ГО «Приватне детективне агенство» відкриває свої двері перед тими , хто потребує послуг приватного детектива у Рівному

Юридична компанія "Асмунд" надає широкий спектр якісних юридичних послуг за помірними цінами.

Надання всіх можливих видів юридичної допомоги у цивільних, сімейних, земельних, кримінальних, господарських та адміністративних спорів, а також представництво і лобіювання Ваших інтересів у взаємовідносинах з підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, перед фізичними особами та фізичними особами-підприємцями, у судах всіх рівнів, адже кваліфікована допомога юристів / адвокатів - гарантія і запорука перемоги в найскладніших і, на перший погляд, "програшних" справах.

Усні консультації з різних питань: аналіз законодавства, роз'яснення правових норм, тлумачення процесуальних документів тощо. Письмові консультації з питань: надання відповідей на поставлені питання, використовуючи норми чинного законодавства тощо.

Цілодобову "гарячу допомогу адвоката" з можливістю негайно приступити до захисту Ваших інтересів.

Приватні детективні послуги.

Юридична компанія "Асмунд" - це команда молодих, енергійних і досвідчених професіоналів, які використовують весь свій досвід і знання для забезпечення Ваших інтересів і потреб в юридичному обслуговуванні на найвищому рівні.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися в группах юридичної компанії «Асмунд» Вконтакте і Facebook.

Сьогоднішні життєві реалії такі, що все частіше простим людям доводиться вдаватися до послуг приватного детектива, щоб добитися правди або викрити неправомірність дій. Стрімкої популяризації послуг детектива сприяє розгул злочинності, нівелювання моральних і духовних цінностей, спосіб життя сучасної молоді та ряд інших факторів. Не секрет, що і працівники правоохоронних органів не завжди можуть оперативно, а головне, якісно відреагувати на всі звернення громадян.

Громадська організація «Приватне детективне агенство»

Особливо актуальні послуги приватного детектива для вирішення ряду педантичних питань, таких, як контроль за дітьми, встановлення батьківства, захист репутації, надання алібі, захист від прослушки і багато іншого. Все це входить в спектр послуг детективного агенства.

Крім того вся інформація та документи, що були зібрані в ході розслідування направляються до правоохоронних органів з метою швидкого вирішення справи та проведення розслідування.

Іншими словами, приводів для звернення до детективне агентство достатньо. А найголовніше те, що приватний детектив може дійсно допомогти клієнту в рамках правового поля.

Громадська організація «Приватне детективне агенство» відкриває свої двері перед тими , хто потребує послуг приватного детектива у Рівному. 

"Приватне детективне агенство" надає безкоштовні правові консультації не захищеним та малозабезпеченим громадянам, а також особам, які перебуали в зоні АТО.

Графік роботи:

Пн.-Пт .: 10: 00-19: 00

Сб: 11: 00-17: 00

Нд .: вихідний.

на правах реклами