Пейнтбол від клубу BNB - найкращий активний відпочинок з друзями та рідними

Львівський пейнтбол клуб BNB

Ми довго шукали гарний вид спорту з родиною, який би змусив нас добряче попітніти у гарній командній грі. І серед широкого вибору спортивних майданчиків і тенісних кортів вибір впав на доволі оригінальний вид спорту – пейнтбол! Пейнтбол представляє командну гру, що залучає усіх. Використання особливої пневматичної "зброї", що також є маркером, який стріляє кульками з фарбою, приносить усім величезне задоволення. Пейнтбол – це не тільки спорт, але і чудова розвага і хобі, що, дійсно, здатне відволікти вас від повсякденних проблем і щоденного стресу. Пейнтбол – це безпечний спосіб провести час з друзями і родиною та випустити зайвий пар без шкоди для рідних і близьких.

Природньо, що ви одразу й не збагнете, куди піти. Ми теж над цим думали. Лише один варіант виявився найкращим! Львівський пейнтбол клуб BNB став для нас оазою гарного і веселого сімейного відпочинку. Чоловік часто туди їздить з друзями або ж ми усією родиною відвідуємо клуб. Зайнятися там є чим! Ми не дозволяємо собі сумувати, адже розваги в клубі на будь-який смак.

Своєрідність комплексу є те, що працівники надають незабутній відпочинок для всієї родини. Дорослі можуть грати в пейнтбол. Є можливість зробити навіть власне барбекю. Ми з родиною часто готуємо на свіжому повітрі їстівні смаколики для друзів. Діти можуть гратися в той самий час у спеціальній зоні для дітей до шести років. Також ви знайдете спеціальне обладнання ТМ Splat Master. Діти мають змогу протестувати сучасний майданчик. Клуб спрямований для активного дозвілля всієї родини.

Львівський пейнтбол клуб BNB пропонує кращі можливості для гри в пейнтбол, які призначені не лише для дорослого, а ви також зможете зайняти свою дитину віком від 6 років. У клубі є широкий вибір речей напрокат: маркери, спеціальні маски, обладнані камуфльовані костюми – місця для активної гри і дозвілля. Особливо мій чоловік полюбляє гриль. Він надзвичайно смачно готує курячі стегенця на свіжому повітрі клубу!

Пейнтбол є такою грою., що захопить вас одразу, незалежно від того, чи приймаєте ви активну участь в міжнародних змаганнях чи просто відпочиваєте з друзями і родиною.  Ви не пошкодуєте про час, згаяний на власне задоволення. Наша родина обожнює ігри у пейнтбол! На сайті клубу є уся детальна інформація про відпочинок. Тут http://bnbpaintball.com/ я знайшла гарні пропозиції для сімейних ігор вихідного дня і розваг для великої компанії друзів. Варто зазначити, що усім моїм знайомим без винятку пейнт бол подобається і ми часто проводимо час саме у клубі!