Рівненський "Верес" сьогодні не зміг перемогти ФК "Інгулець"

Футболісти команди Народного клубу сьогодні не змогли перемогти суперників по першій лізі із ФК "Інгулець". Про це повідомляє спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ".

Товариський матч, який завершився "сухою нічиєю", відбувся у селі Середнє Ужгородського району.

На відміну від попереднього спарингу, коли у перший день весни "Вересу" довелося грати у дощову погоду, цього дня у Закарпатті було сонячно.

Із початку матчу головний тренер Володимир Мазяр вирішив випробувати трьох новопідписаних гравців - воротаря Олександра Ільющенкова, півзахисника Вадима Мілько та флангового універсала Сергія Петько. Щодо останнього, то інформація про оренду гравця з'явилася саме сьогодні.

Також у стартовому складі вийшли на поле Зозуля, Каваців, Лухтанов, Коблюк, Волошинович, Страшкевич, Сікорський і один гравець на перегляді. Після півгодини матчу рахунок залишався 0:0. Із "нулями" на табло команди пішли і на перерву.

Після відпочинку склад "червоно-чорних" майже повністю змінився: Когут, Зозуля, Борзенко, Білий, Западня, Мілько, Морозенко, Котляр, Герасимець, Степанюк, Козьбан. Пізніше Мазяр замінив Сергія Мілька на Валерія Кучерова.

Як і в першому таймі гра команд була приблизно рівною (утім, якщо вірити Інформаційній службі клубу, то наші футболісти "більше володіли м`ячем і завдали більше ударів по воротах суперників"), тож рахунок залишався не змінним до кінця матчу - 0:0.

Світлина Інформаційної служби НК "Верес"