Медицину Рівного очолить чиновник з облуправління охорони здоров'я?

Замість Вікторії Покоєвчук, яка з травня 2015 року працювала на посаді начальника міського управління охорони здоров’я, цю посаду займе чиновник з обласного управління охорони здоров’я Віктор Іськів

Як пише "Радіо Трек", інформацію про те, що Іськіва переводять на нову посаду, підтвердив заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Ігор Доровольський:

Іськів працював в управлінні на посаді лікаря-інспектора, потім – головного спеціаліста, потім заступника начальника організаційного лікувально-профілактичного відділу. Відношення міського голови на переведення на цю посаду до обласного управління поступило.

А з приводу звільнення попереднього – я не готовий вам нічого коментувати.

Щодо Вікторії Покоєвчук, то кажуть, що вона написала заяву на звільнення. За неофіційною інформацією, вона чи то повернеться на посаду заступника начальника управління охорони здоров'я чи у медзаклад, де вона працювала до роботи у міському управлінні охорони здоров’я.

Ігор Добровольський підтвердити чи спростувати цю інформацію не може. Каже, що це – не його компетенція, а компетенція міського голови Рівного. З міським головою поки що поспілкуватися на цю тему не вдалося. 

Що стосується нового начальника управління охорони здоров'я Рівного Віктора Іськіва, то

у 2014 році він претендував на посаду головного лікаря Рівненської обласної дитячої лікарні. Але обласна рада призначила тоді на цю посаду Віталія Бойка.

Досі, окрім роботи в управлніні охорони здоров'я, Віктор Іськів також працював за сумісництвом ортопедом-травматологом у Рівненській обласній дитячій лікарні.

Одружений. Має доньку та сина.

Згідно з декларацією Віктора Іськіва про доходи за 2015 рік,

він отримав за рік доходу понад 56 тисяч гривень ( близько 4700 гривень на місяць), з яких майже 21 тисячу отримав, працюючи за сумісництвом.

У власності дружини Віктора Іськіва - Юлії є

12 соток землі у селі Котира Зарічненського району, квартира у Рівному площею 48 кв. метрів, автомобіль "Рено Кенгу" 2004 року випуску.

У Віктора Іськіва, згідно з декларацією, майна немає.   

Коментарі

Свобода рулить. Хомку потрібні голоси в боротьбі з Муляренком (БПП). Покоєвчук просто поставили перед фактом, що вже є новий начальник і дали можливість вибрати собі іншу посаду.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.