Як цілуються депутати Рівненської облради. ФОТО

Робота найважливішого "законодавчого" органу області не завжди встелена пеленою офіційності. Пропонуємо вам погляднути, щоб відбувається у Рівненській обласній раді в перервах між голосуваннями та обговоренням питань. Найсвіжіші фото з сесії 5 квітня.

 

 

Депутат облради Юрій Андришин потрапити на сесію може лише на руках колег.

Ігор Брошук з новою засічкою та посадою голови фракції "Батьківщина" бесідує з заступником міського голови Рівного та депутаткою Галиною Кульчинською.

Олександр Башмат встигає все - і кави попити...

... і книжку почитати. Справжній інтелектуал.

Тим часом Олександр Зайчук живе мріями. Мріями про майбутнє депутатство. Але він ще не знає через що треба пройти депутату.

Треба вміти цілуватися. Голова обласної ради Юрій Кічатий та Ніна Путіліна.

Депутати вміють цілуватися. Голова Рівненської ОДА Василь Бершташ та ректор "Острозької академії" Ігор Пасічник.

Знову поцілунки. Валентина Кроку вітає перший заступник голови облради Михайло Кривко. Хоча Михайлу Петровичу не до жартів. Після публікації на порталі "Все" його улюблений планшет зламався. Можливо хтось з читачів позаздрив?

Хто б це міг бути? Бютівець Олег Скороход явно нервує.

Тим часом Ігор Пасічник вміє веселитись.

Руслан Сивий, з фракції "Наша Україна" - теж.

Опозиціонерам Олегу Хомичу та Вадиму Сидорчуку, теж дуже весело.

А тут уже не дуже. Директор департаменту будівництва та архітектури Рівненської ОДА Юрій Сідлецький пояснює Олегу Хомичу як потрібно вносити правки до бюджету.

Коментарі

Недожурналист написав недостаттю, на недопорталі)

Добре що спостережливість Юрія Дюга дала вам харч для тролінгу, незабудьте йому подякувати! Якби не він то не мали б чим зайнятися.

Да, Зайчук вєрняково спить і бачить себе депутатом)))) Може вже й місце собі застовбив? ще тільки корони і скіпетра не вистачає

ага, хай цей ЗАЙЧУК мріє-мріє про депутатство, ось це сходив на сесію і до 14 року навряд чи ще попаде)))))

БАЧУ ДРУЖЕ ТИ БАГАТО НА СЕБЕ БЕРЕШ!ДИВИСЬ ДОНЕСИ...

Ты свою феню вжопу се засуй, или Дюгу)

З вище сказаного напрошується висновок в депутати можуть ідти старі протоптані пердуни, які вже знають як дерибанить бюджетні кошти, нереагувати на потреби простого народу і тд., а молодій в мірк амбітній людини в депутати зась, хоч ця людина пройшла неоднорічний армійчський вишкіл, була учасником бойових дії, дивилась я так розумію смерті в очі і саме голвне хоче змін для себе і для свого народу. Адже те що твориться в місті це ні в які рамки не вкладується, по всіх вулицях через відсутність дорожного покриття тянучки, які ледь не приводять до аварійних ситуацій, постійні проблеми жителів гуртожитків, відсутність нормальноїх роботи ЖКГ і тд. Так правильно Юрій давай чави своїх щоб чужі боялись! Всім доброго здоров'я!

Ти чьо буруєш, дно? В челюху за базар хочеш? ти нормального пацана не грузи, він все нормально розчехлив.

"Тим часом Олександр Зайчук живе мріями. Мріями про майбутнє депутатство. Але він ще не знає через що треба пройти депутату". Ей, Дюг, Ты чё!? Думаешь самый умный, ну что ты знаешь о нем и о депутатстве??? Кем ты себя возомнил чтобы такое писать ?

чому Галька постійно триматься за праве вухо? Запалення? Отит? Переживає, що рештки сірої речовини втікнуть? Недочува, бідося...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.