Як рівненські журналісти «засвітились» у Шустера

Хоч Рівне й невелике провінційне містечко, але в Україні точно не пасе задніх. Куди не приїдеш – всюди знають про наше місто і область. Щоправда найчастіше це пов’язане з бурштином. Однак днями Україна заговорила про Рівненщину в іншому контексті. Цього разу пов’язаного з політикою, Саакашвілі та журналістами. Щоправда й тут не обійшлось без бурштину.

У п’ятницю, 16 грудня на телеканалі 3st.tv (Савік Шустер Студія) відбувся останній у цьому році прямий ефір ток-шоу «Шустер live». Головним гостем студії був екс-президент Грузії, екс-голова Одеської ОДА Михаїл Саакашвілі. Якого на початку програми було названо - людиною року.

Глядачами у студії, цього вечора, були журналісти з усієї України. Рівненщину представляли: журналіст інтернет-сайту «ВСЕ» Олексій Кривошеєв, головний редактор Видавничого дому «ОГО» Віталій Голубєв та журналістка інтернет-сайту «Здолбунів CITY» Ольга Ферар. Яка, до речі, у минулому теж булла журналістом сайту «ВСЕ». Саме Ольга стала головною героїнею цього вечора і насутпних кілької днів в інформаційному полі країни.

Спочатку Михаїла Саакашвілі журналістська аудиторія майже повністю сприймала, а його слова знаходили підтримку. Ніщо не віщувало біди, аж до другої години телешоу. Коли дійшло до запитань від аудиторії, слово попросила Ольга Ферар. Вона нагадала Саакашвілі про недавній його візит на Рівненщину. В слофах журналістки прозвучало звинувачення у популізмі. І це неабияк розлютило пана Міхаїла.

Він звинуватив журналістку в продажності і наголосив, що всі засоби масової інформації на Рівненщині контролюються бурштиновою мафією. А самої Ферар він не бачив на події у Рівному з його участю. Окрім того Саакашвілі сказав, що на його акціях у Рівному та Рівненщині не було ЖОДНОГО серйозного місцевого телеканалу чи місцевого ЗМІ.

Мабуть пану Михаїлу, як кажуть в Україні, повилазило. Бо у північні райони області з ним їздила знімальна группа «Рівне 1», а у Парку Слави, на місці незаконного будівництва його чекали журналісти фактично ВСІХ місцевих ЗМІ. Включно з місцевими телеканалами. Якщо ж лідеру «Руху нових сил» відняло пам'ять по пропоную перепитати у милої працівниці його пресс-служби, котра довго пояснювала відеооператорам рівненських телеканалів, як правильно знімати її шефа. Але якщо й вона втратила пам'ять, то ось шматок відео з тієї події, де можна побачити кількість журналістів та телекамер на зустрічі з Саакашвілі.

Як виявилось, у пана Михаїла, попри вибіркову амнезію, дуже оперативно працює інформаційна служба. Щойно закінчилось телешоу у Шустера, як на сторінці Саакашвілі у «Фейсбуці» з'явився пост про «продажну» журналістку з Рівненщини. Яка, до того ж є помічницею депутата від БПП «Солідарність» Миколи Орлова. Якого, за словами Саакашвілі, неодноразово звинувачували в корупції.

Щоправда ніде в інформаційних джерелах не вдалося знайти інформації ні про взинувачення Орлова в корупції ні про те, що Ольга Ферар є його помічницею. Більше того, Ферар своого часу мала відношення до іншої політичної сили.

- Я ніколи не булла помічницею Миколи Орлова. А на минулих виборах балатувалась до Рівненської обласної ради за списком «Народного контролю». Мені шкода, що Саакашвілі так відреагував на просте питання. Не мала на меті його ображати. А от він образив мене і моїх коллег. Вважаю, що було б правильно, якби він знайшов сміливість вибачитись перед рівненськими журналістами за брехню і безпідставні звинувачення. – скала Ольга Ферар в коментарі сайту «ВСЕ».

Після цього виникає питання, як поводитимуться місцеві активісти "Руху нових сил". Які насправді знають, що їхній лідер, м'яко кажучи - помилився. І стосовно журнаілстки Ольги Ферар, і стосовно Миколи Орлова і стосовно того, що ВСІ рівненські журналісти "корупціонери та бурштинщики"...

Але цього дня це був не єдиний момент де відзначились рівненські журналісти. Найбільшу підтримку аудиторії (97 відсотків) отримали слова журнаілста сайту «ВСЕ» Олексія Кривошеєва. Які стосувались питання масової міграції українців на заробітки до Польщі і причин нинішньої ситуації в країні.

Підтримав думку рівненського журналіста й Олесь Доній, який був головним спікером цієї частини телешоу «Шустер live». Та наголосив, що ці слова варто взяти до уваги всім присутнім журналістам в студії та донести до українського суспільства.

Коментарі

Перепрошую, але вона ставила питання не президентові Грузії, а громадянину України, політику, який створює нову українську політичну партію і претендує на владу в країні

Чи я щось плутаю?

Олексій, дякую за правдивий матеріал.

ВСЕ, це добре, що ви захищаєте свою журналістку. Але варто б її навчити ще й увічливості та коректності. Бо таке відверте хамство, яке вона продемонструвала, ставлячи питання президентові Грузії, не могло не викликати обурення. Очевидно, саме на це ваша провокаторка і розраховувала?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.