» косметолога. Дуже добре, коли ваш косметолог бачить зміни шкіри в динаміці, тому краще не експериментувати з різними спеціалістами. Якщо шкіра у гарному стані, то можна не звертатися до косметолога, а дотримуватися правил догляду за нею. Зокрема, обов’язково варто змивати макіяж на ніч, тому що очищення шкіри – важливий фактор, який сприяє тому, що пори не закупорюються. Процеси старіння починаються з 25 років, іноді навіть раніше, у зв’язку з екологією, харчуванням, стресовими ситуаціями. Сьогодні естетична косметологія щодня розвивається, і за допомогою нових технологій ми можемо призупинити процеси старіння, вплинути на те, щоб жінка через деякий час виглядала на 10-15 років молодше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що у холодильнику у власниці рівненського косметологічного цетру Лариси Пахольчук

- Що для Вас найголовніше, щоб почувати себе красивою?

- Найголовніше - гарний настрій з самого ранку. Я не вважаю себе красунею, навіть якщо мені постійно говорять компліменти, я завжди до себе критично ставлюсь. Не переймаюсь своєю зовнішністю, а отримую позитив від того, що я когось зроблю гарнішою. Найбільший позитив для мене - коли  дівчата і жінки задоволені собою після наших процедур. Саме так я черпаю натхнення, це те, заради чого працюю. Позитив від життя ми отримуємо тоді, коли відчуваємо себе щасливими і задоволеними собою. На мою думку, найкраще капіталовкладення – в себе. Це і навчання, і психологічна робота над собою, інвестиції в свою молодість і красу. Не всі косметологічні процедури дають миттєвий видимий результат, це більше помітно на клітинному рівні, проте через 5-10 років Ви неодмінно помітите, що виглядаєте набагато молодше, ніж однолітки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненська бізнес-леді Лариса Пахольчук: секрети краси у простій істині

- Колектив центру «Алхімія краси» - професіонали своєї справи, яким довіряють чимало рівнян. Чи проходите спеціальні навчання?

- Наш колектив це одна команда. З одним нашим клієнтом, зазвичай працюють кілька спеціалістів. Косметологія – сфера, яка потребує постійного розвитку і косметологи повинні тримати руку на пульсі, слідкувати за новими технологіями. Ця сфера розвивається швидкими темпами, тому що вона сьогодні дуже затребувана . Ми не продаємо процедури, а допомагаємо вирішувати проблеми людей, боротися з власними комплексами. Тому кожні два місяці я та мої колеги їздимо на курси підвищення кваліфікації.

- Які процедури Ви зазвичай робите весною?

- Весною свою увагу я переключаю на вдосконалення тіла, тому що скоро літо. Такі процедури, як вакуумно-роликовий масаж, пресотерапія, рф-ліфтинг, та обгортання допоможуть вдосконалити фігуру. П’ю вітаміни для шкіри, волосся та нігтів – це догляд за шкірою зсередини. Будь-яку проблему можна вирішити, варто лише почати працювати над її вирішенням.

- Ви щаслива людина? Звідки черпаєте натхнення?

- Я щаслива людина тому, що я зранку із задоволенням іду на роботу, а ввечері із задоволенням йду додому.

- Що Ви побажали б рівнянкам?

- Бажаю почуватися комфортно у своєму тілі та бути в гармонії з собою.