Рівняни сміються над політиками! ОНОВЛЕНО

Кажуть – сміх додає життя. Схоже українці по максимуму використовують цю можливість, оскільки всі інші можливості більшості громадян просто недоступні. Днями у спільноті Рівненщина політична у соціальній мережі Фейсбук опублікували чергову порцію демотиваторів. З огляду на їхню кількість, принаймні рівняни, вирішили добряче продовжити собі земне існування.

Справжньою "зіркою" цього разу стали керівники Рівненської області. Варто було голові Рівненської облдержадміністрації Олексію Муляренку та голові Рівненської облради Миколі Драганчуку провести закриту операцію під столом. Інтернет буквально вибухнув порцією сатиричної творчості. Тема "карточки на знижку", яку нібито позичив керівник ради у голови адміністрації стала хітом. А слова "передачка" і "шеф" увійшли у рівненський політичний лексикон з нав’язливістю слів-паразитів.

На другому місці у змаганні за прихильність рівненських авторів демотиваторів упевнено посів міський голова Володимир Хомко. Щоправда не обійшовся тут очільник міста й без свого вірного "санча-панси", начальника відділу культури Тараса Максименка. Найбільш визначальними темами у демотиваційній творчості були сніг, бурштин, розкопки і чудо-дуобус...

Третє місце за кількістю демотиваторів у радикальної пари, чи навіть правильніше сказати - радикальної групи. Постібались автори демотиваторів і з рівненського нардепа Андрія Лозвого, і з депутата облради Володимира Ковальчука. Ну й звіс но ж - з Олега Ляшка.

Вділили трохи популярності й грузинському українцю, чи то українському грузину Міхаїлу Саакашвілі. Його приїзд на Рівненщину, рейд на бурштинову землю через гранітні кар'єри надихнув творців демотиваторів. Ну й звісно скандал зі здолбунівською журналісткою Ольгою Ферар на шоу у Савіка Шустера не обійшли увагою.

Ну й ще трошки різного: депутати, менти і інше...

 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.