Сексуальна рівненська ведуча стала обличчям телеканалу ICTV

Канал ICTV розширює ранковий блок новин — "Фактів" буде на чотири випуски більше. Тепер в рамках програми "Ранок у Великому Місті" щопівгодини виходитимуть п’ятихвилинні випуски новин на чолі Катериною Тарутою та Юлією Сеник.

Юлія Сеник

Катерина Тарута відома тим, що є дочкою донецького бізнесмена Сергія Тарути. А ось Юлія Сеник добре знайома рівненським телеглядачам. Юлія Ковальчук (саме так тоді звали нинішню телеведучу "Фактів") була керівником і однією з ведучих телепроекту "Бізнес-новини". Котрі виходили на місцевому телеканалі "Рівне 1".

Проект народився на початку 2010 року і існує до сьогодні. Юлія Сеник пішла з першого місцевого. І як бачимо, зробила успішну кар’єру в столиці.

Донедавна пані Юлія була відома глядачам як обличчя "Ділових новин". Тепер симпатична рівненська білявка є одним із облич популярного загальнонаціонального телеканалу.

— Коли ще вся країна спить, ми готуємо найсвіжіші, найоперативніші новини, — розкриває таємницю телекухні ведуча. — Наша команда максимально робитиме усе, щоб ранкові "Факти" були цікавими, корисними та потрібними для глядачів. Ми розповідатимемо про головні події в Україні та світі, інформуватимемо про курс валют, ціни та погоду. В той час, коли люди саме прокидаються, ми прагнемо додати легкості та трішки позитиву, тому готуватимемо кілька цікавих рубрик.

Судячи з фото телеведучиї на її сторінці у "Фейсбук", вона любить подорожувати та позувати перед об’єктивами фотокамер. Зрештою, цілком природна риса для зірки телевізійного екрану.

Бажаючі дізнатись найсвіжіші новини з вуст Юлії Сеник можуть вмикати свої телевізори з вівторка по п’ятницю на телеканалі ICTV о 06:45, 07:15, 07:45 та 08:15.

Фото зі сторінки Юлії Сеник у "Фейсбук"

Коментарі

подстилка которая влезаєт в чужиє семьи без зазрения совести !!!! разбила не одну семью !!!! и сейчас пытаеться пососать член моему мужу !!! этот уже неудовлетворяет ???? сука конченая !!!!!

Згоден з попереднiм оратором.

Якщо чесно, то без образ, але що в ній аж такого красивого і сексуального, не зрозуміло зовсім! має типову звичайну зовнішність,навіть на деяких фото якісь грубі риси проглядають, сказати не ніжно-жіночні. А коли вела новини,теж не особо..немає слів (

Нетипова білявка-красива і розумна!!!

Так, я її пам'ятаю, веле Бізнес-новини. тоді на Рівне1 її одну хотілося дивитися

Молодець, вирвалася з болота!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.