Сергій Жовтко: «Інженерне забезпечення будинку впливає на якість проживання»

Зазвичай люди оминають питання внутрішніх інженерних систем своєю увагою. Натомість, обираючи житло в новобудові, перш за все цікавляться транспортною доступністю проекту, матеріалами будівництва, плануванням квартир та надійністю забудовника. А дарма, адже інженерія відіграє чи не основну роль у забезпеченні «благами цивілізації» і комфортом майбутньої оселі.

 

«Інженерне забезпечення будинку, безумовно, впливає на якість проживання. Все просто, можна побудувати шикарний будинок, однак в ньому буде неможливо жити через, наприклад, з постійні перебої з водою,- коментує Сергій Жовтко, заступник директора з капітального будівництва «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД». – Крім того, від інженерної складової проекту залежить і його екологічність. Наприклад, за допомогою технологій можна забезпечити багатоступеневу систему очищення води, в ході якої її жорсткість знижується в кілька разів. Раціональне ж витрачання теплової енергії досягається шляхом автоматичного регулювання систем опалення та гарячого водопостачання. Тобто у сукупності всі ці технології сприяють енергоефективності, а значить, екологічності будинку.»

Щороку з'являються все нові вдосконалені інженерні системи. «РЕНОМЕ-ЄРОБУД» намагається по максиму впроваджувати ці новинки в роботі.

У 2015-му компанія розпочала зведення цілого архітектурного ансамблю по вулиці Костромській. Новий житловий комплекс під назвою «Спектрум» складається з восьми будинків. Ще на етапі проектування запланували, що він буде класу comfort і якісно відрізнятиметься від усіх будівельних проектів міста. 

Щодо опалення та водопостачання у «Спектрумі», то тут буде встановлено універсальну трубопровідну систему RAUTITAN від німецького виробника Rеhau.

«Обираючи саме це рішення, ми керувались показниками якості, економічності та довговічності. Особливість гнучких труб RAUTITAN полягає в унікальному полімерному з'єднанні на насувній гільзі. З його допомогою досягається 100% герметичності. Система не вимагає гумових ущільнювачів, які можуть зношуватися з плином часу, бо функцію ущільнювача в ній виконує сама труба, - розповідає пан Сергій, - До того ж монтаж може здійснюватися при -10°С, не вимагає пайки і зварювання, виконується швидко і надійно.»

Німці суворо контролюють якість власного продукту – від найменших до найбільших деталей. На сьогоднішній день більше одного мільярда деталей витримали жорстокі перевірки та випробовування.

Окрім легкості, швидкості та надійності прокладання RAUTITAN, велике значення має також довготривалий термін експлуатації системи. Крім усього, вона не тільки відповідає усім вимогам, а й пропонує надійний захист, наприклад, від утворення накипу та від корозії внаслідок ржавіння.

«Усе завдяки ідеальній гладкості  внутрішньої поверхні, яка перешкоджає утворенню будь-яких утворень на стінках труб і зберігає пропускну здатність на протязі 50 років.» - розкриває секрети Сергій Жовтко.

Ці труби мають привабливий зовнішній вигляд і підходять як для розміщення всередині будівлі, так і для укладання в стяжку, і під штукатурку. Систему можна підключити до опалювальних приладів з підлоги, зі стіни або з-під плінтуса, або ж через гарнітуру. Це дозволяє «вписати» систему в будь-який інтер'єр.

Чиста, без домішок і важких металів. Усі компоненти системи RAUTITAN стійкі до старіння і корозії, появи відкладень на протязі всього терміну служби. Труби із зшитого поліетилену, полімерні фітинги, фітинги з латуні, бронзи і нержавіючої стали відповідають найвищим гігієнічним нормативам і європейським вимогам.

На завершення пан Сергій додає: «А ще, протікаючи по системі труб і фітингів, вода не змінює свій склад, тому що ні матеріал труб, ні матеріал фітингів не вступають в реакцію з водою, на відміну від систем на основі металевих труб і фітингів.»

на правах реклами

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.