"Стиляги" - наймодніші випускниці Рівного. ФОТО

 

У тренді моди цьогорічних випуксниць - "стиляги". Чимало красунь віддали перевагу коротким ярким сукням із завищеною талією стилю 60-х років. На святі "Випускник-2013" у Рівному було чимало дівчат у довгих сукнях декорованих гіпюром.

 

 

1 червня на Майдані Незалежності відбулося традиційне загальноміське свято - «Випускник 2013». У 2013 році в місті Рівному налічується 1292 випускники, 64 з них отримали золоті медалі, 21 - срібні.

Переглянути найяскравіших красунь свята "Випускник - 2013" та обрати "Королеву балу 2013" ви можете тут: "Королева балу 2013".

Фоторепортаж зі свята "Випускник-2013"

Фоторепортаж зі свята "Випускник-2013"

Стильні кольорові довгі сукні. 

Або сміливі відкриті сукні. 

?

Фоторепортаж зі свята "Випускник-2013"

Ключові слова: 

Коментарі

Все правильно пишете, майже. Маю надію, Ви не себе на коректора пропонуєте? Бо "пушечний вистріл" українською буде "гарматний постріл" ))

Привітання на День Журналіста (присвячується редакційній раді інтернет-видання "ФСЕ")

Сьогодні ми відзначаємо свято тих, кому зобов'язані неактуальними новинами і найгучнішим нісенітницями та висмоктаним із пальця сенсаціями. Ці люди безграмотно виконують свою роботу навіть тоді, коли вона стає небезпечною для оточуючих, переслідуючи тільки одну мету - відпрацювати гроші. Ми вітаємо всіх журналістів "ФСЕ" і бажаємо їм не звести з глузду рівненських читачів та надіємося, що їм за це хоч гарно платять:)) Зі святом!

Не можу повірити, що вчився, скоріше,забував:)
Як в анекдоті:)
-Синку!Ти українську мову вивчив?
-Ну..
-Сиди забувай:))))))))

Зверніть увагу, майбутні абітурієнти, Дюг - ходяча, а точніше пишуча антиреклама платних приватних "вузів" - в даному випадку РЕГІ (наскільки мені відомо він саме там журналістиці навчався.

И эти люди учат нас не ковыряться в носу

О, так це тоді плагіат! Дюг- злодій:)
Плагіа?т — використання у своїх працях чужого твору без посилання на автора

і домовтесь з фотографами про нормальні фото, а то таке враження ніби фото вибирав бюрократ років 68.... були набагато стильніші і кращі...

То чого ти від свого імені публікуєш? Я вже знаю переможця конкурсу "Жюріналіст -3013" - Юрій Дюг!!!

На святі "Випускник-3013" -гості з майбутнього:)))))))))))))))))) Це як можна було стільки помилок наробити? Дюг, ти перевершив себе!

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.