Трамп - Путін: протистояння, яке змінить світ

Після обрання Дональда Трампа новим президентом Сполучених Штатів Америки інформаційний простір вибухнув істерикою. Одні казали, що біда спіткає світ, і особливо Україну, бо Трамп мало не фанат Володимира Путіна.

Інші пророчили короткий президентський вік новообраному республіканцю. Треті взагалі пророкували мало не «майдан» в США.

Зізнаюсь, я спеціально не писав і не робив ніяких висновків стосовно Трампа. Чому? Потрібен був час. Потрібно було відчути інформаційний фон і відчути психологічний настрій нового президента США.

Те, що діяльність Трампа в якості нового господаря Білого дому лежатиме в сфері соціоніки і психології не сумнівався ні грама. Передивився купу відео з минулого і нинішнього Дональда Трампа і тепер готовий писати. Тим більше вже зараз, коли є вже перші події, які лише підтверджують мої припущення. Щоб було зрозуміліше читачу, пропоную розділити весь інформаційний потік на кілька напрямків. Перший – істерики на тему, що Дональд Трамп буде другом Росії і робитиме те, що від нього хоче Путін.

Повна дурня. Глава держави, яка в рази потужніша за Росію по своєму військовому, інтелектуальному, матеріальному і економічному потенціалу навряд чи йтиме на повідку у напівцаря конаючої імперії. Яка напряму залежить від ціни на нафту дешевих сортів та рівня споживання газу в Європі. Ціна на нафту впала, європейці скоротили споживання, а Україна взагалі відмовилась від купівлі газу і економіка РФ звалилась в депресію. Дуже схожу до тієї, яка почалась в середині 80-х в СРСР. До речі, тоді, як і зараз це було пов’язано з війною (в Афганістані) та різкого падіння ціни на нафту. Так, я вважаю, що Росія повторить долю Радянського союзу.

Про військову міць просто мовчу. Кадри єдиного російського авіаносця «Кузнєцов» облетіли всі телеканали світу. Дим від цього «самовара» на воді було видно з космосу навіть без допомоги телескопу.

Однак давайте пофантазуємо і припустимо, що Трапм таки захоче відмінити санкції проти РФ, відступити з Сирії, здати Україну, розвалити НАТО і тому подібні речі. Проте ж система в США - це не система Росії. Трапм – президент, а не диктатор. Він змушений дотримуватись правил і погоджувати свої дії з Сенатом та Конгресом. Будь-яке перевищення влади, порушення законів чи спроби обійти Конгрес неминуче потягне за собою… імпічмент. Ця процедура в Сполучених Штатах існує і навіть випробувана. Процедура імпічмента була запущена у випадку з президентами Річардом Ніксоном та Біллом Клінтоном. Ніксон пішов у відставку раніше, ніж йому оголосили імпічмент, а Клінтона пробачили після того, як він покаявся у своїх діях щодо Моніки Левінскі.

Тобто Трампу доведеться грати на чітко визначеному полі з жорсткими правилами. Це що стосується політично-юридичного аспекту. Утім, на мій погляд, важливішим є аспект психологічний.

Дональд Трапм має босякуватий і імпульсивний характер. Йому просто необхідний суперник, над яким можна здобути перемогу. Суперників гідних уваги США у світі нині є двоє: Росія та Китай. Трамп імпульсивний, але геть не ідіот. Тому ймовірність того, що в суперники він обере Китай, дорівнює температурі замерзання води. А от Росія цілком прийнятний суперник. Перемігши якого, можна спокійно відновлювати такий звичний біполярний світ. Тільки тепер на двох з тим же Китаєм. До речі, це чітко розуміють й у Москві. Не випадково один з рупорів Кремля Нікіта Міхалков виступив по телебаченню зі своїм літературним твором, який більше нагадує план захоплення Росії Китаєм. Дивіться самі:

Та облишимо психологію та здогадки і перейдемо до подій і фактів. У нашому випадку не прямих, а опосередкованих.

Нагадаємо собі, що після оголошення результатів президентських виборів у США в Москві відкорковували шампанське. У прямому і переносному сенсі. Володимир Жириновський навіть влаштував з цього приводу бенкет у Держдумі Росії. За кілька днів відбулась перша телефонна розмова Володимира Путіна з новобраним главою Білого дому Дональдом Трампом.

Тут потрібно зробити ремарку. Що потрібно Путіну від США? Насамперед – відміна економічних санкцій і підвищення ціни на нафту. Визнання її права вирішувати свої  геополітичні цілі у східній Європі.

Що відбувається після розмови Путіна і Трампа? На сайті Геологічної служби США (USGS) з’являється повідомлення про відкриття в Техасі найбільшого в історії Сполучених Штатів родовища нафти і газу. Як реагує ринок на подібні новини? Правильно – зниженням ціни. Для правильного розуміння, Техас - це вотчина Трампа.

