Чому троє нардепів не прийшли "в гості" до рівненського губернатора?

За словами ударівців, влада сьогодні знищує усі підвалини демокритичного та економічного розвитку як держави в цілому, так і Рівненщини зокрема, а тому голова Рівненської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України Віталій Чугунніков не бачить жодного сенсу в тому, щоб зустрічатися із представником влади та про щось домовлятися.

- Сьогоднішня влада своїми діями практично знищила соціальну та економічну галузь нашої країни, а тому єдиною концепцією розвитку країни в цілому та Рівненщини зокрема буде повне та безповоротне відсторонення Партії регіонів та її сателітів від влади, - пояснив Віталій Чугунніков.

Віталій Чугунніков

Народний депутат підкреслив, що голосуючи за опозицію мешканці Рівненщини чітко висловили свою підтримку ідеям відсторонення Партії регіонів від влади, а тому народні депутати, що сьогодні послідовно працюють в опозиції до влади, якраз і захищають інтереси своїх виборців.

- Опозиція має контролювати дії влади та не дозволяти їй безбожно грабувати населення держави. І те, що на сьогодні підтримка опозиційних сил зростає свідчить про те, що опозиційним депутатам це вдається, - підкреслив Віталій Чугунніков.

Для нардепа є недокінця зрозумілим запрошення голови Рівненської ОДА на зустріч, оскільки саме через системні порушення та тиск на виборців партія УДАР на Рівненщині постійно перебуває в судах та вимушена постійно захищати інтереси громади. Віталій Чугунніков підкреслив, що представники опозиційних сил на Рівненщині і без запрошення губернатора працюють над концепцією соціально-економічного розвитку Рівненщини, яку незабаром вони зможуть презентувати.

- Думаю кожен мешканець нашої держави вже відчув на собі усі концепції від Партії регіонів, а тому представникам цієї політсили та їх сателітам слід піти з влади. Лише після цього можна буде говорити про реальний розвиток, як країни в цілому, так і Рівненщини зокрема. Разом з цим хотів би наголосити, що ми вже сьогодні працюємо над відповідною концепцією розвитку нашого краю, і незабаром з нею зможуть ознайомитися мешканці області. Але ж її реалізація можлива лише після того, як буде відсторонена від влади Партія регіонів, - зазначив Віталій Чугунніков.

Схожу позицію озвучив і нардеп Олег Осуховський. Щоправда, свободівець був куди більш лаконічним.

Олег Осуховський

- Такими нарадами представники влади хочуть перекласти відповідальність за провальну соціально-економічну політику з себе на опозицію, - сказав Осуховський. - У них в руках вся вертикаль влади - від голови районної адміністрації до найвищих посад у держав, тож нехай демонструють покращення життя. Опозиція в такому випадку має виконуватм контролюючу функцію.

На жаль, Юрій Благодир на дзвінок на мобільний не відповів. Напевно, не покладаючи рук, працює на благо громади. І не виключено, що саме по цій причині нараду у губернатора Рівненщини відвідати не зміг. Чи не так?

Юрій Благодир

Тож до голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа, завітали четверо, з семи народних депутатів, які представляють Рівненщину у Верховній раді України.

Коментарі

Для Олександра - якщо ви не цікавитеся діяльністю опозиції в цілому, і УДАРу зокрема, то перед тим як щось писати прочитайте хоч якусь інформацію! Для довідки: саме депутати УДАРу зареєстрували законопроект про скасування депутатських пільг (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=45012), саме УДАРівці блокували Парламент два тижні вимагаючи від ПР виконувати Конституцію і т.п. Тож перед тим, як займатися критиканством почитайте хоч щось про діяльність сили про яку пишите...

чугунніков жидяра, єврей, крутится там де є бабло, йому начхати на виборців рівненщини, захищає свій бізнес!
Ви чули, як це чмо на рідній мові говорить, Азіров відпочиває.

соромно за позицію удара,я за них голосував,а з осцухівським все зрозуміло,для нього бабло понад усе...До речі,від дикого рагуля нічого другого й почути не очікував

От читаю коментарі депутатів "Удара" і собі думаю, це їх вибрали, і далі, виходить, думка виборців їм не потрібна - вони самі за нас вирішують, що їм і як робити. Я, як простий виборець, наприклад хочу, щоб такі високопосадовці, як народні депутати, працювати на благо території, з якої обрані. З цих коментарів я зрозумів, що маскою опозиційності можна прикривати свою бездіяльність. Якщо ви вже такі опозиціонери палкі - де ваші відповідні вчинки опозиційні - голодування там якесь, наручниками кудись себе прикувати, не дати ліс вирубувати чи ще щось в цьому роді.... Якщо ви поки не при владі, шановні опозиційні народні депутати, і вам нема що зробити для цієї землі, то чому б вам не відмовитися від заробітної плати і пільг (як мінімум)? І якщо уявити, що якого завтра ви будете при владі, ви що будете робити? Критикувати попередників? Є у вас щось в активі крім загальних декларацій - всім все буде добре, тільки дайте нам абсолютну владу?7

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.