Рівнянка на мільйон доларів: ВСЕ про Дарину Сачук

Її справедливо можна вважати однією із найжаданіших жінок Рівненщини. Її батько – успішний бізнесмен та депутат Рівнеради. Її рідний брат одружений на дочці співвласника одного із місцевих ринків, підприємець, депутат міської ради і кум народного депутата. А вона сама - молода, вродлива та успішна. І так само, як і батько з братом, у житті обрала шлях публічної особи. Мова про рівненську модель Дарину Сачук, про яку все частіше говорять «у вузьких колах». При чому, чи не щоразу її ім’я звучить у контексті особистих перемог на любовній ниві.

Так вже повелося, що особисте життя публічних людей дуже часто стає надбанням громадськості і приводом для розмов. Безсумнівно, що сотні і навіть тисячі чоловіків без зайвих роздумів радо погодилися б зайняти почесне місце серед членів сім’ї Сачуків в якості обранця Дарини. Тільки от як вгодити рівненській красуні, щоб вкрастися до її серця? Які чоловіки приваблюють Дарину Сачук? Хто ці щасливці? Та й хто така ця Дарина Сачук? Пікантні подробиці про це і не тільки дізнався «ВСЕ».

Звідки ноги ростуть

Спочатку копнемо в історію. Точніше заглянемо в ті часи, коли Дарина Сачук ще не була відомою моделлю. Її тодішнє оточення пригадує, що в старших класах Даша була простою дівчинкою, абсолютною протилежністю нинішній гламурній моделі, яка, як правило, живе подіумом та вечірками.

Дарина гуляла в активній компанії, члени якої займалися екстремальним спортом, як то їзда на роликах чи скейтах. Та й сама дівчина на той час професійно займалася спортом – великим тенісом. Ще у шестирічному віці батьки віддали Дарину до тенісної секції. 

Упродовж тривалого часу вона брала участь у різних спортивних змаганнях, турнірах. Зрештою, одного разу засвітилася у столиці, де отримала пропозицію навчатися в Академії тенісу в Маямі, США. Зважаючи на фінансові можливості і непідробний спортивний  талант дівчини, на пропозицію вона погодилась. І півроку переймала досвід у серйозній тенісній школі, адже її тренером був Тарік Бенабілес, який свого часу виховав відомого тенісиста Енді Роддіка. 

Після повернення до України у 2009 році Дарині Сачук явно забракло нових свіжих відчуттів. І наприкінці року вона вирішила записатися до школи моделей «Панна». Як то кажуть, щоб за спиною числилося, що закінчила курси моделей. Тільки от вийшло навпаки: вже за кілька місяців Сачук зав’язала із тенісом. Назавжди. 

З кортів на подіум

Коли Сачук навчалася у «Панні» їй запропонували взяти участь у конкурсі «Міс Рівненщина-2010». Та охоче відгукнулася, взяла участь у двох кастингах, потрапила до фіналу і перемогла. Багато чуток у той період точилося про перемогу у конкурсі краси дівчини, яка ще вчора махала ракеткою. 


Серед пліток навіть звучало припущення про те, що цей титул обійшовся батькові Дарини у п’ятдесят тисяч гривень. Проте балачки залишилися балачками, а Дарина Сачук розпочала нову еру у своєму житті – модельну. 

Дарина Сачук з братом Антоном

Оговтавшись після перемоги Сачук перебралася до столиці. Це трапилося у той період, коли в Києві активно проходили кастинги на Український тиждень моди та інші тематичні покази. Дівчина їздила по всьому місту, шукаючи можливості зачепитися за подіум. Зрештою, як то кажуть, хто шукає, той знаходить. 

Перший досвід на модельній сцені, перші фотосесії, перший контракт із модельним агентством,  і столичний модний шоу-біз сповна затягнув молоду рівнянку у свої тенета. З’явилася нова Дарина Сачук, натомість попередня Дашенька залишилися виключно у пам’яті тих, з ким вона разом зростала.

 
Сказати, що ці успіхи Дарині давались легко – не можна. Фотосесія вдень, модний показ ввечері, потім додому до Рівного на навчання (Дарина Сачук навчається на факультеті іноземної філології в РДГУ на заочному відділенні), а за кілька днів знову до столиці – не для кожної дівчини, яка заледве досягла повноліття, вдасться витримати такий режим. І тут гроші сім’ї не допоможуть, якщо в людини немає наполегливості і витримки. 

На початках модельної кар’єри в Дарина Сачук ця витримка була. Зрештою, вона відвідала ще декілька конкурсів краси, і один з них – всеукраїнський конкурс «Княгиня України» наприкінці 2010 року виграла. Після чого модні подіуми столиці значно ширше відчинили свої двері для молодої рівнянки, і участь в 2-3 показах в день для неї стали нормою. Так само як і поява обличчя моделі у модних журналах та каталогах. 

Так промайнув перший рік в ролі моделі у Дарини Сачук. А вже з 2011 року, коли дівчина закріпила за собою певний статус у цій професії, її життя взяло новий курс. Дашу стали помічати у компанії кавалерів. При чому, прізвища деяких з них в Україні більш ніж відомі.

Як одній молодиці п’ять парубків приглянулися 

Упродовж останніх двох років Дарину бачили з декількома парубками. Враховуючи шкільну любов завидної рівнянки, нам вдалося дізнатися імена п’ятьох чоловіків, до яких, як говорять, не рівно дихала Дарина Сачук. Хоча вслухаючись у ці чутки довелося почути на декілька імен більше (наприклад, відомих рівненських бізнесменів), проте за відсутністю деталей їх імена виголошувати не будемо.

