Рейтинг відомих та багатих холостяків Рівного. ЧАСТИНА 2

Кажуть, що «любви все возрасты покорны» і це, правда. У нашому місті є успішні та багаті холостяки, які десятками років чекають на свою половинку, але знайти так і не вдається. Вони присвятили усе своє життя нашій країні: правосуддю, боротьбі зі злочинністю, корупцією формуванню чесних законів та рятуванню людей. Одним словом про майбутнє дбають. На особисте життя у них просто не вистачає часу.

Сайт «ВСЕ» вирішив допомогти найкращим чоловікам нашого міста та запропонувати незаміжнім пані рейтинг холостяків. Шановні чоловіки, коли ваша половинка сама до вас прийде, головне не розгубиться і сказати їй "так".

У своїх деклараціях, усі чиновники повинні були вказати не тільки дружин, а і тих, з ким ведуть спільне господарство. У нашому рейтингу чисті, як джерельна вода, самотні холостяки. Це не звичайні, пересічні люди, а ті, хто займає ключові посади в області та має не малі статки. А ви, шановні пані (може й панове), обирайте самі. А з їхньою душею та характером вже потім розберетеся. Отже, вашій увазі друга частина рейтингу багатих, розумних, красивих холостяків різної вікової категорії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рейтинг відомих та багатих холостяків Рівного. ЧАСТИНА 1

Традиційно перше місце у нашому рейтингу посідає найгарніший та без зобов'язань щодо дітей чиновник. Це заступник голови Рівненської обласної ради й за сумісництвом депутат облради 35-річний Олексій Бучинськиий.

Олексій Бучинський

Хоть він і "задекларував" свою дружину, але як стало відомо сайту "ВСЕ", Олексій розлучився майже два місяці тому. Відомо, що чиновник був двічі одруженим. Першу дружину звали Світланою, але нове та шалене кохання змусило розірвати стосунки й одружитися вдруге. 

Перша дружина Олексія - Світлана

Те, що Олексій Бучинський був двічі одружений, шановні пані, для вас це дуже добра новина, яка свідчить про серйозність його намірів. Цей чоловік не буде довго вас "водити за носа", а одразу поведе під вінець.

Олексій із колишньою дружиною №2 - Іриною

Із фотографій дружин, можна зробити висновки, що Олексій надає перевагу красивим чорнокосим дівчатам однотипної зовнішності. Очевидно до майбутньої жінки, у нього лишається все таж умова: схожа на попередніх.

Дітей у чиновника немає, а тому і "видьоргувати" із сімейного бюджету гроші ніхто не буде. Ну, хіба, котрась із дружин захоче отримувати аліменти для себе, і таке буває у світі. Варто спростувати інформацію, яку писали наші читачі у коментарях, до попередньої публікації про холостяків, мовляв Олексій сильно поправився. Це не правда. Точніше, правда полягає у тому, що останнім часом він дуже схуд і виглядає гарно. Чи то йому без дружини так голодно, чи може навпаки - готується до нових стосунків, нам достеменно не відомо, але те, що виглядає краще ніж раніше, - факт.

До слова, дружина № 2 не була проти розлучення. Тепер, Олексій Бучинський вільний, як птах у польоті. Він у минулому році заробляв щомісяця понад 13 тисяч гривень. Тепер, очевидно, грошей у нього побільшало, адже займає вищу посаду, аніж до того. А якщо врахувати премії, які виплачують чиновникам, то наразі усе в нього добре. Тим більше, що він має і власне житло у Рівному загальною площею 71,70 метрів квадратних, скоріше за все, це трикімнатна квартира. А також, має спільну із мамою власність на однокімнатну квартиру в самісінькому центрі міста.

Приблизно такий автомобіль у Олексія

Володіє чиновник автомобілем Geely MR 7161A, який у 2007 році придбав за 47 722 гривні. Очевидно, що це авто уже немає ніякої цінності, оскільки їздить Олексій на ньому майже десять років.

До слова, Geely і через вогонь проходило. У 2011 році невідомі авто підпалили біля офісу партії ВО "Свобода". Олексій заявив, що це сталося через його принципову позицію і непоступливість (тоді при владі була партія "Регіонів"). Тоді усе завершилося добре й автомобіль досі успішно служить своєму господарю. Олексій Бучинський є чесним чиновником, оскільки, очолюючи свого часу Рівненську районну адміністрацію, а пізніше займаючи й інші державні посади, не виділив сам собі навіть земельну ділянку. Окрім того, Олексій Бучинський не зберігає ані удома, ані у банку грошей і живе на одну заробітну плату.

Друге місце у нашому рейтингу посідає начальник управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області 47-річний Ігор Мічуда.

