Вибори-2015: кого веде «Громадський контроль» у Рівнераду?

Вибори - цікава річ, яка може зібрати в одну компанію людей із різними біографіями, сферами діяльності та дотичними у своєму житті до різних політичних сил, які навряд чи зійшлися інтересами за інших обставин. Чинні депутати, чиновники, науковці, громадські діячі, активісти, журналісти, юристи, військові та інші персонажі тепер ідуть разом у депутати Рівненської міської ради за списком Рівненської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Громадський контроль». Всього від політичної сили висунули 42 кандидати, які боротимуться за мандати міських обранців. А також кандидата на посаду міського голови Рівного, яким став Дмитро Якимець. Кого веде «Громадський контроль» у Рівнераду - читайте у нашому матеріалі.

Замість передмови

А щоб виборцям було легше розібратись в цьому списку знайомих і незнайомих прізвищ, ми посортували їх за умовними групами. Це не більше, ніж журналістський погляд із урахуванням тих знань про цих персонажів, які були здобуті у різні періоди їхньої діяльності.

Перше, що спадає на думку, -  рівненські "контролери" вирішили "взяти" міську раду і включили у список кандидатів, так сказати, "на різний смак". У списку ви можете знайти прізвища як вже чинних депутатів, яких добре знають у Рівному, так і відомих та не дуже громадських активістів, журналістів, науковців, юристів, людей, які тривалий час працюють із «Громадським контролем», колишніх "свободівців", "фронтовиків", "бютівців", "народнопартійця" і, так би мовити, «зальотних» кандидатів, які не потрапили в поле впізнаваності «Гуглу» та й журналістів.

Євтушенко веде “контролерів” у Рівнераду

Після підписання меморандуму про співпрацю між громадськими організаціями “Рівненський громадський контроль” і “Свідоме Рівне” та заяви про спільну участь у місцевих виборах Святослав Євтушенко очолив список кандидатів від “Громадського контролю” у міськраду. Хоча були припущення, що він сам балотуватиметься у мери, адже соціологи приписували йому 3 місце. Тепер від “контролерів” за мерське крісло змагатиметься лише Якимець.

Читайте також: Виборча рулетка, або 11 друзів Оушена по-рівненськи

Нагадаємо, Святослав Євтушенко вже не вперше очолює виборчий список партії, адже він став депутатом Рівненської міської ради у 2010 році, будучи першим номером партії “УДАР”. Наразі він член депутатської групи “Рівне” у міськраді, позафракційний, а також голова комісії з питань транспорту і зв'язку. Окрім того, Євтушенко брав участь у будівництві Рівненського сміттєперереробного заводу, згодом був його генеральним директором, а ще його пов'язують із підприємством “Санком-Рівне”, яке займається вивезенням сміття у місті. А на парламентських виборах 2014 року Святослав Євтушенко самовисуванцем балотувався у народні депутати України по виборчому округу №152.

Під другим номером у списку кандидатів - екс-голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. Він із 2010 року - депутат Острозької міської ради від “Свободи”. На хвилі революції у лютому 2014 року очолив Рівненську облдержадміністрацію. Та, як то кажуть, не довго музика грала, і в грудні президент звільнив Рибачка з посади. Невдовзі й заявив про те, що виходить із “Свободи”, і довго тримав інтригу, до якої партії долучиться. Для подальшого політичного майбутнього він обрав для себе “Громадський контроль”.

Далі у списку - член Рівненського міськвиконкому Роман Денисюк. До квітня 2014 року він був членом "Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", потім написав заяву про вихід із партії. Із 2003 року і донині є фізичною особою-підприємцем, а з 2005-го і дотепер – заступник директора ТзОВ «Сан Скерцо». Роман Денисюк активно почав займатися політикою з 2010 року, коли декілька молодих політиків із «Фронту змін» увійшли до депутатського корпусу різних рад на Рівненщині, а Денисюку за партійною квотою дісталось крісло члена Рівненського міського виконавчого комітету. Та згодом він змінив партійність, як в принципі й більшість "фронтовиків" на "Батьківщину".

Також у списку “контролерів” - чинний депутат-мажоритарник міськради та президент “Союзу перевізників України” Валентин Демчук. Депутатом він став по виборчому округу №27. Нині він член комісії з питань транспорту і зв'язку.

Радіоведуча, “мегаподієць”, активістка і патентний повірений ідуть у Рівнераду

Балотується в депутати Рівнеради від “контролерів” і радіоведуча Оксана Юрченко-Погореляк. Також Юрченко відома в Рівному своєю активною патріотичною позицією, зокрема, була активною учасницею Майдану в обласному центрі.

Читайте також: Рівненський "Опозиційний блок" - перед стартом на "проліт"

Іде в депутати і керівник івент-агенції "Мегаподія" та громадський діяч Роман Яворський. Його в Рівному знають як організатора соціально-культурних проектів та масових заходів. З 1996 по 2004 роки займався заготівлею худоби та продажем засобів захисту рослин як фізична особа-підприємець. А з 2005 року організовує масові культурні заходи та є керівником продюсерського об’єднання «Екселент». Відомий реалізацією таких соціально-культурних проектів, як фестиваль електронної музики «Атмосфера», обласний фестиваль-конкурс молодих талантів «Ми – талановиті!», міжнародний соціальний просвітницький проект «Збережи життя!», екологічний фестиваль «Аквасфера» в с. Хрінники Демидівського району, співорганізатор фестивалю-реквієму «Герої Гурб». А найяскравіший проект Романа Яворського - «МЕГАПОДІЯ у твоєму місті».

Балотується у Рівнераду і патентний повірений Юрій Трачук. От він вже встиг побувати не в одній партії. Так, на парламентських виборах 2012 року Трачук активно працював у Рівненському обласному штабі “УДАРу”, на виборах народних депутатів у 2014 році - у “Радикальній партії Олега Ляшка”. Нині ж вирішив не тільки бути “сірим кардиналом” у штабах партій, а й самому спробувати стати депутатом Рівненської міськради.

Також у списку “контролерів” - соціальний юрист і активістка Ліана Диновська. У Рівному вона відома скандальними випадками з одіозним суддею міського суду Олександром Тимощуком і боротьбою з усім незаконним.

Науковці хочуть у депутати

Балотуються від “Громадського контролю” у Рівнераду і проректор МЕГУ імені С. Дем'янчука Віталій Дем’янчук. Він - кандидат юридичних наук, доцент, перший проректор університету.

Йде від “контролерів” і завідувач кафедри політичних наук історико-соціологічного факультету РДГУ Максим Гон. Він - доктор політичних наук, професор, академік Академії наук Вищої школи України, завідувач кафедри політичних наук. Також був кандидатом на посаду ректора РДГУ, проте програв вибори. В університеті як колеги, так і студенти ставляться до Гона неоднозначно. Нині ж він вирішив позмагатися за мандат депутата міськради.

Свої люди теж не забуті

Йде в депутати і помічник голови Рівненської облради Олексій Орос. Його, кажуть, пов'язує тісна дружба з нардепом від “Народного фронту” Вадимом Сидуроком. Схоже, своїх “контролери” теж не забувають.

Людиною “фронтовиків” є і редактор газети “Рівненська правда” Любов Романюк, яка тривалий час працює з нардепом від “Народного Фронту” Юрієм Вознюком.

Балотується в депутати і скромна прес-секретар Рівненського громадського контролю Іванна Драган.

А також заступник голови Рівненського громадського контролю Олександр Зайчук.

Та юрист Рівненського громадського контролю Юлія Кутузова.

Окрім того, йдуть у депутати і активісти "Громадського контролю" Олег Рогашевський та Сергій Герук, а також член "Рівненського громадського контролю" Святослав Стельмащук.

