Чому нардепа від Рівненщини тримають «на гачку»?

Вибори закінчились – проблеми лишились. Одні учасники виборчих перегонів 2012 року залізли у боргові ями, добряче витратившись на агітацію. Інші – отримали омріяну перемогу, однак потрапили у немилість до контролюючих структур. Зокрема, після виборчі проблеми залишились у нардепа від Рівненщини Юрія Вознюка. Досі триває розслідування кримінальної справи порушеної проти керівництва фірми «Екорембуд». Її співзасновником є батько народного обранця.

Фірма Вознюка спеціалізується на промисловому будівництві на території України та за її межами. Говорити про те, що керівництво ТОВ «Екорембуд» не сплачувала податки та співпрацювала з несумлінними платниками податків почали під час передвиборчої кампанії 2012 року. На той час Юрій Вознюк був фінансовим директором фірми свого батька.

У серпні минулого року кандидата від ВО «Батьківщина» Юрія Вознюка викликали на допит в податкову міліцію. Як тоді у місцевих ЗМІ заявляв підприємець, на ТОВ «Екорембуд» у 2012 році вже відбулось чотири податкових перевірки, але з моменту реєстрації ЦВК тиск з боку правоохоронних структур значно посилився, принаймні про це повідомляв сам кандидат та місцеві ЗМІ. 

Згідного виборчого законодавства, відкриття справи не є причиною для зняття кандидата з реєстрації. Проте Юрія Вознюка могли таким чином обмежити у свободі пересування і він не міг би зустрічатися зі своїми виборцями. Та до таких заходів правоохоронці не вдавались.

Вибори закінчились. Юрій Вознюк став народним депутатом. І про звинувачення на рахунок керівництва фірми «Екорембуд» всі забули. Принаймні про них перестали говорити виборці і сам нардеп. Однак, як виявилось пройшло вже близько півроку, а досудове розслідування ще триває.

Яке, до речі, офіційно розпочали вже після оголошення результатів виборів. Службовим особам ТОВ фірма «Екорембуд-ЛТД» інкримінують ухилення від сплати податків. До речі, Юрій Вознюк звільнився з посади фіндиректора 22 листопада минулого року. А реєстрацію народного депутата отримав 26 листопада.

З огляду на відповідь виникає два варіанти пояснення тривалості розслідування. По-перше, обрання Юрія Вознюка депутатом Верховної Ради ускладнила правоохоронцям процес пошуку правди. І другий протилежний – можливо, вигідно тримати народного депутата на гачку, використовуючи для цього кримінальну справу порушену проти наближеної до нього фірми?

 Сам Юрій Вознюк коментувати ситуацію відмовився. Принаймні, помічниця нардепа Зоряна Богуславська у телефонній розмові повідомила, що її керівник не захотів відповісти на запитання: «Чим закінчилась порушена проти керівництва «Екорембуд» кримінальна справа?»

- Я спілкуюся із ним суто по його депутатській роботі. Я запитала по «Екорембуду». Він відповів, що це того не стосується, - зазначила помічниця Юрія Вознюка. 

Із відповідним запитанням ми звернулись до нардепа у соціальній мережі Facebook. І ми отримали відповідь…

 

Коментарі

Якби податкова не виписувала брєдові ППР-ки, які скасовуються потім судом.. не тільки Екорембуду, а й іншим платникам податків, то і не було б цих штучних кримінальних справ... Правильно, все зависло, бо суд визнав дії Екорембуда правомірними.. Тепер думають, як викрутитись...
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/26178908
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/26850746

вознюк ні риба, ні мясо. Бандючок ще той!
поліщук фас...))

Олександр Поліщук, стосонво Клінчука досить влучно написано... ))

То може вибирати тих хто цілими днями сидить у фейсбуці )))))

Більше б таких нардепів було, у яких можна щось спитати у Фейсбуці і отримати відпровідь.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.