Микола Кучерук: "Батьківщина" за поіменне голосування в Рівнераді"

Новопризначений керівник обласної «Батьківщини» Микола Кучерук дав першу прес-конференцію. Під час спілкування з журналістами наголосив – голосування у Рівненській міській раді має бути відкритим і поіменним. Крім того в.о. голови обласної організації запланував провести масштабну ревізію роботи всіх місцевих осередків «Батьківщини».

Нагадаємо, що народний депутат очолив обласну організацію ВО «Батьківщини» минулого тижня. Коли його у якості в.о. голови обласної організації  приїхав представляти заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Абдулін. Кучерук змінив на посаді багаторічного керівника Юрія Прокопчука, який «попросився» у відпустку на невизначений термін.

Політрада партії запропонувала мені виконувати обов'язки голови, адже голова організації Юрій Прокопчук попросився у відпустку, - зауважив пан Кучерук. — Тепер я вже кілька днів як вивчаю ситуацію в організації та знайомлюсь з роботою районних осередків партії. Від ефективності моєї роботи і буде залежати чи оберуть мене повноправним головою. Це може статися тільки на звітно-виборній конференції, яка відбудеться через два місяці. 

Також пан Кучерук пообіцяв пильно вивчити роботу усіх осередків партії. Адже до дійсності районних організацій є багато питань. Не є виключенням навіть рідний Кучеруку Костопіль, де чинний голова районної ради Віктор Талащук припизунив членство в «Батьківщині» та співпрацює з Партією регіонів. Не менш прискіпливо контролюватиме він і процес об’єднання партії з «Фронтом змін». 

-  Не факт, що всі члени «Фронту змін» увійдуть до «Батьківщини», адже це буде спільне рішення партійців, - зауважив Микола Кучерук.

Зокрема мова на прес-конференції зайшла і про депутата міської ради Тараса Максименка, який як відомо змінив уже декілька політичних сил – «Нашу Україну», «Фронт змін», співпрацював з міським головою Рівного Володимиром Хомком, а зараз є помічником нардепа від «Батьківщини» Валентина Королюка. Як розповів Микола Кучерук, Максименко забрав заяву на вступ до «Батьківщини» ще до її розгляду на бюро міської організації.

Тим часом чи не найбільше питань журналістів викликала саме діяльність фракції «Батьківщина» в міській раді. Адже на минулій сесії  депутати фракції підтримали зміни до регламенту і фактично закрили результати голосування від громадськості.

 — Депутати лише регламентували різні види голосування. Але мова не йде про те, що воно буде закритим. Все буде публічно. Ось побачите. Колись ми в обласній раді теж приймали такі зміни. І тепер воно відкрити і поіменне. А у міській раді саме наша фракція голосувала за те, щоб розгляд питань на черговій сесії відбувався у відкритому і поіменному режимі. Впевнений, що так буде і надалі. Адже рішення обласного бюро партії – усі голосування мають бути відкритими і поіменними.  

 

Коментарі

Не помню ниодного благородного дела с его стороны для пользы общества . Tолько все для себя любимого Кучерука .

зараз мойша бєрєх,вам розкаже ,які вони проФФєсіонали по дерибану:))де цей проплачений бєрьозновський дрищ,якого на люстраційному комітеті прямо послали в вірному напрямі:)))

Кучерук з Щируком не просто приятелі , а ще й їхні діти між собою куми !
Не треба дурити голови простим людям !

Чого ніхто не згадуе той плакат , що люди написали про Кучерука в Рівному , що він розвалив партію "Батьківщина " .
Чого Юля мовчить хіба вона цього не бачила ? Чого вона не реагуе ? Робіть висновки за кого нам голосувати !
Скажи хто коло тебе , я скажу хто ти !!!

За які заслуги Кучерук отримав Грамоту Верховної Ради та нагрудний знак?
За те, що забрав у парковій зоні пляж у дітей собі під забудову ?
Чи може за те ,що викопав ставка для коханки , змінивши при цьому русло річки ?
От , Що гроші роблять , навіть Грамоту Верховної Ради купити можна , за гроші , всерівно як в переході метро! ГАНЬБА !
Чому ви не даєте відповіді , що за жіночка сиділа разом з вами на пресконференції , може член партії "Батьківщина" , чи може Ваша нова жіночка, яка по рахунку?

Велика кількість т.з. членів "Батьківщини" просто купили собі місця у списках, та на підтримку партії на виборах і все! Романенко, журналіст 1+1, директор авторинку, хто вони? Хтот знає про їх до виборів партійну роботу. Тому і тянулися в депутати для власної вигоди! Партійні бонзи заробляли, Що їм до міста? Прокопчук (лідер партії) повний бездар, аби гроші...Ось і вся історія.

Цікавий факт виявився про те як Кучерук отримав землю під будівництво в парку Костополя. Батьківщина вся одним миром мазана. Юля взнає покарає!

Юля взнає - покарає!!!

Бреше не Батьківщина,а партійні бонзи,які не слідкують за тим що робить їхня фракція в обласному центрі.

В котрий раз Батькіщина бреше...

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.