Альберт Ейнштейн писав: “Я не знаю якою зброєю будуть вести Третю світову війну, але четверта буде з палицею і каменем». Саме ці слова спадають на думку, коли бачиш, що відбувається останнім часом. По суті глобальний світ став на порозі тектонічних зрушень, які мають відбутись.

26 лютого, 10:06

Нині країна перебуває у дуже важкій ситуації.  Я маю на увазі не економічну  чи політичну, а скоріше емоційну. І якщо з економічного тупика можна вийти, то виходу з нинішнього емоційного – не бачу. Мова йде про тотальну недовіру людей до будь яких представників влади: від працівника адміністрації ЖКП до Президента країни.

27 січня, 10:45

Кажуть історія не терпить слова «якби», але давайте пофантазуємо, що чекало б країну, якби Янукович втримався. Репресії, арешти, зникнення та вбивства незгодних з режимом стали б нормою життя. Якщо сумніваєтесь, то дайте собі відповідь, чи  був би сентиментальним до опонентів режим...

20 лютого, 16:07

Я люблю ходити на сесії Рівненської міськради – майже так само, як і ходити в театр. Тут теж є драматургія, сценарій, актори, масовка і глядачі. Але є дві відмінності. Перша, це те що учасники дійства є відразу й глядачами. Друга – на відміну від театру тут є постійна імпровізація і не завжди сюжет розгортається так, як це задумав режисер. Цього разу було кілька сюжетних ліній і всі вони розвивались (мені так здається) не за сценарієм.

25 січня, 07:52

Статті, яку ви зараз читаєте могло й не бути. Приводом для її написання став випадок, який трапився вчора пізно у вечері. У соціальній мережі «Фейсбук» натрапив на повідомлення екс-кандидата в депутати від БПП «Солідарність» радника голови Рівненської облдержадміністрації Андрія Андрощука. У повідомленні йшлося про рейтинг голів обласних державних адміністрацій оприлюднений Комітетом виборців України. Який, на думку Андрощука був «рейковим».

07 лютого, 11:11

Економічний форум у швейцарському Давосі, це одна з найважливіших подій у площині геополітики та глобальної економіки. Туди з’їжджаються президенти, політики, бізнесмени світового масштабу. Цьогоріч на у Давосі засвітився й один з нардепів, які представляють Рівненщину у парламенті.

22 січня, 12:15

«Бути патріотом сидячи в теплі і за хорошим столом легше, ніж в холодному окопі». – так колись за столом сказав один мій знайомий, ветеран війни в Афганістані. Було це років до десяти тому, коли ще не було навіть в думках, що Росія нападе на Україну. Тоді, слова ветерана стосувались бравурних застільних розмов, на тему, що буде з ворогом, який наважиться на нас напасти.

02 лютого, 17:20

Сьогодні рівно десять років відтоді коли я вперше занурився в ополонку на Водохреща.

19 січня, 09:54

Сторінки

. .
.