Друге повідомлення сповістило світ про те, що президент РФ Володимир Путін підписав розпорядження про вихід Росії з Римського статуту Міжнародного кримінального суду. Іншими словами, Путін робить все, щоб не опинитись на лаві підсудних в Гаазькому трибуналі. Скажете це не реально? Думаю Слободан Мілошевич та Саддам Хусейн теж так думали.

Ще одне повідомлення з’являється за кілька днів уже в російських ЗМІ. Російська Федеральна служба охорони проводить масштабні навчання у… Кремлі. Відпрацьовуються дії на випадок спроб захопити Кремль. А тепер фантазуйте на тему, як і про що поговорили Трамп і Путін.

Взагалі то, на мій погляд Росія поки що ціла лише тому, що наразі не вирішене питання запобігання витоку ядерної зброї в разі розвалу Російської федерації. Інших причини, чому ця вмираюча імперія ще не розвалена – немає.

Що робити Україні? Качати м’язи і готуватися. Бо далі буде дуже цікаво…

Коментарі

мля,який же ти долбодятел реальний,а не вчитель історії:))

Ти дурило безтолкове. Прочитай книжку Трампа " Былое величие Америки". Аналітик куїв). Візьми римський статут і на передову на ГРАДИ. він тебе захистить, качок і фантазер. Де тільки такі барани беруться і зомбує ж падло брехливе людей. Бумеранг є.

які герої ваші АТОвці вони вже на фронті показали! сором від такої армії, зборище бомжів-алкоголіків. Форми немають, у якомусь секонхенді з різних армій світу. В кожній частині клітки для аватарів. На фронті займалися мародерством, ходили по квартирах дончан та НовоюПоштою передавали до дому все що можна було вкрасти та відірвати.Тепер ходять на переїзді побираються зі скриньками. Ви самі собі придумали міф про "круту армію" і в нього вірите. Флоту немає. Авіції практично теж. Є нацгварідя це той самий Беркут тільки ще гірше, але нацгвардію на фронт посилати не будуть, вона для придушення внутрішніх протестів. Одним словом - Здобули. З приводу АТОвців скажу що жодної поваги до цих виродків немає, бо знаю які військові злочини вони творили на фронті Гаага по них плаче. Участь у громадянській війні проти власного народу це огидно. Крім того все що вони вміють це здавати позиції і відступати.

Армія україни це зборище мало-освідчених селян з старими Калашами. - Скажи це хлопцям АТОвцям, як мобілізованим так і добровольцям. Я так зрозумів автор мабуть теж випускник РДГУ. Багато друзів, знайомих в тому числі з істфаку були в АТО -"зборище мало-освідчених селян". Великою мірою через таких "високоосвідчених", як автор коментара, які боялися недай бог розізлити чи то роздразнити Путіна і маємо те що маємо. Більше нічого добавити

коли немає що сказати по суті то переходиш на оссобисте. Але то звичайно рівень "журналіста" жовтої газетки, якою навіть підтертися у сральнику не можна, бо воа навііть паперу немає. Дивно що у своїй статті ти про Хомка не згадав.

Доречі фото російського авіаносця, відфотошоплене з димом від паровоза. Ще би та домалювали козаків як на галерах. Постити фотошоплені фото це звичайно так професійно.

Тарас ти ж ніфіга не шариш в історії. Поржав над твоїм коментарем)))

Дуже потішно бачити як журналіст-невдаха з освітою вчителя після рівненського "педіка" береться робити глобальні геополітичні прогнози. (так-так, ми на Лубянці все про тебе знаємо). Але тим не менше, бубці на лавочках теж відносини Трампа з Путіним обговорюють, чому їм можна а Крівошеєву ні, рівень аналітики той же самий. Ну добре, облишио собобисте перейдемо до сутті статі.

Для України найкращий варіант щоб Трамп з Путіним дружили, бо якщо будуть ворогувати то в першу чергу пострадає Украна. Я як вчитель історії знаю. Що коли Захід зі Сходом зясовували стосунки то полем битви завжди була України. А враховуючи рівень військової потуги двох наддержав, на сучасному етапі війна буде виключно руйнівною та кривавою. Не розумію чому українські псевдо-патріоти націоналісти так хочуть цього протистояння Трамп-Путін? Ви хочете війни? Давно були під російськими градами? Якщо США вам дасть летальну зброю, то ви придурки нею не переможете Росію, а тільки роздразните. Крівошеєв, ти хочеш шоб Рівне перетворилося на Алепо? Щоб москалі жбурляли напалм, фосфорні бомби. А світові ЗМІ тільки пальцем махали "но-но, так недобре", і висловлювали своє занепокоєння. Ти думаєш Трамп почне 3-світову через Україну? Він радше перетворить її на полігон, рукамиж дурнуватих українців. Армія україни це зборище мало-освідчених селян з старими Калашами. Сучасної дорогої і точної зброї нема і не буде. І якщо почнеться РЕАЛЬНА війна з Росією, то це буде повна срака. Українці тільки драпати з поля бою можуть, як в Іловайску, Дебальцево, той же Крим здали без жодного пострілу. Весь світ сміється з таких вояк.

P.S. йду в Сбербанк знімати гроші що надійшли з Кремля )))

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.