У Рівненській обласній раді вирішили "зіграти квартет"?

В математиці є правило: від перестановки доданків сума не змінюється. Схоже, в апараті та керівництві обласної ради погано вчили математику в школі... Схоже, щоб підвищити коефіцієнт корисної дії обласних обранців депутатів вирішили... пересадити.

 

В офіційній розсилці з апарату Рівненської обласноїї ради, на адреси депутатів прийшли проекти рішень, які мають розглядатись на наступній сесії. Серед іншого, депутати знайшли план-схему розподілу місць в сесійній залі. Як виявилось, в апараті обласної ради вирішили розсадити депутатів по залу залежно від приналежності до тієї чи іншої фракції чи депутатської групи.

Щоправда, невідомо чи вплине це на ефективність роботи обласного представницького органу. І чи буде таке "пересідання" проводитись щораз, як депутати переходитимть з фракції у фракцію. Чи змінюватимуть приналежність до депутатських груп?

Самі ж депутати не всі з радістю сприйняли таку ініціативу керівництва. Зокрема, депутат обласної ради Степан Молчан на своїй сторінці у "Фейсбук", висловив побажання до прокурора "посадити" декого з депутатів.

– Керівництво Рівненської обласної ради пропонує... пересадити депутатів. Можливо, прокуратура все таки когось посадить з депутатів Януковича? – написав Степан Молчан.

Навряд чи пересаджування депутатів по залу якісно підвищить роботу обласного представницького органу. Це більше нагадує відому байку Івана Крилова про те, як осел, козел, мартишка і косолапий мішка вирішили зіграти квартет. І результат вочевидь може бути такий же, як у байці:

"Чтоб музыкантом быть, так надобно уменье
И уши ваших понежней, –
Им отвечает Соловей, –
А вы, друзья, как ни садитесь;
Всё в музыканты не годитесь."

Коментарі

Із поганої овечки ... План-схема. Допоможе, як мертвому примочка. Це всі досягнення Кирилова і "команди" за 7 місяців роботи. А напакостив тихенько (і нетихенько), залізши в "корито" і не в корито, багато.

Внимание!!! Агрегатор новостей Украины http://vse-izvestia.com/

Ми дякуємо за підвищену увагу до роботи виконавчого апарту! Однак, жалкуємо з того приводу, що сьогодні журналісти сайту "ВСЕ" перетворилися на політичних кіллерів? Вам більше немає про що писати, шановні? Ви шукєте сенсацію там, де її немає, при цьому робите це з "гонєвом"... припиніть обливати брудом все навколо!

Олексію, це журналістика чи гроші? З повагою автор ідеі "квартету Крилова" в облраді Сосюк Ю.П.

На апарат гнати може тільки недожурналіст, який готовий лизати скрізь, тільки хто б більше заплатив йому, от і пише дурниці. По ходу, там керівництво дало вказівку, кого і як розсадити оп місцях, а розсилку по електронці явно Кірілов робити не буде. А ти тут філософію розвів про ефективність. То до чого тут апарат і математика?))) Це так само як назвати тебе жузналіЗДом і подумки визнати, що ти не підлиза за "замовні" бабки!) Чи не так? (комент видалено модерастором) Сайт "Все" перетворюється на туфту, вибачте...

В апараті ради математику не вчать, тому погано вивчити те що не вчать - неможливо. А Ви, Олексію, замість гімнастики для пальців, краще б аналіз майбутніх рішень зробили, погану роботу обранців конкретикою підкреслили, а так, просто "порожняк гоните".

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.