Рівненський нардеп віджимався в Америці за "соборну Україну" у формі російського хокеїста

«Бути патріотом сидячи в теплі і за хорошим столом легше, ніж в холодному окопі». – так колись за столом сказав один мій знайомий, ветеран війни в Афганістані. Було це років до десяти тому, коли ще не було навіть в думках, що Росія нападе на Україну. Тоді, слова ветерана стосувались бравурних застільних розмов, на тему, що буде з ворогом, який наважиться на нас напасти. Саме цю ситуацію згадав сьогодні вранці, переглядаючи «Фейсбук».

Флешмоб «22 Pushup_Challenge» на підтримку ветеранів війни на Донбасі з посттравматичним синдромом шириться просторами «Фейсбуку». Чиновника, військові, політики, митці і пересічні українці віджимаються і розміщують у соціальних мережах відео. Я не дуже це все розумію, але не критикую. Оскільки привернення уваги до проблем ветеранів і війни – це потрібна справа. Як і щодня віджиматись, та й взагалі, робити зарядку. Однак все що напишу нижче не стосується питання «що?», а – питання «як?». Коли віджимаються рятувальники на плацу чи військові прямо в зоні бойових дій – розумію. Так само розумію коли політик – десь у Стразбурзі, після засідання ПАРЄ. Чи звичайний громадянин – у себе вдома. Але от переглянув відео на сторінці народного депутата від Народного фронту Юрія Вознюка у соціальній мережі «Фейсбук» і не зрозумів…

Нардеп віджимався «за соборну Україну» у Вашингтоні, тра трибунах «Верайзон-центру», де грає хокейний клуб «Washington Capitals», будучи у футболці… російського хокеїста Олександра Овєчкіна. І схоже, ця футболка опинилась на пану Юрію не випадково. Він разом з дітьми мабуть прийшов вболівати саме за росіянина. Оскільки вся компанія була одягнута у футболки з прізвищем російського хокеїста. І радо демонстрували це на фотокамери.

Як виявилось, не лише мені це кинулось в очі. Під відео почали з’являтись коментарі із запитаннями і навіть обуренням. На які нардеп від Рівненщини відповідав, що мовляв «а ви всіх росіян під одну гребьонку?». Мабуть все-таки не всіх: є ті хто виходять до українського посольства у Москві – на підтримку України. Є ті, хто відкрито висловлюється проти Путіна. Їх зазвичай швидко «пакують» в автозаки і призначають терміни арешту. Навряд чи Овєчкін належить до їх числа. Та й не в цьому справа.

Читайте також: Бійці АТО змушують віджиматись рівненських охоронців

Дуже легко розмірковувати про патріотизм і «невсіхпоганихросіян», коли серед твоїх знайомих немає солдатів, які повернувшись з війни – не можуть заснути. Немає тих, хто втратив сім’ю, бо дружина пішла не витримавши знервованого чоловіка котрий глушить біль алкоголем. Не має тих, хто здригається при звуку салюту, яким хтось бавиться на вихідних. Немає тих, хто вже рік після повернення з війни «курить в руку», щоб не видно було вогника. І навряд чи возив труну з загиблим солдатом до жінки з дітьми. Легко розмірковувати про «поганих і хороших» росіян будучи у Вашингтоні і ні разу непивши «не чокаясь» на могилі загиблого друга під варену компасу і солоні сльози.

Читайте також: Рівненські рятувальники "пофлешмобили"

Ви можете зараз звинувачувати мене у чому завгодно: у замовності, упередженості, продажності. Але я все одно цього не розумію! Для мене, це не більше ніж цинічний піар, який втім стосується не лише пана Юрія, а значної частини наших політиків та чиновників.

Читайте також: Депутат Рівнеради Стасюк "утер носа" всім флешмоберам

Хоча, можливо мою емоційну реакцію спровокував контраст між відео з Авдіївки, де знову загинули наші солдати. І відео з Вашингтону, де народний депутат просто віджимався в рамках модного флешмобу у футболці російського хокеїста. Нічого ж страшного…

А ще, Юрій Володимирович трошки переплутав суть і походження флешмобую. Нардеп чомусь вважає, що він присвячений Дню Соборності України. "Эта эстафета была приурочена к празднику День Соборности Украины (22 января) - поэтому и символически 22 отжимания" – написав нардеп у коментарях під своїм відео. До речі і в самому відео він теж говорить про соборність.

Мабуть народному обранцю не відомо, що цей флешмоб прийшов до нас зі США, де впродовж року пішли з життя близько семи тисяч ветеранів американської армії. Тобто в середньому, це 22 людини в день. І саме тому 22 віджимання на підтримку тих вояків, які страждають посттравматичним синдромом.

Читайте також: На Рівненщині нардеп та чиновники заради "показухи" зістарили селище на 300 років

До речі, це не перша помилка нардепа «з незнання». Так ще у 2013 році, з подачі нардепа у Рівненському районі відсвяткували 900-річчя селища Клевань. Хоча історики наполягають, що перша писемна згадка про Клевань датується 1458 роком. Хоча кого цікавлять такі дрібниці, як 345 років історії, суть флешмобу чи футболка російського хокеїста час війни з Росією?...

Коментарі

I would like to say that this blog about PuTTY which software is used for the terminal emulator, network file transfer application, and serial console really convinced me to do it! Thanks, very good post. Visit my link as well.
https://www.youracclaim.com/users/elanie-brown/badges

"Эта эстафета была приурочена к празднику День Соборности Украины (22 января) - поэтому и символически 22 отжимания".
Find A Word - https://findaword.co/

Яке воно смердюче(((((,хей виборці,як вам ваш кандидат? Тварина ще та......клоун драний. Да и електорат з душком смердючим.

То ще той бандюган. У батька його б'iзнес в росi, тому вiн за росiю.

Вознюк- проклятий як і його партія! Хай відчує в своїй Америці, що відчуває простий Украінець! Бог покарає за всі його злодійські діяння....,

Не розумію, хто голосував за цього тухлого фраєра...пздбл ще той, разом з своїм Якимцем

Молодець !!! Справжній Сенін блазень , поїхав в США на прогулянку з сімею , весело , смішно , російський хокеіст на спині , який в темі по "Руському Міру " ...... - класно !!!! А сьогодні День Пам'яті Андрія Кузьменка (Скрябіна) , який за цього зрадника більше зробив і ............... Соромно і гидко .

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.