Запитай міського голову Рівного

Ми розпочинаємо новий проект "Запитай у...". В рамках проекту ви можете поставити запитання керівникам міста та області, чиновниками та отримати відповідь у письмовій формі. У першій публікації з циклу ви можете запитати міського голову Рівного Володимира Хомка. 

 

 

Першим учасником проекту  "Запитай у..." стане міський голова Рівного Володимир Хомко. Поставити запитання до очільника міста ви можете у коментарях до цього матеріалу.

Тематика – житлово-комульнальне господарство, містобудівництво, земельні питання, соціальних захист, освіта та медицина.

Питання стосовно особистості мера та політичні питання прийматись не будуть.  Питання, які містять образу честі, гідності та розпалюють міжнаціональну ворожнечу або порушують чинне законодавство, - будуть видалені.

Питання приймаються з 15 по 23 липня 2013 року.

Кращі питання будуть відправленні інформаційним запитом, або особисто поставленні журналістами "ВСЕ" міському голові Рівного Володимиру Хомку. 

Коментарі

Чому по вул. Відінська в дворі буд.13 і буд.33 і прольоті між ними немає освітлення? Чому магазин "Лівас"немає елементарної підсвітки вночі? Чому ганок під"їзду - темний? Чекаємо коли когось там покалічать?

Коли вже в нашому місті будуть освічуватись , хоча б 70 % вулиць міста. Що вже говорити про 100 % ???

Доброго дня!Скажіть будь ласка як пришвидшити ремонт ліфту по вул.Костромсьій 3,2 під*їзд!Вже більше місяця не працює ліфт,а всі розводять руками!В нашому будинку проживає багато сімей з маленькими дітьми вже немає сил носити возики!Літо йде,а мами з дітками "заручники дому",бо чекаємо коли прийдуть з роботи чоловіки і допоможуть!!!!!!!!!!!!
SOS!ДОПОМОЖІТІТЬ,БО ВЖЕ РЕАЛЬНО НЕМАЄ СИЛ НІ МОРАЛЬНИХ,А ОСОБЛИВО ФІЗИЧНИХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пане, мер, чому двір по вул. Відінська.33 став стоянкою для таксистів і притоном для відвідувачів магазину "Лівас"? Чому в магазині продають на розлив горілку і клієнти магазину спочатку заправляються спиртним, а потім виливають все це в першому під"їзді будинку? Чому ні ЖЕК, ні якісь інші служби не реагують на звернення мешканців? Чому ми не можемо випустити дитину з під"їзду, бо весь двір і прольот між будинками забитий машинами? Чи дозволена стояка і проїзд транспорту на тпротуарі? Люди після дощу скачуть по калюжам, бо сухі місця на тротуарі забиті машинами.

коли в Рівному появляться нормальні дороги і також коли почнуть нормально працювати жеки а то вже зовсім на шию сіли нічого робити нехочуть криши в будинках течуть а коли погода суха вони приходять і кажуть що все нормально вже ніде не тече а на наступний день дощ і нічого незмінилось як тікла вода з криши так і тече і проякий ремонт можна думати якщо влада Рівного про такі дрібниці не може по беспокоїтись........

В с Мнишин, Гощанського р-ну, Рівненської обл. місцеві жителі не платять за воду. Компенсацію їм було встановлено міською радою в звязку з тим, що Рівненський водоканал провівши воду до м Рівне, позбавив жителів води в їх колодязях(вони висохли, так, як підземні води зменшились) і за компенсацію садів, які теж висохли від нестачі води . Водоканал провів централізовану воду по всьому селу. Сьогодні директор водоканалу починає тиснути на жителів села, щоб ті сплачували за воду, користуючись тим, що жителі престарілі люди, здоров*я і можливості нема ходити і оббивати позолочені пороги водоканалу. Просимо втрутитись в нашу проблему і допомогти.

Пане , Володимиру, як можна нагороджувати пана Сороку почестями, як він пропустив 35 % засідань . Може з таких прикладів почнемо вчити першокласників в школі? Чим більш обманиш, вкрадеш, тим краще для класу?. В мене така думка, що ви не розумієте сьогоднішнього положення речей, Ви сліпець.

Працівники прокуратури виявили, що службові особи управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради незаконно вимагали надання суб’єктами звернень документів, необхідність надання яких не передбачена чинним законодавством.КАДРОВІ ВИСНОВКИ БУДУТЬ?

Посада головного архітектора є у всіх обласних цетрах України.Вона-виборна.А от начальника міського управління архітектури Хомко може призначити,але не хоче. Де-факто, цим управлінням керує екс-чекіст,без диплома архітектора,зате з тестем екс-міліціонером.Хомка це цілком влаштовує,бо " підвішений" екс-чекіст буде робити все що він захоче.

А давайте ще й фури центром міста пустимо, він же у нас таку широку вулицю має! Хочеш попасти в центр - сідай на громадський транспорт, а не пхаєш одну д...пу цілим авто а потім ще й паркуєш, що проїхати не можна ні маршрутці, ні тролейбусу!

Сторінки

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.