Обери собі до смаку: ванільний чи шафрановий

 

Напевно, ви будете здивовані, але мова йтиме не про солодку випічку. Таку смачну назву мають будинки другої черги у житловому комплексі «Спектрум». Це четвертий масштабний проект з житлової нерухомості від «РЕНОМЕ», що розташувався по вулиці Костромській у Рівному.

 

З початком весни компанія оголошує про старт продажів квартир у Ванільному та Шафрановому будинках.

Обрати можна з-поміж одно-, дво- чи трикімнатних квартир у 9-поверховому Ванільному та у 7-поверховому Шафрановому. А ще у «Спектрумі» представлено 25 варіантів унікальних планувань. Тож завдяки оптимізованим і сучасним площам можна дозволити собі кардинально іншу якість життя.

Окрім того, купуючи квартиру у другій черзі ЖК «Спектрум», можна скористатися розтермінуванням на рік чи й більше. Адже завершення будівельних робіт та здача в експлуатацію Ванільного і Шафранового будинків заплановані на 4 квартал 2017 року.

«Спектрум» - це вісім будинків у стилі постмодернізму з елементами high-tech, з унікальними плануваннями квартир, продуманою інфраструктурою, прекрасною транспортною доступністю, зонами відпочинку, цілодобовим спостереженням та закритою територією. При виборі матеріалів тут керувалися не тільки якістю, але і враховували аспект екологічності, довговічності та надійності.

на правах реклами

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.