У кліпі Положинського знялись рівненські музиканти

У музичному просторі набирає популярності пісня та кліп Сашка Положинського – «Жити». Віде було презентоване ще наприкінці травня. У ньому знялись багато українських музикантів, в тому числі й рівненських.

У музичному просторі набирає популярності пісня та кліп Сашка Положинського – «У мене є мрія». Віде було презентоване ще наприкінці травня. У ньому знялись багато українських музикантів, в тому числі й рівненських.

– Пісня “Жити” для мене найважливіша у нашому альбомі “Ввічність”. Вона є останньою, п'ятнадцятою, піснею в альбомі й, ніби, підбиває підсумок усьому сказаному в чотирнадцяти попередніх.  Від моменту народження цієї пісні я завжди хотів зняти на неї відео – тільки довго не міг вигадати яке. Дуже не хотілося відеорядом відволікти слухача від змісту, навпаки – хотілося привернути до нього якомога більше уваги, адже всі слова, сказані в “Жити”, є для мене і вагомими, і важливими. – сказав Сашко Положинський презентуючи відео – Якось виникла ідея просто зняти людей – з їхніми власними образами, емоціями, відчуттями. Коли цю ідею обдумував, вхопив ідею іншу зняти не просто цікавих людей, яскравих особистостей, а своїх друзів і колег – артистів, музикантів, які близькі мені по життю чи по духу творчості. І, на мою думку, саме завдяки цим людям, їхній подачі та харизмі, ми й отримали можливість найповніше передати в образах те, що було до того сказано лише музикою та словами”. 

У кліпі знялися українські музиканти і виконавці: Марія Бурмака, Анастасія Приходько, ЯрмаК,  Mari Cheba, Саша Кольцова, Нумер 482,  Kozak System, С.К.А.Й, Антитіла, Андрій Антоненко та Юлія Лорд. Рівненщину представляли у новому відео Положинського, художник та лідер гурту «От вінта» Юрко Журавель та шоу-мен, ведучий фестивалів, MC, діджей «Радіо Трек», вокаліст гурту «Ворст» Мяч Дредбол (в миру Ігор Панчук). 

Коментарі

ну вот не встречал, бля, ниодного человека, который знал бы хоть одну песню этих хуев - положинского и журвля.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.