Різдвяні пригоди рівненської «Батьківщини»: виключення депутата і боротьба за крісло

Поки одні сиділи за святковим столом: їли, пили і слухали колядки та щедрівки. Інші не покладаючи рук трудились на політичній ниві та дбали про добробут та розбудову… Кажуть, що  ніби то країни. Результатом трудів стало зменшення фракції ВО «Батьківщина» у Рівненській міській раді на один мандат. Та загроза зміни керівництва партії і фракції у цій політичній силі на рівні області.

Виключили з партії – мандат лишили

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ» у житті депутата Рівнеради від ВО «Батьківщина» Олександра Бабата пішла чорна полоса. Тільки за останні два місяці ціла низка скандалів. Смерть людини, яка нібито працювала на будівництві пов’язаному з депутатом. Тіло загиблого потім знайшли у лісі, а рідні стверджують, що їм пропонували 100 тисяч гривень, щоб не подавати заяву в поліцію.

Пізніше, скандал з погрозами і тиском на рівненську журналістку Інну Білецбку. Яка приїхала до депутата взяти коментарі у справі загибелі людини. Але Бабат давати коментарі відмовився, не пустивши журналіста і відео оператора навіть у будинок. Однак потім звинуватив Білецьку у зникнення хрестика – родинної реліквії.

Депутат Рівненської міськради Олександр Бабат

Згодом на дії депутата міськради відреагували народні депутати. Його одно партієць, нардеп від ВО «Батьківщина» Сергій Євтушок написав депутатське звернення до Генеральної прокуратури. З тим, аби там прискіпливо розібрались з діяннями Олександра Бабата. А потім й депутат парламенту від РПЛ Андрій Лозовий написав депутатське звернення до керівництва Національної поліції. Аби там звернули увагу на те що відбувається у Рівному з розслідуванням смерті на будівництві депутата. І унеможливили тиск на слідчих і дали справедливу правову оцінку діям депутата Рівнеради.

У п’ятницю, 13 січня, до всіх неприємностей додалась ще одна. В день, напередодні святкової вечері на старий новий рік, у Рівному зібралось бюро Рівненської міської організації ВО «Батьківщина». Не вдаючись у деталі зазначу що на ньому, одноголосно було вирішено виключити Олександра Бабата з лав партії «Батьківщина». Окрім того – виключити з фракції ВО «Батьківщина» у Рівненській міській раді. Щоправда депутатом міської ради Олександр Бабат залишається. Пояснення просте: в українському законодавстві не прописаний механізм відкликання депутата чи позбавлення його депутатського мандату.

Обласна «Батьківщина» - на паузі

Цікаво, що ще на початку минулого тижня була інформація про те, що у п’ятницю має відбутись міське бюро. А у неділю, 15 січня, ніби то мало відбутись обласна конференція «Батьківщини». Про це повідомляли, як рівненські партійці так і нардепи з інших політичних партій. Та у неділю нічого не відбулось.

Спробував з’ясувати причину і ось що з’ясував. Ще після скандального (для ВО «Батьківщина») обрання депутата облради від ВО «Батьківщина» Миколи Драганчука головою Рівненської обласної ради голову обласної партійної організації та фракції «Батьківщини» в обласній раді Микоолу Кучерука відсторонили від керівництва партією. А на його місце призначили «виконуючою обов’язків» Галину Кульчинську. Саме її вже давно пророкують, як наступницю Кучерука у обласного керма ВО «Батьківщина». І ніби саме на конференції у неділю її мали призначити. Але, як виявилось, не все так просто.

Голова Рівненської облради Микола Драганчук та голова фракції ВО "Батьківщина" в облраді Микола Кучерук

Микола Кучерук і Микола Драганчук, як стверджують наші джерела, вже кілька разів їздили в столицю, намагаючись домовитись. Однак, як переконують наші джерела, поїздки результату не далі і Микола Кучерук має всі шанси втратити контроль над партією і фракцією в обласній раді. А Микола Драганчук може стати першим головою облради якому оголосять недовіру вже у 2017 році.

Але це може бути потім. Поки ж ситуація в обласній «Батьківщині» знаходиться у підвішеному стані. Виною цьому – дві жінки.

За нашою інформацією на керівництво у рівненській обласній «Батьківщині» претендують депутат Рівнеради і заступниця міського голови Галина Кульчинська та депутат Рівненської обласної ради Ксенія Павловська. В обох головною метою отримати керівництво в партії, яке має забезпечити трамплін до Верховної ради на наступних виборах.

Депутат Рівненської міськради Галина Кульчинська та депутат Рівненської облради Ксенія Павловська

На сьогодні у Павловської є зв’язки і фінансовий ресурс, які можуть допомогти досягти цілі. Але й у Кульчинської не менше можливостей. І, як стверджують поінформовані джерела, їїмшанси на сьогодні більші. Однак Галина Григорівна намагається не просто отримати владу в обласній «Батьківщині», а й зберегти вплив у міській. Для цього головою міської організації має стати депутат Рівнеради Олександр Курсик. Та цей пазл ще не складений, тому й питання проведення обласної конференції відклали до кращих часів. 

Коментарі

""Рівненська Батьківщина - політична повія."-чому рівенська?В народі кажуть,що який поп(попівна)-такий приход:))Птєнцм "матушкі": лозинські,фельдмани,хмельницькі,портнови,писаренки-це так,навскидку матушкофілам:))

Почитав коментарі і стало сумно... Обласна "Батьківщина" з потужної і дієвої, в минулому, організації перетворилася в посміховисько і об'єкт для знущань усіх, кому тільки заманеться...
А це є результатом недолугої кадрової політики, в першу чергу, Київського керівництва, а в другу, - зрадницької позиції її місцевих керівників. Заради власної кар'єри і добробуту вони готові на все: зраду інтересів своїх виборців, ламання через коліно однопартійців, участь у політичних договірняках і корупції. Спрогнозована зміна, і обласних, і міських керівників не дасть позитивного результату і, тим більше, не додасть їм авторитету від прихильників "Батьківщини". Всім цим одіозним "очільникам" на краще самим піти у відставку.
Що до кандидатури Ксенії Павловської, з Київською реєстрацією, то їй взагалі краще не сідати не в свої сани. В Рівному є достатньо авторитетних і енергійних політиків цієї політсили, які здатні очолити місцеву "Батьківщину" і очистити її від накопиченого роками "партійного мотлоху".

Ото Бабат наробив шороху. А що продажна Батьківщина, думала що буде брати з горе спонсорів грошики і за це не відповідати? Якщо поводитесь як політичні проститутки то і не ображайтесь коли люди Вас так називають. У Рівному цю партію на свою користь потягав вже неодин такий спонсор. Рівненська Батьківщина - політична повія.

Не до кращих часів, а до приїзду тяжкої артилерії (нардепів і вхожих до Тимошенко людей) Це має відбутися вжде цього тижня і поженуть Кучерука й Драганчука як сраних віників!

Распространенная информация – сплошная ложь и искажение фактов. Считаю ниже своего достоинства опровергать информацию, которая является простым заказом

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.