Муляренко залишається керувати Рівненщиною!

Олексій Муляренко голова Рівненської облдержадміністрації

Про ймовірну відставку Олексія Муляренка з посади голови Рівненської облдержадміністрації заговорили ще наприкінці минулого року. В останні три тижні повідомлення зі змістом «Муляренка звільняють – рішення уже прийняте», до мене на смартфон прийшло більше десятка з різних джерел. Однак якась внутрішня «чуйка» змушувала почекати і пошукати більше інформації. Вам розкажу, як все відбувалось спираючись на ту інформацію, яку вдалося відшукати з різних офіційних, неофіційних і анонімних джерел.

Немає нічого більш постійного, ніж…

Після відставки Віталія Чугуннікова з посади голови Рівненської облдержадміністрації, призначення Олексія Муляренка сприймалось як тимчасове. Особливо ще й тому, що на відміну від інших місцевих депутатів, котрі працюють ще й чиновниками відповідних рівнів, Олексій Віталійович не став складати мандат депутата Рівненської міської ради. Однак час йшов, а Муляренко все керував. Не особливо висовуючись, без гучних справ і прес-конференцій. Інколи навіть забувалось, що в  кабінеті на шостому поверсі будівлі Рівненської ОДА хтось є.

Олексій Муляренко

І ось заговорили. Спочатку про те, що похитнулись позиції у першого заступника голови Адміністрації президента Віталія Ковальчука. А людьми з його команди називають Віталія Чугуннікова та Олексія Муляренка. Відповідно, заговорили й про скору відставку нинішнього керівника області.

Назад у майбутнє

До призначення головою Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко був секретарем Рівненської міської ради. Змінивши роботу, він звільнив крісло в президії міськради, куди було обрано його колегу по фракції БПП «Солідарність» Сергія Паладійчука.

Сергій Паладійчук

Після того, як заговорили про ймовірну відставку керівника області, почались ширитись чутки про те, що у Рівнераді збирають голоси за відставку Паладійчука. За логікою тих хто розповідав цю історію, Муляренко мав повернутись у крісло секретаря Рівнеради після звільнення з облдержадміністрації. Примітно, що така інформація звучала з вуст самих депутатів. При чому з різних фракцій. Припускаю, що в цьому випадку навряд чи був дим без вогню. Та й знайти потрібні голоси було б не великою проблемою.

Та раптом під час різдвяних свят ситуація змінилась. Пошук необхідної кількості голосів припинився. Як і припинились розмови про відставку Паладійчука та Муляренка.

Пошук наступника

Варто зазначити, що за Законом нове призначення мало б відбуватись через відкритий конкурс та проходження співбесіди в комісії. Щоправда не варто вважати, що таким чином не може пройти той, хто треба. Тим більше що в цьому переліку можуть бути цікаві достойники.

Так серед ймовірних претендентів називали прізвище екс-голови Рівненської ОДА, екс-нардепа Віктора Матчука та нардепа нинішнього скликання Борислава Розенблата.

Щодо Віктора Йосиповича, то щось мені підказує, що навряд чи він захотів би знову повертатись у крісло свого колишнього кабінету. У політику, парламентську залу – так, а от зараз на посаду голови ОДА – ні.

Борислав Розенблат

Інша кандидатура теж дуже цікава. Борислав Розенблат родом із Житомира, депутат від БПП «Солідарність». Має хороші зв’язки у високих кабінетах ще з часів президентства Леоніда Кучми. За ним стоїть серйозних бізнес у різних сферах. А ще, злі язики казали, що має інтерес до бурштинового бізнесу. І це могло б бути логічним поясненням навіщо депутату-мажоритарнику ризикувати мандатом і йти на посаду голови ОДА. Ще одним поясненням могла б бути ймовірність дострокових парламентських виборів у 2017 році. Але ними поки що теж «не пахне».

Поки роздумував, аналізував і зважував всі «за» і «проти» майже всі джерела, які пророкували відставку нинішнього керівника області повідомили – Муляренко залишається. Подейкують, це стало результатом розмови з прем’єр-мінстром Володимиром Гройсманом. Кажуть ніби Муляренку вдалося переконати Володимира Борисовича у своїй надійності та відданості. Як підтвердження – нагорода «за особливі заслуги перед Збройними силами України». Такий собі «сигнал» місцевим елітам, що Муляренко залишається на своєму місці.

«Еліти» почули і всі процеси, які були запущені раніше – зупинились. Чи може – призупинились. Бо життя, тим більше політичне, дуже мінливе…

Коментарі

мля,читати гидко-результат гєвалюції гидливості,скакуни..куди не плюнь-попадеш на кагтаво-гнусявого,не раби:))

Просто пі***ць
але ж і ми, мешканці Рівненщини, маємо не просто захоплюватися, а дуже гордитися що отримали такого малодого, трудолюбивого, амбіційного голову ОДА!!!
Наш губернатор отримує незрозуміло за що нагороди, ордени.
Він має час на керування своїм заводом, приділяючи відстоків 50% свого робочого часу як голови ОДА , буваючи там кожного дня , більше того сам проводить співбесіди на керівні і управлінські посади
Має час на розвиток свого бізнесу , да й не тільки свого...
А ще він дуже економний - дав дисконтну картку колєзі по політцеху покористуватися - і проконтролював щоб віддали назад. БАМ-БАМ-БАМ
він може собі позволити брати отгул, вірніше відпустку без збереження заробітної плати, в свій День народжння, щоб не пропало все те що наготували кухарі Спорту
А ще йому встачає часу на нову дружину, правда не таку вже й молоду, а також на чотирьох дітей
Гордиться, товаріщі, ми повинні, а не слухать всякі там сплєтні, хто кого має знять

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.