Рівненські кандидати пропіарились на конкурсі краси

Міжвузівський конкурс краси «Міс Феміда-2013» відбувся в МПК  «Текстильник» 5 квітня. Серед учасників журі та спонсорів конкурсу – одразу декілька кандидатів у депутати обласної ради від Рівного. Таким чином політики намагаються здобути додаткові електоральні симпатії на вибори.

Обласний конкурс гармонії, краси та інтелекту «Міс феміда - 2013» в рамках проекту Київського університету права НАН України «Майбутнє України в руках талановитої молоді» відбудеться вже п’ятий рік поспіль.  Після відбіркового туру в фінал пройшли кращі 15 студенток.

На фіналі 5 квітня дівчата демонстрували свою вроду у декількох виходах – візитка, танцювальний, конкурс запитань, мої таланти та вечірні сукні.

Заступника голови Рівненської ОДА Олексія Губанова не часто побачиш на конкурсі краси. Обирати красунь він прийшов з новим іміджем - густою бородою.

Керівник "Молодих регіонів" та начальник Рівненського обласного центру з гідрометеорології Богдан Масовець та заступник начальника облуправління освіти, кандидати у депутати облради від Партії Регіонів Петро Коржевський - радісні і привітні.

А от кандидат-бізнесмен Ігор Мічуда, який агітував виборців фотографіями з бані,  сприйняв появу журналістів насторожено.

Ведучий "Радіо "Трек" Андрій Матвійчук.

Після виснажливої сесії обласної ради депутатка Олеся Ткачук відпочивала на конкурсі, а заодно й нагороджувала переможниць.

Богдан Масовець теж доторкнувся до прекрасного.

Ігор Мічуда також роздавав стрічки та подарунки.

Пан Коржевський намагався не відставати.

У підсумку володаркою титулу «Феміда глядацьких симпатій» стала Анна Гнідецька, «Другою віце-Фемідою» - Марія Левчук, «Першою віце-Фемідою» Катерина Обуховська. А володаркою головного титулу студентка юридичного факультету Рівненського Державного Аграрного коледжу Анастасія Ющишина.

Фоторепортаж з конкурсу "Міс Феміда".

 

Коментарі

Це звучить майже як "Міс Старий Оскол" )))) Хто такі назви дурацькі придумує?

Я б навіть сказав в єдиному "регіональному пориві"!

Приємно бачити Коржевського і Мічуду в єдиному пориві...

Для Петра Коржевського це вже звична річ. Адже щоріч відбувається і конкурс Міспрофтехосвітяночка

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.