Народний клуб "Верес" створив у Рівному власний простір

Народний клуб "Верес", у суботу 2 липня, відсвяткував свій День народження. Подарунком для членів клубу стало відкриття "Простору "Верес" у торговельному центрі "Покровський" куди завітали члени клубу, фанати і відомі у Рівному люди. 

У новому центрі "Простір "Верес" відтепер буде своєрідний клубний центр з кав'ярнею, фан-шопом, ігровою зоною та офісом. Тут будуть проходити різзні клубні заходи. Починаючи від прес-конференцій, зустрічей з гравцями та керівництвом НК "Верес" до переглядів матчів червоно-чорної команди. 

Як годиться у таких випадках, перед відкриттям перерізали червону сттрічку. Ця почесна місія дісталась директор торгового центру "Покровський" Олені Клямар, президенту НК "Верес" Олексію Хахльову та комерційному директору НК "Верес" Ірині Теслюк.

Ну і як же без вітальних промов. На фото: Олена Клямар, Олексій Хахльов, перший віце-президент Володимир Чирков та засновниця торгової марки ARTModels Оксана Ігас.

А потім були танці...

... і звісно, святковий торт на день народження для Народного клубу "Верес"

Цього дня, на відкритті "Простору "Верес" у торговому центрі "Покровський" не було де яблоку впасти.

Прийшли привітати Народний клуб "Верес" лікарі-фанати Роман Колобов, Ярослав Колобов та Сергій Пєчніков.

У директора партнера клубу Медичного центру "МедЕксперт" Олега Чепурки цього дня теж день народження. Йому у подарунок дісталась футболка гравця НК "Верес" минулого сезону Богдана Скоцького.

Депутат Рівненськоої обласної ради Андрій Борник прийшов на День народження "Вересу" зі своїм старшим сином.

Прийшов з сином і заступник генерального директора НК "Верес" Антон Назарук. 

А от екс-депутат Рівнеради, бізнесмен Антон Сачук прийшов на відкриття "Простору "Верес" без дітей, зате з подарунком. Тепер Народний клуб "Верес" має м'яч з Черміонату Європи 2016, який проходить у Франції.

Як побажав заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський (на фото праворуч): "щоб колись такі м'ячі та нагороди з чемпіонатів Європи і світу привозили гравці Народного клубу "Верес".

Олексій Хахльов теж отримав подарунки. Чи то випадково, чи то з натяком на президентські амбіції, йому подарували футболки з написом "наш народний президент". Раніше у політичних колах Рівного Хахльову постійно приписували депутатські амбіції. Попри те, що президент НК "Верес" неодноразово наголошував, що залишається поза політикою, час від часу, в залежності від виборів, його "відправляють" в депутати.

Від почутого та побаченого у шеф-редактора сайту "ЕРВЕ.юа" Сергія Ющишина прихопило серце. Щоправда чомусь не з того боку.

Рівненські журналісти почувались на святі розслаблено і весело. Поєднавши святкування Дня народження "Вереса" зі святкуванням Дня народження журналістки Олени Семенович. Яка теж народилась 2 липня.

Футбол і гарні жінки поняття майже нерозривні. Вистачало красивих рівнянок й на відкритті "Простору "Верес". Тут можна було побачити екс-модель агентства моделей "Панна", учасницю конкурсу краси "Міс Рівненщина - 2011" Оксана Адамець...

...та арт-директора парк-готелю "Швейцарія" Олену Міркову.

Ігор Дедишин, Ірина Теслюк та Олексій Хахльов виглядали задоволеними та щасливими.

"Простір "Верес" чекає вас щодня: У понеділок-п'ятницю - з 10:00 до 20:00, у субоду - з 10:00 до 19:00 та в неділю - з 10:00 до 18:00.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.