Хто увійшов до рівненської команди Михаїла Саакашвілі

Сайт вже писав про те, що Михаїл Саакашвілі почав створення своєї політичної команди. Це у свою чергу може свідчити про різке зростання ймовірності дочасних парламентських виборів, скажімо вже навесні наступного року. Донедавна залишалось інтригою, хто буде представляти новостворений «Рух Нових Сил» (саме так називається партія Саакашвілі) на Рівненщині.

Нещодавно запрацював інтернет-сайт «Руху Нових Сил» де з’явився розділ «Команда». У ньому представлені ті, хто будуть лицем партії у регіонах. Зараз познайомимо вас з тими, хто буде просувати ідеї та партію екс-президента Грузії на Рівненщин.

Олександр ЗАЙЧУК

Кадровий військовий у чині полковника. Має бойовий досвід здобутий під час служби у миротворчому контингенті у Косово та Іраку. Вперше балотувався у депутати у 2012 році. Після того, як звільнився мажоритарний округ до Рівненської облради у місті Рівного. Однак здобути перемогу не вийшло, тоді депутатом став свободівець Олексій Бучинський. Але однією з головних причин поразки можна вважати змову тодішніх опозиційних партій «Свобода», «Батьківщина» та УДАР по узгодженню кандидатів на округах. Зайчук мав йти від «Батьківщини», але врешті решт, єдиним кандидатом від опозиційних сил став Бучинський. Зайчуку власних сил не вистачило для перемоги.

Олександр Зайчук (праворуч) зі своїм духівником, священником УПЦ-МП, екс-депутатом Рівнеради від Партії регіонів Михайлом Жаровським (по центру)

У 2015 році він знову балатувався, цього разу вже від партії «Громадський контроль» фактичним лідером якої тоді був Дмитро Якимець. Але й цього разу  голосів не вистачило, аби зайняти одне з крісел у Рівнераді. До речі й на виборах міського голови Олександр Зайчук активно допомагав головному опоненту Хомка Дмитру Якимцю.

У 2016 році Зайчук повернувся на військову службу і отримав звання полковника.

Валентин ДЕМЧУК

Двічі був депутатом Рівненської міської ради від ВО «Батьківщина». Пізніше в міській «Батьківщині» стається розкол і Демчук опиняється поза партійними лавами. На парламентських виборах балотується до Верховної ради України за списками партії Наталії Королевської «Україна – вперед!». Ні партія ні пан Валентин до парламенту не потрапили.

Валентин Демчук (ліворуч) та депутат Рівненської райради від БПП "Солідарність", заступник голови райради Микола Сальчук

У 2015 році Валентин Демчук знову балатується до Рівненської міської ради, але вже за списками партії «Громадський контроль». І знову не щастить: партія у міськраду потрапляє, але пан Валентин – ні.

Михайло ЧУБАЙ

У минулому журналіст та телеведучий рівненського телеканалу РТБ де вів розважальні програми. Після того, як в результаті революції Михайло Кириллов стає головою обласної ради йде працювати до нього прес-секретарем. Окрім того веде підконтрольний Кириллову інтернет-сайт «Таке.Інфо».

Михайло Чубай та Михайло Кириллов під час вшанування полеглих у гурбенському бою вояків УПА

Після минулих місцевих виборів, коли Рівненська облрада отримує нового голову, йде з посади прес-секретаря, але лишається наближеною до Михайла Кириллова людиною. Припускаю, що був делегований групою нардепа Вадива Сидорчука (до якої належить Михайло Кириллов) в проект Саакашвілі, оскільки поява там самого Кириллова навряд чи можлива.

Юрій ПЛОСКИЙ

Місцевий медіа магнат. Йому належить компанія «Радіо Дім», яка є ретранслятором на Рівненщині таких радіостанцій як: «Наше радіо», «Радіо Люкс», «Хіт ФМ», «Радіо 24», «Авто радіо», «Перець ФМ», «Радіо П’ятниця», «Ретро ФМ», «NPJ» та «Шансон».

Довгий час співпрацював з «Батьківщиною», але після розколу і чисток у рівненській парторганізації віддійшов від біло-червоних.

У 2015 році з'являється у команді партії «Громадський контроль» та Дмитра Якимця. Якому  активно допомагає у його мерській виборчій компанії. Ще під час першого візиту Саакашвілі до Рівного Юрій Плоский засвітився, як один з головних організаторів візиту екс-президента Грузії. Тому немає нічого дивного у його появі в лавах нової партії.

Дмитро ЯКИМЕЦЬ

Ну й сам Дмитро Якимець. У минулому депутат Сарненської райради. Свого часу був близьким до нинішнього нардепа від ВО «Батьківщина» Сергія Євтушка. Перебравшись до Рівного тісно співпрацював з группою нардепа Вадима Сидорчука. До якої також входять Михайло Кириллов та нардепи від Народного фронту Юрій Вознюк та Віталій Корчик. Який до речі теж з міста Сарни.

(Зліва направо) Народний депутат від Народного фронту Вадим Сидорчук, депутат Рівненської облради Михайло Кириллов, екс-кандидат в депутати Рівнеради від "Громадського контролю" Олексій Орос, Дмитро Якимець

Саме завдяки приналежності до цієї групи був висунутий кандидатом у народні депутати по місту Рівне на дочасних парламентських виборах 2014 року від партії Народний фронт. Але програв свободівцю Олегу Осуховському. Здобувши друге місце з хорошим відсотком голосів Якимець вже у 2015 році був головним конкурентом нинішнього міського голови Володимира Хомка на  виборах мера Рівного, а партія «Громадський контроль» мала всі шанси увійти до Рівнеради.

Партія свій шанс використала і має свою фракцію у міській раді, а от пану Дмитру не вистачило сил, щоб здолати Хомка. Вочевидь Якимець не залишив ідею стати міським головою чи отримати депутатський мандат. Партія «Громадський контроль» для цього вже навряд чи підходить, а от набираючий обертів політичний проект Михаїла Саакашвілі – цілком придатний.

Читайте також: Саакашвілі-Порошенко-вибори: хто з рівненських нардепів міг би опинитись в новій партії

Вже сьогодні до Рівного завітає лідер партії «Рух нових сил» Михаїл Саакашвілі. Як стало відомо сайту «ВСЕ» о 14:00 пан Михаїл планує завітати до Парку Слави, де рівненські активісти вже більше двох років борються зі спробами незаконного будівництва.

Коментарі

Купка хитрих лохів.Як і вся Рівненські політика. Пристроїться і построїться. Ну ще мерса купить, бо на течику вже не теєво. Ці Міші поможуть з рехвормами, ох і поможуть!)

Команда затертих невдах і аутсайдерів , нічого і нікого цікавого. Нагадують Дон Кіхотів...

ну да тепер зрозуміло чому "активісти" так бються за пагорб. якимець купив усіх. і білецьку і шинкаренко. ще й притягнув саакашвілі. нова сила. я ржу. нова стара банда. і зайчук там виліз. пішув у військо. де в 14 році був.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.