Ігор Мічуда

Раніше про нього можна було сказати декількома словами, як у пісні: "Вічно молодий, вічно п'яний". Утім, подейкують, що чиновник уже дуже багато років, як зав'язав зі спиртним, оскільки комусь дав слово. Такий вчинок свідчить про його відповідальність і велику силу волі. Якщо комусь подобаються веселі чоловіки, обирайте Ігоря Мічуду, бо його практично не можливо побачити без посмішки. До слова, у нього теж немає дітей, принаймні "задекларованих".

Кажуть, що Ігор Мічуда дуже хороша людина. Навіть колишні жінки, у вузькому колі, згадують про нього із теплом (чи то через його доброту, чи через що інше, - не кажуть). Чиновник відома постать у Рівному і не через те, що має високу посаду. Він не один рік бореться з незаконним будівництвом у місті і чи не єдиний, хто відкрито виступив проти кількох скандальних будівництв в обласному центрі. І якщо, наш попередній холостяк із підпалом автомобіля зазнав лише матеріальних втрат, то Ігор Мічуда поплатився за свою принципову позицію здоров'ям - його жорстоко побили невідомі.

Володіє чоловік двокімнатною квартирою, яку придбав у 2003 році всього за 17 825 гривень. Щомісячно Ігор Мічуда заробляє трохи більш як шість тисяч гривень, але це не страшно, адже має й інші джерела доходу та чималі готівкові кошти. У минулому році він отримав страхових коштів 10 520 гривень, а також, як приватний підприємець заробив майже 290 тисяч гривень. Утім, має і кредитні зобов'язання, адже взяв у банку в 2007 році 180 тисяч доларів.

Андрій Джус

На третьому місці, опинився колишній прокурор Рівненської місцевої прокуратури, а нині начальник відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Андрій Джус. У прокурора є власна, двокімнатна квартира, яку він придбав у 2010 році.

Їздить правоохоронець на Опелі Корса 2009 року випуску. Заробляє понад 13 тисяч гривень щомісяця. У банку зберігає 12 921 гривню, а от готівкових коштів удома має 125 тисяч гривень. Згідно з декларацією про доходи, Андрій Джус живе не на дуже "широку ногу", але стабільне життя своїй наступній половинці може забезпечити.

До слова, в Андрія Джуса незабаром день народження - 15 грудня. Шановні пані, печіть тортика і гайда в гості. І, якщо не знайдете у загальному доступі його номер телефону, то знайте, прокурор полюбляє один із найдорожчих ресторанів  нашого міста - "Блюз", що у центрі Рівного. Для того, щоб він вас не запідозрив у меркантильності, приходьте туди щовечора і неодмінно зустрінете холостяка.

А от, пообідати, інколи Андрій Джус заходить у "LeGrand" кафе, що знаходиться біля прокуратури на вулиці 16 Липня з 13:00-14:00 дня. Разом із тим, варто і застерегти наших читачок, адже Андрій Джус полюбляє плітки і розповіді про дівчат, які йому відмовили, або чимось не догодили. Будьте обережні, шановні пані, якщо ви не матимете серйозних намірів щодо Андрія, то  можете стати черговою історіюєю з уяви прокурора. 

На четвертому місці у нас заступник начальника головного управління з державного нагляду та контролю ДСНС України у Рівненській області 35-річний Олег Панюк. 

Олег Панюк

Очевидно, що чоловік має добре серце, оскільки обрав для себе одну із найблагородніших професій світу - пожежника. Народився Олег у селі Мощаниця, Рівненського району і, скоріше за все, привчений до важкої праці змалечку. Шановні жінки, вам з ним буде легко і просто. До слова, також немає "задекларованих" дітей. Утім, відсутнє у нього і власне житло, бо продав його за 145 600 гривень.

Mercedes-Benz C-200

Заберіть дівчата до себе сміливого, сильного та працьовитого чоловіка і ви не пошкодуєте, натомість він возитиме вас на "Мерседесі". Щомісяця заробляє небагато, понад 7 тисяч гривень, однак має чималеньку суму готівкових коштів  удома 115 000 гривень. Отже, Олег Панюк, проводитиме прийом охочих щосереди, за адресою: вулиця Гетьмана Полуботка, 37 (пожежна частина), з 16:00-19:00 години. Попередньо обумовити час та місце зустрічі можна за номером телефону: (0362) 69-55-10.

Останнє місце у нашому рейтингу посідає голова Рівненської обласної адміністрації 40-річний Олексій Муляренко, оскільки, на відміну від інших наших холостяків, має аж трьох дітей і це лише тих, яких "задекларував".

Олексій Муляренко

Як стало відомо сайту "ВСЕ", чиновник теж, як і Олексій Бучинський, розлучився понад два місяці тому. Подейкують, що причиною розлучення стала інша жінка, однак це лише чутки. Судове рішення про розлучення є - значить холостяк. У шлюбі чиновник протримався аж дев'ятнадцять років.

