Столичні актори розповіли рівненським глядачам про слабкість чоловіків і силу жінок

Мушу зізнатись, я не збирався цього дня до театру. Просто вранці, проходячи повз  Рівненський драмтеатр поглянув на афіші. Я бачив їх і раніше, але цього разу прийшла думка: «а чи не написати мені простий таблоїдний матеріал про виставу?». Зрештою, політика, влада та все що з нею зв’язане -  набридли і викликають одночасно роздратування сонливість і р…тні рефлекси. А тут театр. Та ще й вистава «Готель Беверлі Хілз» зі столичними зірками. Олексій Богданович, Катерина Кистень, Наталія Васько, Тетяна Аркушенко – перелік цих імен допоміг опустіти касі театру задовго до вистави. Якщо ж вам нічого не кажуть ці прізвища, не засмучуйтесь, а просто «погугліть» і ви відразу впізнаєте ці обличчя.

Оскільки квитків не було, потрібно було якось по іншому вирішувати питання потрапляння на виставу. І тут подяка організаторам, які з розумінням поставились і видали акредитацію. Цього дня зірки були не лише на сцені. У залі були зірки рівненського політикуму. Для прикладу, тут був голова Рівненської облдержадміністрації та депутат Рівненської міської ради Олексій Муляренко зі своєю новою дружиною.

Кажуть, якщо ви бачите успішного чоловіка – шукайте за його спиною розумну жінку. Я геть ні на що не натякаю, але стрімкий злет політичної кар’єри Олексія Віталійовича співпав з появою в його житті цієї чарівної білявки.

Поруч з керівником області сиділа його заступниця, депутат Рівненської облради від партії «Конкретні справи» Світлана Богатирчук-Кривко з чоловіком екс-депутатом та екс-першим заступником Рівненської облради Михайлом Кривком. У них за спиною сидів секретар Рівненської міськради Сергій Паладійчук з дружиною.

З пані Світланою ми мило і цікаво поговорили про театр в антракті. Чим викликали здивований погляд нинішнього першого заступника голови облради Олександра Корнійчука. Який мав місце поряд і повернувся в глядацьку залу саме тоді, коли ми обговорювали гру столичних театральних зірок.

Хоча, тут нічого дивного. Так, у нас з Світланою Кирилівною стосунки геть далекі від приятельських. Вона, як чиновник, багато разів опинялась «героїнею» моїх статей і я маю багато до неї питань, саме як до державного службовця. Підозрюю, що пані Світлана теж не надто мене шанує. Але це у тому, іншому житті. А тут театр! Який Світлана Кирилівна любить і на якому знається. Тому й розмова була цікавою.

Були цього дня у театрі й інший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Тимошенко та чиновники рангом нижче. Як от наприклад директор департаменту фінансів Рівненської облдержадміністрації Лідія Біляк. Чи Валентина Опанасюк – з міського управління охорони здоров’я (на фото по центру).

Прийшли подивитись на колег й актори Рівненської драмтеатру. Артистка театру Ніна Ніколаєва обнімалась з Мариною…, а Петро Ліснічук про щось емоційно розповідав.

В антракті можна було побачити багато кого цікавого. Здавалось, тут зібралось чимало представників бізнесової і політичної верхівки міста. А дівчата, просто позували перед дзеркалом і об’єктивами смартфонів. Фотографуючи одна одну, очевидно для того, щоб поповнити свій Інстаграм чи Фейсбук...

...так як поповнило сторінку телеведучої Тетяни Волкової у соціальній мережі Фейсбук ось це фото.

Свідомо не розповідаю про саму виставу. Театральний критик з мене нікудишній. Скажу лише, що вистава мені сподобалась. Стосунки чоловіка і жінки – тема вічна. І закінчувалась вистава вкрай цікавою фразою: «жінки думають, що всі чоловіки однакові – і в цьому їхня сила, а чоловіки думають, що всі жінки різні – і в цьому їхня слабкість». Хоча особисто я, з цим посперечався б…

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.