Великий теніс – мода чи здоров'я рівнян?

Займатися спортом - сьогодні у тренді. Адже це не лише здоровий спосіб життя, а й гарне тіло, відчуття молодості та виховання характеру. Багато успішних людей левову часту свого часу проводять саме у тренажерних залах, спортивних майданчиках чи бігових доріжках.  Вже упродовж багатьох років великий теніс залишається одним із найпрестижніших, красивих і популярних видів спорту. Адже вважається, що саме він розвиває наполегливість та стійкість. Але найголовніше - теніс допомагає зберегти наше здоров’я. Яким чином? Скільки коштують заняття у Рівному та чому рівняни обирають теніс - читайте далі.

 

Мало хто знає, що батьківщиною тенісу є Франція. Французька знать захоплювалася так званою «грою долонею». Першими гравцями-аматорами стали священнослужителі, і не тільки молоді семінаристи, але й священики більш високих звань: архієпископи і кардинали. Гра проводилася в стінах монастирів, переважно на кам'яній підлозі. З часом для зручності гри на руку, що б'є по м'ячу, почали надягати рукавичку, а м'яч відбивати дерев'яними предметами, які згодом трансформувалися у так звані ракетки. Ці дерев'яні предмети були мало схожі на сучасну ракетку. Пізніше гра стала популярною серед королів у Англії та інших країнах. З того часу вдосконалювались правила гри та умови проведення змагань.

Сьогодні заняття тенісом стали дуже популярними серед українців. Якщо раніше це коштувало дорого, і дозволити собі цей вид спорту могли лише забезпечені люди, то на даний час теніс доступний майже всім.

Скільки коштують заняття тенісом?

Хороша база у готельно-розважальному комплексі "Софія", у тенісному клубі "Софія Стар". Вартість заняття - 50-100 гривень за годину. Крім того, у тенісному клубі "Софія Стар" постійно проходять міжнародні змагання, що свідчить про відмінну спортивну базу.

Проте перш ніж обрати базу для занять тенісом, варто придбати тенісну ракетку, м’яч, і звісно ж, зручну форму та комфортне взуття. Спортивний інвентар можна  взяти на прокат або придбати.

Ціни на тенісні ракетки різні, усе залежить від фірми та якості. У Рівному ракетку можна придбати за 400 гривень, але ціна може сягати і 1500 гривень.

Комфортні фірмові кросівки коштують від 400 гривень.

Жіноча тенісна форма вартує від 500 гривень, чоловіки грають у звичайних шортах та футболці.

Звісно, необхідно витратити кошти для занять тенісом, проте Ви неодмінно отримаєте задоволення від цього.

Теніс і здоров'я

 Заняття тенісом допомагає не лише підтримувати організм у належному тонусі, але й істотно зміцнювати мускулатуру, збільшувати рівень витривалості.

Теніс дуже корисний для здоров'я.  Адже він сприяє розслабленню м'язів, які упродовж всього дня перебувають у стані гіпертонусу. При сильній, послідовній, частій напрузі м'язів трапляється вироблення ендорфінів, що приємно розслаблює після гри, приносить легкий присмак щастя. Азарт і інтерес, які виникають в процесі гри, розвіють вашу моральну втому.
 
Під час гри в теніс працюють доволі активно всі групи м'язів: спини, ніг, рук, а також прес і навіть шия. Цей вид спорту передбачає кардіотренування, оскільки є навантаження на дихальну систему, розвивається швидкість реакції.

Крім того, теніс корисний і для психічного здоров'я.  Адже тенісист отримує можливість позбутися стресу, відновити нервову систему. Під час подібних навантажень відновлюються нейронні зв'язки в мозку, що істотно прискорює процеси зародження нових нервових клітин.

Крім оздоровчого ефекту, Вас чекає загальне зміцнення м'язів і схуднення. Адже стрункій фігурі тенісисток можна лише позаздрити. Теніс – прекрасний спосіб схуднути і підкачати м'язи ніг та сідниць.

А ще теніс розвиває реакцію і увагу, покращує координацію рухів і сприяє розвитку стратегічного мислення. Ви станете більш енергійним і наполегливою людиною.

Теніс як стиль життя

Теніс відносять до інтелектуальних видів спорту. Тут не останню роль відграє стратегія і тактика кожного гейму, знання мінусів і плюсів суперника.

 - Я займаюся любительським тенісом. Люблю цей спорт, тому що це дуже корисно для здоров'я, розвиваються м'язи, змінюється постава і загалом покращується самопочуття. Крім того, я таким чином розвиваю силу волі. Займаюсь у тенісному клубі "Софія Стар", адже тут дуже гарний тенісний корт, є басейн, хороші та привітні тренери, - розповідає рівнянка Юлія.

Отож, якщо Ви ще обираєте, яким спортом зайнятися, подумайте про теніс. Адже у здоровому тілі здоровий дух! Починати ніколи не пізно.

 на правах реклами
 

Ключові слова: