"Свіжа кров-2": нова генерація рівненських політиків, чиновників та депутатів

Коли наступного разу ви будете нарікати на високі тарифи, бездіяльність чиновників, тотальну корупцію, то згадайте кому ви довірили керувати країною, областю, містом? Зміни прийдуть тільки з проходом нових фахівців та зміною системи. І нові обличчя є – ми розповідаємо вам про них в рамках соціального проекту «Свіжа кров». Вони молоді та успішні, вже змінюють світ навколо себе, продукують реформи і новації. Вони не рвуться ні в політику, ні в державне управління, але без них систему не зламати.  Список «Свіжа кров» - не рейтинг, а лише суб’єктивна думка журналіста. Без голосувань, продажу місць та «джинси». І для багатьох героїв публікації вона стане несподіванкою. Але час, шановні, брати на себе відповідальність за місто, область та країну. Хто, як не ви?

 

Перегляньте також: "Свіжа Кров-1": хто керуватиме Рівненщиною в майбутньому

Володимир Торбіч

журналіст, редактор та директор Рівненського агентства журналістських розслідувань

На Рівненщині та на Волині Володимира Торбіча знають, як досвідченого журналіста-розслідувача із десятилітнім досвідом роботи. Його принциповість та гострота думки не раз набували чималого розголосу як на політичній арені, так і у сфері освіти та суспільного життя.

Буквально за десять років із статусу рядового журналіста Володимир Торбіч виріс у директора Рівненського інформаційного агентства журналістських розслідувань та головного редактора Рівненсько-Волинського порталу "Четверта влада". Ці медіа-ресурси відомі як непідкупні та незалежні інформаційні платформи, які борються із "джинсою" та правом на справедливість і правду. Журналісти "Четвертої влади" неодноразово висміювали своїх колег, які були помічені у написанні "проплачених" матеріалів.

Цікаво, що Рівненське інформаційне агентство журналістських розслідувань та портал "Четверта влада" - справа сімейна, розвиває їх Володимир Торбіч разом зі своєю дружиною Антоніною. На сьогодні подружжя виховує чотирьох синів.

Микола Бляшин 

рівненський адвокат та підприємець

У Рівному ім'я Миколи Бляшина стало відомим завдяки позачерговим виборам до ВР 2014 року - він був кандидатом у народні депутати. Пан Микола став самовисуванцем, він балотувався за підтримки "Громадянської позиції (Анатолій Гриценко)". 

Екс-кандидат у нардепи - випускник правничого факультету "Острозької академії". Ще навчаючись на останніх курсах, він почав працювати у ТОВ "Виробниче підприємство "АКВАТОН" на посаді юрисконсульта. А вже у 2007 році Бляшин прийняв присягу та отримав свідоцтво про право займатися адвокатською діяльністю. Займається нею донині, очолюючи адвокатське бюро "Миколи Бляшина". Разом із тим він ще є головою ревізійної комісії Ради адвокатів Рівненської області.

 

Олександр Онищук

громадський активіст, координатор Рівненської Самооборони Майдану та автор соцпроекту "VIP-кава"

Молодий, активний та комунікабельний патріот Олександр Онищук став відомим серед рівнян ще за часів Революції Гідності. Він є координатором Рівненської Самооборони Майдану, займався захистом активістів та боротьбою проти антиукраїнського корумпованого режиму Януковича. Із початком війни на сході Олександр Онищук один із перших розпочав організовувати допомогу нашим військовим у зоні АТО. Займається волонтерством і до цього дня.

Нещодавно Олександр організував та успішно втілює у життя волонтерський проект "VIP-кава". Саме у ньому успішні мешканці міста, депутати, журналісти, моделі продають можливість зустрічі із собою та спілкування, натомість кошти йдуть на допомогу нашим воїнам. Окрім цього, рівнянин започатковує й інші соціальні проекти, їхня мета - допомога як бійцям на сході, так і жителям нашого міста.

 

Вікторія Серветник

громадський активіст

Вона однією з перших прийшла на Майдан - спочатку у Києві, а потім у Рівному. Цю тендітну дівчину можна було побачити і в наметовому містечку, й у захопленій будівлі Рівненської облдержадміністрації. Ні холодна погода, ні люди у чорних масках із битами в руках, ні розбиті вікна її не лякали.

Згодом із викладача музики "перекваліфікувалася" в керівника прес-служби Майдану. Саме Вікторія першою знала про всі революційні плани і події у Рівному та повідомляла про це журналістам. Коли ж Революція завершилася, дівчина продовжила кар'єру журналіста в різних проявах — була редактором глянцевого журналу, працювала у прес-службі, а нині знає все про футбол і однією із перших долучилася до команди «відроджувачів» «Вересу». Зараз Вікторія займається інформаційним напрямом у ФК «Верес», виступає організатором різноманітних заходів і флеш-мобів.

Вікторія Шинкаренко

підприємець, координатор групи волонтерів «Допомога армії – Рівне»

Трохи більше року тому про Вікторію знали тільки друзі та партнери з бізнесу. Вона вела розмірений стиль життя успішної бізнес-леді і не втручалась у громадські чи політичні справи. Все змінила війна. Спочатку Вікторія хотіла допомоги одному взводу солдатів, а у підсумку разом із однодумцями-волонтерами створила спільноту, яка допомогла тисячам солдатів. Команда волонтерів під її керівництвом без будь-якої бюрократії робила, здавалось би, неможливі речі.  Свого часу в соцмережах обговорювали Вікторію Шинкаренко у якості кандидата на посаду голови Рівненської ОДА, втім до конкретних призначень справа не дійшла. Тим часом сама волонтерка поки що не висловлює бажання стати чиновником чи депутатом. Але її підопічні військові переконують – саме такі люди мають змінювати країну та проводити реформи. 

 

Олексій Горецький 

голова правління організації КВУ в Рівненській області

Олексій Горецький, який вже впродовж багатьох років очолює Комітет виборців України в Рівненській області, знає все про вибори та порушення виборчого законодавства. Саме до нього першими у добу виборів телефонують журналісти, щоб дізнатися, що цікавого трапилося.

У міжвиборчий період він займається й іншими правовими моментами, організовує роботу КВУ та намагається допомогти мешканцям області в вирішенні їх питань. Адже в Комітет виборців України люди звертаються із наболілим - когось чиновники образили, хтось стикнувся із несправедливістю у судовій системі, інші просто не знали, де можуть отримати допомогу щодо комунальних чи інших питань. Нині ж у КВУ ще надають консультації переселенцям зі сходу та допомагають їм у вирішенні побутових питань.

Також Олексій Горецький займається тренерською діяльністю. Він провів понад 250 тренінгів та семінарів для різних аудиторій на теми правового врегулювання виборів для різних категорій, статусу та діяльності депутатів місцевих рад, менеджменту, громадського правозахисту тощо. Автор та співавтор низки посібників і брошур, зокрема «Як захистити свої права в суді та органах влади», «Звернення до влади: теоретично-практичні аспекти», «Виконання судових рішень: теорія та практика», «Законодавство про вибори Президента: типові порушення виборчого права», «Практичний посібник з питань застосування виборчого законодавства для членів дільничних виборчих комісій на виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних і міських голів 31 жовтня 2010 року», інших. Автор низки статей на виборчу, правову та іншу суспільну тематику.

 

Віта Грицюк 

громадська активістка, власниця туристичного агенства "Моя Європа"

Віта Грицюк відома у Рівному як громадська активістка та власниця туристичного агенства. Громадською діяльністю вона почала займатися, ще будучи студенткою. А в 2010 році Віта навіть пробувала балотуватись у депутати міськради, та не прйшла.

Також вона провела низку благодійних акцій та організувала для молоді чимало тусовок. Зараз активно займається туристичним бізнесом.

Чи буде знову пробувати свої сили в політиці - покаже час.

Ліана Диновська

соціальний юрист 

Ліана Диновська вже багато років у Рівному безкоштовно  надає юридичні консультації та захищає інтереси звичайних людей, які зіткнулися із несправедливістю чиновників, суддів, міліції. Ліана також була учасницею низки акцій та пікетів проти несправедливості суддів та зловживань чиновників. Окрім того, відома як громадська активістка та волонтер. 

А нещодавно Ліана стала відповідачем у судовому засіданні. У суд на неї подав прославлений суддя Рівненського міського суду Олександр Тимощук. Він вимагає від юриста відшкодувати завдану нею моральну шкоду, яку оцінив у 200 тисяч гривень. Наразі судовий розгляд цієї справи триває.  Також Ліана - мама чотирьох дітей. 

З учасниками проекту «Свіжа кров» ми продовжемо знайомити вас у наступних публікаціях.

 

Перегляньте також: "Свіжа Кров-1": хто керуватиме Рівненщиною в майбутньому

Тексти готувати Юрій Дюг, Віта Рижук, Вікторія Ричко. 

Коментарі

Це Шинкаренко-порядна людина? Запитайте у волонтерів, які з нею працювали раніше разом, яка вона порядна.

А де Таня 100баксів? Чи вона вже не нова?)))

Припиняйте цю джинсу, мішаєте порядних людей із полудельфінами і підс*****ми в одному списку. Типу... а ну раз біля Торбіча, Шинкаренко і Онищука намалювали значить теж порядні. Не тримайте людей за ідіотів.

Піар, піар і ще раз піар. А хто про Вас знає хоть щось? Що Ви зробили? Балатувались і вас необрали? Може окремі щось і варті, але ця, джинса, вам не на користь.

Шинкаренко принаймі діє. нам би в область людину з хваткою такого як Москаль не завадила.тут свіжа чи не свіжа кров не так важливо,як бажання змінити систему а не прогнутись під неї. а система в нашій області -це глиба.хто ж зрушить цей камінь-вот в чем вопрос

Гарні, чарівні дівчата та жінки. Навіщо їм ставати держслужбовцями? Усі керівники та держслужбовці колись також були такими як ці кандидати але система змінила їх.

"Влаштувала для молоді багато тусовок" ?!!!! хахаха. ну і ну. оце да. оце були б депутати.!... хто гарантуж їх знання в управлінні? в піклуванні за людей? вони ж просто підприємці...

До чого тут власники туристичних агентств??? До речі, шановні журналісти, зверніть увагу на правильність написання останнього слова!!!

А чому ніхто про студентів не згадує, я розумію, що ті що на майдані були не балатуються в депутати, але не вже вони не гідні вашого чарівного списку.

Для управління необхідні люди з відповідною вищою освітою, а Ви робите звичайнтй піар для "своїх" бо скоро ж вибори. Пропіарте наприклад якогось бувшого регіонала, який зробив для людей щось добре. Бо останні півтора року здобутки влади не чути і під мікроскопом не видно.

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.