"Малинськ" впевнено переміг в рівненській зимовій футбольній першості "Меморіал Володимира Шморгуна"

Сьогодні у Рівному на запасному полі стадіону "Авангард" фінішувала зимова міська футбольна першість "Меморіал Володимира Шморгуна". Про це повідомляє спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ"

Впродовж останнього місця 20 команд боролося за трофеї, але перемогли найсильніші.

У матчі за 3 місце на полій зійшлися ФК "Садове-2" та рівненський "Понеділок". тут якраз останній мінімально переграли суперників і взяли бронзу.

У фіналі ФК "Малинськ" не залишив шансів малятинському "Поліссю", яке переграв з рахунком 3-0 і отримав перемогу на цьогорічній першості.

Після завершальних матчів відбулася урочиста церемонія нагородження команд.

Окрім основних кубків були вручені і додаткові відзнаки та персональні нагороди гравцям.

Кращим дебютантом цьогорічного "Меморіалу Володимира Шморгуна" визнали "Садове-2". "Приз справедливої гри" отримав ФК "Гоща АГАТ". І кубок "За волю до перемоги" доплюсювали до бронзи малятинському "Поліссю".

Кращим воротарем став Микола Фокін із "Малинська". Євгена Ревуцького із "Полісся" визнали кращим пізахисником. В захисті найкраще, на думку міської федерації футболу, відіграв Святослав Бенедичук із "Садового 2". І найкращим нападником назвали Олексія Грицака із рівненського "Понеділка".

Кращим арбітром змагань визначили Олександра Ганіченка.

-Все пройшло дуже добре. Задоволені результатом та фінішом змагань. Були часи, коли в нашому турнірі брало участь до 40 команд і грали на 3 стадіонах. Цьогоріч ми прийняли лише 20. Причиною тому є розвиток районних турнірів. Думаю, команди добре мідготувалися до стартів основних чемпіонатів весною. - сказав голова РМФФ Валерій Гладков.

І на завершення, присутній президент РОФФ Олексій Хахльов вручив диплом очільнику РМФФ Валерію Гладкову диплом, як кращій міській федерації футболу Рівненщини.

БІЛЬШЕ ФОТО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ.