Як святкують День закоханих в різних країнах

 

14 лютого планета відзначає особливе свято - День святого Валентина. Причому в кожній країні крім квітів та таємних послань існують і інші, не менш цікаві традиції. А як же по іншому? Кохання треба святкувати красиво!

 

 

 

Данія. Пролісок в подарунок


У Данії живе одна з найромантичніших націй - 14 лютого місцеві жителі посилають один одному засушені білі квіти та живі проліски в знак ніжної прихильності.
Кожен датчанин знає, як привернути увагу дами серця. За тиждень до Дня святого Валентина він починає створювати особливу валентинку, в якій витіюватими фразами описує свої почуття. У пошані і поезія, але тільки власного твору. Це може бути любовна поема або кумедні вірші. Замість підпису - три крапки, адже анонімність - важлива частина послання.


З ранку датчанин кидає валентинку в ящик коханої в надії, що обраниця зрозуміє, від кого лист. Ця традиція - з продовженням: якщо дівчина здогадалася, хто її таємний Валентин, на Великдень вона дарує йому шоколадне яйце. Також місцеві жителі посилають маленькі знаки поваги - книги, солодощі, квіти - друзям і близьким.
День Закоханих в Данії прийнято святкувати шумно і весело, з музикою, танцями і піснями. Багато закладів влаштовують вечірки, ігрові шоу і "живі" концерти. Одна з традицій - відвідування знаменитого парку розваг "Тіволі".

Ісландія. Вогонь і камінь


Щоб довести щирість своїх почуттів, закохані ісландці повинні висікти з каменю вогонь.
У День святого Валентина місцеві дівчата вішають на шию своїм хлопцям головешки, а ті їм у відповідь - прив'язані до тасьми камінці. Потім закохані намагаються разом висікти заповітні іскри, б'ючи каменем об камінь.
 

Після того, як їхні почуття були доведені, молоді люди запалюють багаття в честь божества Валі - сина верховного бога Одіна. Таким чином закохані просять благословення і заступництва у вищих сил. Потім хлопець і дівчина сідають біля вогню, обіймаються, спостерігаючи за полум'ям, розповідають один одному про свої мрії, плани, обговорюють спільне майбутнє.
Ну, а решта жителів Ісландії дарують один одному шоколадні сердечка, сувеніри, приємні подарунки та обмінюються пристрасними зізнаннями у вічному коханні.

 

Японія. "Солодкий Валентин"


Японці знають: тільки шоколад може описати силу любові. До 14 лютого кондитери збільшують обсяги продукції у багато разів!
У 30-ті роки велика компанія з виготовлення шоколаду зважилася на оригінальний хід - запропонувала висловити свої почуття за допомогою шоколаду. Традиція настільки прижилася, що до сих пір 14 лютого японці асоціюють з горами солодощів.
 

Свято святого Валентина в Японії дуже люблять чоловіки, адже подарунки в цей день отримують саме вони! Правда, хлопці в боргу не залишаються і 14 березня дарують дівчатам ... теж шоколад! Тільки білий, адже 14 березня в Японії - Білий день. Ще одна родзинка святкування - найгучніше визнання в любові. На площі споруджується поміст, куди підіймаються всі, хто хоче розповісти про свої почуття. Перемагає володар самого гучного голосу.

Франція. Родина валентинок


Француженки ранок 14 лютого починають з пошуку любовних послань: на подушці, під дверима або ... в місцевій пресі. Чоловік, бажаючи якомога голосніше заявити про свою любов, публікує привітання в газеті. Щоб вранці 14 лютого його кохана, насолоджуючись кавою з ароматними круасанами і читаючи пресу, з подивом виявила пристрасне визнання
в любові. Хіба це не найкращий початок дня?
 

Французи - справжні знавці науки кохання. Саме вони першими взяли за правило посилати улюбленим валентинки. Тільки раніше це були не листівки, а послання-чотиривірші. Один із символів свята святого Валентина - роботи французького художника-графіка Раймона Пейне, який створив понад шість тисяч малюнків серії "Закохані". Ці листівки французи і презентують своїм коханим на знак вічної любові. Не забувають чоловіки дарувати і приємні подарунки - коштовності, цукерки, романтичні подорожі, красиву білизну. Ну і, звичайно ж, червоні троянди! Валентинів день закохані проводять удвох за вечерею при свічках. Неважливо, буде він проходити вдома або в ресторані, головне - це компанія один одного.
І ніяких гучних вечірок!

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.