Згідно із судовим рішенням про розлучення, сім'я розпалася на ґрунті тривалого розладу та через відсутність взаєморозуміння і відмінність поглядів на життя. Разом із тим, за пів року до розлучення, Олексій Маляренко вдома уже не проживав. Особи жіночої статі вважають чиновника красивим і це правда. Окрім цього, чоловік завжди доглянутий, користується дорогими парфумами та стильно одягається.

Володіє Олексій Муляренко аж трьома земельними ділянками у Рівному, загальна площа яких становить 4 319 метрів квадратних. У місті має невеличкий будинок 81,10 метрів квадратних та магазин, який очевидно продає продукцію, яку виготовляє його фірма "Сталь-М" у приміщенні цеху, який також йому належить і має площу 1163,80 метри квадратних.

Задекларував чиновник чотири стареньких автомобілі: Citroen C2 1993 року випуску, PEUGEOT G5 1992 року випуску, ВАЗ 2104, 1988 року випуску, ГАЗ М20, 1953 року випуску. Таких давніх авто, не вдалося знайти навіть в Інтернеті.  

Ще один автомобіль орендує його фірма - це TOYOTA HIGHILANDER 2011-го року.

Наразі Олексій Муляренко їздить на службовому авто - Toyota Avalon.

За минулий рік чиновник отримав заробітної плати  67 294 гривні. Від зайняття підприємницькою діяльністю дохід складає лише - 6 773 гривень. Утім, здавши в оренду майно ТОВ "СТАЛЬ М", він одержав 265 080 гривень. У себе вдома чиновник зберігає 178 000 доларів, 47 000 євро та 220 000 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто випивав на ювілеї голови Рівненської облдержадміністрації? ФОТО

P.S. Давно вже відомо, що багатії реєструють цінне майно, часто на своїх коханок, колишніх дружин або їхніх родичів та на пряме запитання можуть сміливо відхреститися мовляв нічого не знаю: «Я не я, й хата не моя»… Тому, можна вважати, вище зазначених холостяків (звичайно не всіх) значно багатшими, ніж вони хочуть здаватися.