Всі добродії із цієї п’ятірки є старшими за дівчину. Вочевидь Дарину не цікавлять хлопчики, а лише справжні чоловіки. Отож, поглянемо на тих, хто зумів відшукати дорогу до серця рівненської моделі. 

Антон Самофалов

Кажуть, що Антон – чи не перша любов Дарини. Принаймні ті люди, які свого часу входили до її кола довіри і відпочивали з Дариною в одній компанії, інших бойфрендів пригадати не можуть. Парочка була разом в той час, коли  Даша навчалася у старших класах. 

Борис Королюк

Також подейкують, що після звитяги Дарини Сачук на конкурсі «Міс Рівненщина-2010» на неї поклав око син нинішнього нардепа, власника нічного кллубу «Магнат» та співвласника Речового ринку Валентина Королюка Борис. І що цікаво, як переконують джерела, цей інтерес був взаємним. Проте  більш точні подробиці на жаль з’ясувати не вдалося. Швидше за все Дарина перебралася до столиці, а Боря залишився поруч із бізнесом батька у Рівному.

Андрій Джеджула

У столиці Дарину Сачук неодноразово помічали в компанії шоумена та телеведучого Андрія  Джеджули. Столичний серцеїд вочевидь не зміг пропустити повз увагу рівненську красуню, та й вона навряд чи суперечила компанії українського перця. Відомо, що Андрій свого часу був одружений на вокалістці гурту «ВІА ГРА» Санті Дімопулос (на фото).

Володимир «Таємничий»

Найбільш загадковий кавалер Дарини Сачук. А все тому, що, за чутками, такий собі Володя має стосунок до УПЦ Московського патріархату і є наближеним до самого митрополита Володимира. Свого часу навіть говорили, що парочка може побратися. Але натомість вони розбіглися через розбіжність у поглядах.

Микола Тищенко 

Відомий ресторатор та власник мережі ресторанів «Наша карта», він же ведучий кулінарної телепрограми на каналі СТБ та учасників інших телепроектів Микола Тищенко останній, кого бачили поруч із Дариною Сачук. При чому, бачили парочку разом не лише в столиці, а й на спільному відпочинку у Туреччині в компанії хлопчика.

Подейкують, що це був його син від першого шлюбу із Ларисою Тищенковською Даниїл. Також відомо, що Тищенко був одружений і на моделі: його другою дружиною була володарка титулу «Міс Україна-2008» Ірина Журавська. 

Звичайно, все, що не задокументовано на папері – лише  чутки та здогадки. Навіть попри доводи окремих індивідуумів.

Але зважаючи на те, що особистість Дарини Сачук чим далі, тим більше привертає увагу громадськості в особі сильної половини Рівного, ми спробували зазирнути в особисте життя цієї публічної людини. А якщо Дарина захоче заповнити деякі прогалини у цій історії, ми радо дамо їй таку можливість.  


Декілька фактів про Дарину Сачук:

  • Ріст – 178 см. 
  • Параметри 86/60/90
  • Подобаються автомобілі марок БМВ, Мерседес, Порше і Бентлі
  • Вважає, що у жінках найголовніше - це природність, доглянутість і почуття стилю. Її увагу привертають  дівчата з великими губами, очима та тоненьким носиком.
  • 2-3 рази на тиждень відвідує тренажерний зал. 
  • Не палить.
  • Найкрасивішим тенісистом вважає Марата Сафіна (Росія), а по стилю гри подобається Роже Федерер.

Замість епілогу

Як виявилось, Дарина Сачук не позбавлена почуття гумору. 

Та й сайт чесних новин "ВСЕ" - також :)

Ключові слова: 

Коментарі

Модель як модель коли нафарбована, а де фото з просоння і не нафарбована, ціна мабуть опустиласяб і стала в гривнях. ))))))!!!

Никогда не понимала зачем поднимать человека на всеобщее обозрение. Пусть живет так как ей хочется. А если среди нас есть завистники по-поводу денег ее папы и не только, то зарабатывайте и вы столько, а то только и можете что сидеть на форумах и обсуждать всех вокруг не замечая себя.

дешёвое вино -777,да ещё подкисшее Дашя Сачок
много есть девчёнок красивее без силикона без грима,да умой ЭТО-и ты увидишь то ,как испеклось яблочко в духовке(личико)....

стандартна мукла, але ж такий зараз смак у багатих вроді

Если мы осуждаем человека, то подсознательно запускаем программу уничтожения этого человека, которая потом возвращается к нам ответной агрессией и разрушением. На информационно-энергетическом уровне мы получаем ответный «удар» в виде какой-то неприятной ситуации или заболевания.

Якась "штучна". На фото в білому жекеті губи - жах. Майбутня Таїсія Повалій)

Ага, собачки)))

Найгарніше фото - у вишиванці.

Еще одно подтверждение факта что ИЛЛЮЗИЮ красоты и популярности создают публикации в масс медиа и слухи о возможных связях с состоятельными людьми. Хотя насчет состоятельных поспешный вывод))) А если умыть село-селом, то есть Ровно-Ровном

Шкода, що Даша так швидко забула рідне місто Рівне і українську мову...

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.