Чиновники, активісти, дружина депутата, боєць, спортсменка і бізнесмени йдуть із “контролерами”

Йде в депутати і керівник організаційного відділу ГК "Сокіл" Іннеса Шишкіна,  заступник командира батальйону «Айдар» Олександр Бардаш, директор ТОВ "Інкомсистем" Юрій Буратчук, бухгалтер ТЗОВ "Рівнетермопродукт" Ярослав Гайдайчук, дружина депутата Рівнеради Тетяна Чубай, член Рівненського міськвиконкому Ігор Крамарець, власник будівельтної фірми “Ранг” Максим Лукашик. А також у списку - активістка та спортсменка з обмеженими фізичними можливостями, яка займається танцями на візку, Наталія Колесова, голова правління БФ "Скарбниця надії" Юлія Кутик і державний інспектор з контролю за використанням та охороною земель Святослав Стельмащук, який до речі, у 2010 році балотувався у Рівненську міську раду від "Народної партії".

“Незасвічені кандидати

Чимало людей, які балотуються у Рівненську міськраду від “контролерів”, мало відомі в місті. Принаймні не потрапляли у поле зору журналістів, їх біографії “не засвітилися” у “Гуглі”. Тому просто подаємо їх імена та прізвища. Також кандидатами від “Громадського контролю” до міськради є Олена Бобровська, Мирослава Боярчук, Юрій Буратчук, Ярослав Гайдайчук, Олег Прищепа, Сергій Герук, Тарас Горбатюк, Катерина Іванюк, Євген Кінаш, Ірина Ломанюк, Валерій Мартинюк, Ірина Парай, Віктор Радовенчик, Віталій Романюк, Дмитро Тихонюк, Олег Хома. І замикає список кандидат у мери Дмитро Якимець.

Читайте також: БПП "Солідарність" на Рівненщині – "Ноїв ковчег" для місцевих еліт

Такою командою йде на вибори "Громадський контроль". А кого обирати - вибір за рівнянами. Адже нова виборча система по суті влаштована так, що все залежить саме від вибору людей. Тому наостанок хочеться лише додати - думайте самі, вирішуйте самі кого обирати або не обирати. 

Нагадаємо, списки своїх кандидатів вже оприлюднили БПП, "Батьківщина" і "Сила людей". Решта партій на Рівненщині ще визначаються.

Читайте також: Вибори-2015: "Сила Людей" в Рівному поведе молодих та невідомих

Коментарі

П-професіоналізм, від лідерів ГК

Приємно вражений списком. Потенціал дуже високий. Може, справді нова міськрада так і буде!

сильні гравці команди, чекаєм вже вашого тріумфу

та про шо ви говорите, це якраз та команда яка має бути у списку №1, а не всякіі непонятні люди

Тут навіть немає що коментувати: цей список безтолкових в суті своїй людей, з дуже малим потенціалом. Але ця кантора пройде бар'єр і посадить в раді 7 буратін, які будуть так як і інші прогинатись під ситуацію та сильних світу цього. От і вся пісня.

потрібно обов'язково проголосувати, щоб тарифи були , ще більші!

Він ще й стрибає постійно з однієї політсили в іншу. Хоча там вони всі однакові - "Проффесіонали"...

Шановний Дмитро! Елітою вашої команди можуть стати досвідчені професіонали колишній начальник управління освіти В.Новак,професор доктор економічних наук С. Левицька. Ставлення до них однозначно позитивне ,перевірене часом. Профі затребовані завжди особливо зараз. Їм довіряють рівняни.

Сильна команда, сильних людей
В команді багато ефективних менеджерів, достойний список!!

громадський фронт-це перекрашений нардний фронт Кулі в лоб ,от за них точно голосувати не буду! ТАК ТОБЫ КРАЩЕ ГОЛУСУВАТИ ЗА. Хумка - куля в роті та будинку! Тролятина! Йди скупайся на Басік! Узбогойний!

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.