Партнер рубрики - житловий комлекс преміум-класу Luxury Square

Коментарі

https://www.cheap-jordansshoes.us.com Nike Air Jordan Sport
https://www.coachcolorful.us.com Coach Purses Discount
https://www.adidasoriginals.in.net Adidas NMD Boost USA Cheap Sale
https://www.atlanticpandora.com Pandora Black Friday Outlet Online Store
https://www.coachsurprise.us.com Coach Handbags Outlet Online
https://www.atlantichogan.com Hogan Sneakers Reasonable Sale Price
https://www.jordanshoes.in.net Nike Blazer Top Designer Collections
https://www.polooutletstore.us.org PRL Jackets Outlet Locations
https://www.superstaradidas.us.com Adidas Boost Outlet Sale
https://www.champions.us.com Champion Short T Shirt
https://www.airjordanshoes.in.net Home Nike Air Jordan Outlet
https://www.adidasyeezyboost-350.us.com Discounted Adidas Falcon
https://www.offwhitetshirt.us.com OFF White USA Top Brand Wholesale Online
https://www.kate-spadeoutletstore.us.com Sale Online Kate Spade
https://www.justinairmax.com Nike Air VaporMax USA Online
https://www.katespadesale.us.com Kate Spade outlet shop online
https://www.atlanticralphlauren.com Polo Ralph Lauren Hot Sale
https://www.polooutlets.uk Polo Ralph Lauren quality guarantee
https://www.poloralphlaurenbrand.com Polo Ralph Lauren Competitive Price
https://www.atlanticairjordan.com Exclusive Range Air Jordan
https://www.newcoachoutlet.com Coach sale New York
https://www.usaairshoesuk.com Nike Air Jordan Womens Blue
https://www.katespadeoutletnewyork.us.com Kate Spade New Arrival
https://www.katespademore.com Kate Spade Wide Range
https://www.laurenralphlauren.us Reasonable Price Ralph Lauren
https://www.katespadeoriginals.com Where To Buy Kate Spade Handbags
https://www.edhardys.us Love Kills Slowly T Shirts
https://www.newboostoutlet.com Adidas Boost For Sale
https://www.nike-factory.us.com Air Max 720 USA Online
https://www.supremeclothingonline.us.com Mens Supreme Clothing
https://www.ggdbitaly.com Golden Goose Sneakers White
https://www.specialairshoes.com By Fashion Nike Air Max 97
https://www.coachfactory-outlet.com coach handbags womens
https://www.edhardy.org.uk Ed Hardy Short T Shirts UK Outlet
https://www.adidasrealboost.com Adidas Shoes USA Factory Outlet
https://www.edhardyoriginals.top Ed Hardy Hoodies
https://www.poloralphlaurenbusiness.com Polo Ralph Lauren New York Discount
https://www.poloralphoutlet.us.com Polo Ralph Lauren Plus Size
https://www.authenticadidas.com USA Adidas NMD Boost For Women
https://www.poloralphlaurenpolo.uk.com Ralph Lauren Cheap Prices
https://www.atlanticairmax.com Nike Air Max US In Store
https://www.authenticgoldengoose.com Large Discount Golden Goose Francy
https://www.edhardysurprise.com Wholesale ED Hardy T-Shirts
https://www.nikeoutletsfactory.us.com Nike Blazer USA Factory
https://www.polorlpony.com Polo Ralph Lauren Pony Sale USA
https://www.pacificsneakers.com Nike Air Jordan Open Store
https://www.salomonfrance.com Salomon Speedcross GTX for men
https://www.airmax-97.us.com Nike Air Max Plus USA Fashion
https://www.jordanshoesforsale.us.com Outlet Nike SB Dunk Online
https://www.championoutlet.us.com Champion Factory Outlet Price
https://www.supremeny.us.com Supreme Sweatshirts Europe
https://www.katespadestyle.com Kate Spade Handbags
https://www.katespadeoutlet-store.us.com Kate Spade new collection
https://www.coachoutlet-handbags.com Coach bags internship
https://www.adidas.in.net Newest Adidas Ultra Boost
https://www.coachus.us.com Coach Wallets outlet online official
https://www.air-max2018.us.com Fashion Air Max 97 Store
https://www.deepedhardy.com ED Hardy London And New York
https://www.off-whiteitaly.com Off White Factory Store
https://www.donedhardy.us.com Sale Ed Hardy retailer
https://www.prloutletclothing.com Shop Ralph Lauren Winter Clothes
https://www.ed-hardy.uk.com Ed Hardy T Shirts Online
https://www.coachhandbagsoutlets.us.com New Arrival Coach
https://www.polooutletoutlet.us.com Timeless Polo Ralph Lauren Shorts Design
https://www.katespadenew.com Kate Spade Shoulder Bags
https://www.atlanticcoach.co.uk Coach Shoulder For Women
https://www.pandoraclassic.com USA Pandora Best Sellers UK
https://www.buynicenike.com Nike SB Shoes Cool Black
https://www.scarpehogans.it Unique Hogan Sneakers
https://www.adidas-nmds.us.com Adidas Yeezy Boost Sale
https://www.coach-bags.org pink Coach Womens
https://www.lovekillsslowly.us Womens Ed Hardy Hoodies Sale
https://www.ralphlaurenpopular.com Buy Real Ralph Lauren Track Suits
https://www.edhardysoriginals.com ED Hardy Shopping
https://www.ralphlaurenponyoutlet.com Cheapest Polo Ralph Lauren Price
https://www.airmaxsurprise.com Nike Air Max 90 For Women
https://www.ralphlaurencolourful.com Polo Ralph Lauren Authentic
https://www.airjordan4.us.com Nike Air Jordan New York
https://www.pandorahearts.us.com Pandora Charms Quality And Quantity
https://www.ralphlaurenworldwide.com Discount Polo Ralph Lauren Clothing
https://www.adidasmix.com Adidas Yeezy Real Boost 350
https://www.authentic-boost.com Lowest Price Adidas NMD Boost
https://www.polooutletsfactorystore.us.com Large Discount Polo Ralph Lauren
https://www.usapandorauk.com Large Discount Pandora Bracelets
https://www.nikeshoesoutlet.us.org Nike LeBron Great Deals
https://www.polooutlet.us.com Cheap Clothes Women Ralph Lauren
https://www.multigroundboots.com Special Soccer Offers
https://www.atlanticpolo.co.uk Ralph Lauren Polo Buy Online
https://www.coachoutlet.org.uk Coach Outlet Hobo UK
https://www.salomonshoes.in.net Salomon Speedcross Plus
https://www.coach-factoryoutletstore.com coach outlet stores online
https://www.coachfactory.uk Coach Crossbody UK Online Sale
https://www.palace.us.com Palace Jackets Outlet UK
https://www.airjordanmid.com Air Jordan Low For Cheap
https://www.edhardy.us.org Ed Hardy Hoodies
https://www.poloralphlauren-sale.us.com Polo Ralph Lauren Factory Outlet
https://www.poloralphlaurensport.com Polo Ralph Lauren Black White

"Андрій Джус полюбляє плітки і розповіді про дівчат, які йому відмовили, або чимось не догодили."-ще достовірно відомо,що має єдіпов комлекс і любить "бабушєк" далеко забальзаківського віку(очевидно, мама не долюбила).Це так,потенційним кандидаткам на замітку:))

В трасах мужик норм) +100500

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.