Як Берташ із рівненськими нардепами домовлявся (оновлено)

Голова Рівненської ОДА Василь Берташ зібрав опозиційних та провладних народних депутатів від Рівненщини, щоб домовитися про співпрацю. Захід відбувався у парадному кабінеті облдержадміністрації і був відкритим для місцевих журналістів. Попри те, що запрошували усіх нардепів, не усі народні обранці знайшли можливість, аби відвідати цю зустріч. 

На пропозицію відгукнулися регіонал Микола Сорока та опозиціонери Микола Кучерук, Юрій Вознюк та Валентин Королюк.

Провладного народного депутата Юрія Благодира та опозиціонерів Віталія Чугуннікова й Олега Осуховського на заході не було.

На зустрічі кожен озвучив власні аргументи щодо можливої взаємодії під час роботи на благо краю і його громадян.

Хоча чіткої схеми роботи учасники зустрічі так і не напрацювали. Хіба-що домовилися, що задля блага Рівненщини кабінети очільників області будуть завжди відкриті для нардепів. У свою чергу нардепи повинні забути про партійну приналежність і спільно працювати над покращенням життя громади, яка їх обрала до парламенту.

Під час зустрічі голова Рівненської облради Юрій Кічатий запропонував нардепам утворити "Вищу раду Рівненщини", яка складалась би із керівництва області та усіх народних депутатів краю.

Наприкінці півторагодинної бесіди Василь Берташ та голова Рівненської облради Юрій Кічатий вручили нардепам пакети із, як було озвучено, планом розвитку Рівненської області.

Більше фото у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ

Чому на зустріч із головою Рівненської ОДА не прийшли Юрій Благодир, Віталій Чугунніков та Олег Осуховський? Про це ми запитали у самих нардепів.

За словами ударівців, влада сьогодні знищує усі підвалини демокритичного та економічного розвитку як держави в цілому, так і Рівненщини зокрема, а тому голова Рівненської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України Віталій Чугунніков не бачить жодного сенсу в тому, щоб зустрічатися із представником влади та про щось домовлятися.

- Сьогоднішня влада своїми діями практично знищила соціальну та економічну галузь нашої країни, а тому єдиною концепцією розвитку країни в цілому та Рівненщини зокрема буде повне та безповоротне відсторонення Партії регіонів та її сателітів від влади, - пояснив Віталій Чугунніков.

Віталій Чугунніков

Народний депутат підкреслив, що голосуючи за опозицію мешканці Рівненщини чітко висловили свою підтримку ідеям відсторонення Партії регіонів від влади, а тому народні депутати, що сьогодні послідовно працюють в опозиції до влади, якраз і захищають інтереси своїх виборців.

- Опозиція має контролювати дії влади та не дозволяти їй безбожно грабувати населення держави. І те, що на сьогодні підтримка опозиційних сил зростає свідчить про те, що опозиційним депутатам це вдається, - підкреслив Віталій Чугунніков.

Для нардепа є недокінця зрозумілим запрошення голови Рівненської ОДА на зустріч, оскільки саме через системні порушення та тиск на виборців партія УДАР на Рівненщині постійно перебуває в судах та вимушена постійно захищати інтереси громади. Віталій Чугунніков підкреслив, що представники опозиційних сил на Рівненщині і без запрошення губернатора працюють над концепцією соціально-економічного розвитку Рівненщини, яку незабаром вони зможуть презентувати.

- Думаю кожен мешканець нашої держави вже відчув на собі усі концепції від Партії регіонів, а тому представникам цієї політсили та їх сателітам слід піти з влади. Лише після цього можна буде говорити про реальний розвиток, як країни в цілому, так і Рівненщини зокрема. Разом з цим хотів би наголосити, що ми вже сьогодні працюємо над відповідною концепцією розвитку нашого краю, і незабаром з нею зможуть ознайомитися мешканці області. Але ж її реалізація можлива лише після того, як буде відсторонена від влади Партія регіонів, - зазначив Віталій Чугунніков.

Схожу позицію озвучив і нардеп Олег Осуховський. Щоправда, свободівець був куди більш лаконічним.

- Такими нарадами представники влади хочуть перекласти відповідальність за провальну соціально-економічну політику з себе на опозицію, - сказав Осуховський. - У них в руках вся вертикаль влади - від голови районної адміністрації до найвищих посад у держав, тож нехай демонструють покращення життя. Опозиція в такому випадку має виконуватм контролюючу функцію.

На жаль, Юрій Благодир на дзвінок на мобільний не відповів. Напевно, працює на благо громади. І не виключено, що саме по цій причині нараду у губернатора Рівненщини відвідати не зміг. Чи не так?

Коментарі

Про що можна розмовляти з ригоАналом-гауляйтером? Ми обирали вас для жорсткого протистояння окупаційному режиму, а не для балачок з окупантами!

Правильно робив, хто небуть, лиш не тІмошенко, цій дурі гнити і гнити в тюрязі, за її злодіяння!

осцухівський ,а чого ходив до адміністрації на місцевих виборах за баблом....Розкажи людям,як в 2006 році твій шеф Тягнибик отримав 2 млн баксів,від Сів.....ча,щоб відтягувати голоси у тимошенко,розкажи як вас профінансували на президентських виборах,щоб паплюжити тимошенко

А як це працівники облдержадміністрації мжуть відмовити тому на кого вони працюють, в них один вихід або звільнитись, або виконувати накази того на кого вони працюють. Через те цю структуру, облдержадміністрацію, необхідно було давно ліквідувати, скільки коштів країни з економила би.

"якщо керівництво області та народні депутати будуть відстоювати позицію спільно." ніколи такого не було і не буде, адже ПР не прийшла щоб реально покращити жиитя простих громадян, вони прийшли для дерибану бюджетних коштів і великих сумах. навіщо їм їх витрачати на розиток області. Ніхто не задумувавсь чому не роблять реконструкцію комунікацій, та тому що там дуже великі капіталовкладення потрібні, на яких той не погрієш руку, а от Перинатальний центр, це да, чи школа наприклад, за 2 млн. а на виході 6 -10 млн. чи стадіон за 650 млн., а на виході 1млрд. 700мнл. оце ПАКРАЩЄННЯ!

цікаво, а їх також "запопросили" відвідати концерт з нагоди "дєвятого мая" в Києві, як "запросили", без права відмовитись, працівників облдержадміністрації? По совдепівськи - добровільно-примусово :)

Як на мене, депутати правильно зробили, бо хочуть вирішити певні проблеми свого округу. Осуховський начхав на Рівне, він навіть свою громадську приймальню не відкрив. Чугунніков - "великий" аппазіціонєр (ха-ха!). А будь-яку проблему в області можна вирішити тільки за однієї умови: якщо керівництво області та народні депутати будуть відстоювати позицію спільно.

Айда опозиціонери... Не вспів губер свиснути, а вони вже побігли до нього "домовлятися"... Песики кишенькові...

да гранаты у них не той системы!

Не відомі всі подробиці, але про яку співпрацю може йти мова, про подальше пограбування області і України?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.