Депутат від "Батьківщини" погрожує рівненській журналістці?

Схоже у новому році продовжується скандальна полоса для депутата Рівненської міської ради від ВО "Батьківщина" Олександра Бабата. То на будівництві, пов’язаному з депутатом, падає будівельний кран. То на тому ж таки будівництві зникає людина, яка ніби-то там працювала, тіло якої потім знаходять у лісі. А нині ще й журналістка заявляє про погрози з боку депутата.

Інна Білецька журналістка, власкор телеканалу «Інтер». Відома у Рівному своїми викривальним матеріалами щодо незаконного видобутку бурштину та корупції у владних кабінетах. Сьогодні на своїй сторінці у мережі Фейсбук вона попросила про допомогу і захист через тиск депутата.

Читайте також: Депутат Рівнеради приховує тіло загиблого робітника?

Друзі, я рідко прошу підтримки, а тепер от прошу особисто для себе. Не те, щоб мені страшно. Але мені нереально бридко. На мене тиснуть і мені погрожують. Тисне і погрожує людина, яка є депутатом міської ради від франкції Батьківщина. Людина, яку підозрюють у приховуванні тіла іншої людини. Людина, в автомобілі якої знайшли генетичний матеріал загиблого чоловіка. Людина, яка пропонувала родичам гроші за те, щоб ті мовчали про загибель чоловіка на будівництві, – пише Білецька.

Далі журналістка надає скріншот переписки, ніби-то з депутатом Олександром Бабатом, у якій він вимагає повернути якийсь хрестик. Виявляється депутат звинувачує пані Інну у крадіжці.

- Тепер Олександр Бабат звинувачує мене УВАГА – сядьте, хто стоїть – в тому, що я вкрала в нього фамільного хрестика. Так, вам не здалось. Саме вкрала. Олександр Бабат обіцяє, що моє життя зміниться назавжди. Не питайте про шо він. Я не знаю. Це пише людина, в якої я лише один раз в житті марно намагалася взяти коментар. Заради балансу. Щоб дати право на відповідь! - пише Інна на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Нагадаємо, що Олександр Бабат був фігурантом багатьох публікацій у різних рівненських ЗМІ, пов’язаних з порушеннями на будівництві та загибеллю людей. Неодноразово його критикували за земельні оборудки та безкоштовне одержання ділянок, які записувалися на його родичів.

Читайте також: Депутат очищеної "Батьківщини" захопив півгектара рівненської землі

Олександр Бабат вважається одним з головних спонсорів рівненської "Батьківщини". У політичних колах навіть говорили, що в разі виборів до парламенту він має стати основним спонсором Галини Кульчинської. Щоправда, якщо її висунуть кандидатом у депутати Верховної Ради.

Наразі нам не вдалося отримати коментар від самого Олександра Бабата. Однак редакція сайту "ВСЕ" готова надати можливість депутату висловити свою точку зору стосовно інциденту.

Читайте також: Перехід імені Бабата: Рівненський депутат-забудовник хоче під землю

 

Коментарі

З прізвищем цього депутата пов'язано дійсно багато скандалів... Візьміть хоча б славнозвісне "Торнадо", яке мало бути "дитячим кафе"...? А сьогодні ми всі бачимо біля 12-ї школи звичайний розважальний заклад !!! Зауважую, біля навчального закладу !!! І що ?!!! Всі ці роки його колеги по партії, міська влада не вбачали в цьому порушень ?!!! Ганьба !!! Ганьба !!!

Бідненька Інночка, обідили її ))) Як з ментів гроші вимагати при атестації, то все гуд, а як хрестика вкрала, то вже відповісти не може

Бгггг

))

))

как он жив еще..

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.