Екс-кандидат в мери Рівного відпочив на Мальдівах

Відомий рівненський бізнесмен Олег Хижняк вміє не тільки куховарити, будувати будинки, а й гарно відпочивати. Нещодавно чоловік підозрюваної у крадіжці 5,5 мільйонів гривень з "Ощадбанку" Галини Хижняк віпочив на Мальдівах. 

Рівненський бізнесмен Олег Хижняк став відомий у Рівному завдяки спробі пробитись в місцеву політику. У 2008 році він розпочав свою політичну кар’єру з статусу кандидата на посаду міського голови Рівного. Тоді створив та очолив «Благодійний фонд Олега Хижняка». Однак рівняни так і не зрозуміли політичних "меседжів" політика "Ери молодого мера" – Олег програв вибори. Повторна спроба повернутися в політику відбулась вже у 2010 році. Хижняк навіть балотувався до Рівненської міської ради на одному з одномандатних округів у місті, проте перемогти не зміг. З того часу знову зосередився на бізнесі, але публічною персоною все ж залишився. Тривалий час був власником ресторану "Гламур" та мінімаркету "Скеля". Зараз більше часу приділяє кав'ярні-книгарні "Арка".

Відомий у місті він і потягом до сучасних будівельних технологій. Олег Хижняк власноруч збудував унікальний повністю автономний будинок, який не має аналогів у Європі. Крім того пропагує спорудження у краї низки недорогих еко-будинків.

Олег Хижняк одружений. Саме після одруження з Галиною Хижняк розпочався його стрімкий бізнесовий злет. Дружину Галина у місті називали однією з бізнес-пертнерок відомого бізнесмена Андрія Бублика. Тривалий час жінка працювала головним бухгалтером обласного відділення "Ощадбанку". Однак майже вже за рік вона стала однією з обвинувачуваних у справі крадіжки з банку майже 5,5 мільйонів гривень. Зараз ще триває судовий розгляд справи. А Галину Хижняк у березні 2013 року після кількох місяців утримання у слідчому ізоляторі відпустили на підписку про невиїзд.

У Борисполі перед вильотом на Мальдіви. 

Нещодавно Олег відпочивав і у одному з українських аквапарків. 

Також Олег Хижняк дуже любить куховарити. 

У вільний час власноруч будує екобудиночки.

Навіть грає на музичних інструментах. 

Олег і далі займається громадською діяльністю. 

У 2002 Хижняк Олег вступив до лав Міжнародної ради козацтва та був обраний хорунжим. З 2010 удостоєний чину полковника.

Фото з facebook Олега Хижняка. 

Коментарі

Мусевич - його відлучили від церкви за розбій

Да той хто писав цю статтю далі рівного не виїжджав, тому по перше перестань писати нісенітнеці а по друге - заздрити)

Цікаво ви назвали свій сайт...нічого не переплутали, може сайт пліток та здогадок, чутків... Хижняк на таких мальдівах, як я ОАЄ. Думайте, що пишите бо прийде час відповідати.

Всім привіт! Я бачу, що настільки цікавий для рівнян, що повернувся до політики. Дякую мої любі, що не забуваєте мене.

Якщо бути точним там не тільки Озімкомський, повинен нести відповідальність є працівники які були звільнені з посад бухгалтерів але приймали спільну участь в розкраданні цих коштів.

Ого, що робиться немає про що писати взялися за успішного Хижняка, краще Озімкомським займіться. Чому він ще працює, коли такі кошти викраденні з держ-банку?

Олежику, це наша біда , що ніхто не відповідае за розкрадання дежавних коштів!!!!!!!!!!!!!

Олежику, це наша біда , що ніхто не відповідае за розкрадання дежавних коштів!!!!!!!!!!!!!

ДАААААААААААААААА полковник, а чому не бригадний генерал, я йому присвоюю чин бригадного генерала, від нині можете писати БГ.

що таке МДК?

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.