На Рівненщині створять електронний реєстр пацієнтів

На Рівненщині визначилися з переможцем торгів по розробці електронного реєстру пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Ним стала львівська компанія, що входить в десятку найбільших ІТ-компаній України, - «ЕЛЕКС».

Нагадаємо, що Рівненщина стала однією з восьми областей України, де реалізується проект Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». В рамках цього проекту заплановано, окрім всього іншого, й розробку та впровадження електронного реєстру пацієнтів, котрі хворіють на серцево-судинні захворювання.

Свої пропозиції на розробку такого програмного забезпечення надіслали 3 компанії.

Переможцем визнали львівську компанію «ЕЛЕКС», яка запропонувала розробити програмне забезпечення за 2 434 952,50 грн. Ця ціна виявилася найнижчою, адже решта, дві компанії, запропонували вищі ціни. Зокрема, ТОВ «АЛТ Україна ЛТД» запропонувала ціну 2 580 250,60 грн., а Консорціум ТзОВ «Ілайф» та ТзОВ «Телесенс ІТ» запропонував вартість понад 3 мільйони гривень (3 214 250,00 грн.).

«Під час оцінки тендерних пропозицій група управління субпроектом керувалася не лише критерієм вартості, що є безумовно важливим, але й здатністю компанії реалізувати поставлене технічне завдання. А тому нам важливо, що компанія, яка перемогла в цій закупівлі, ввійшла до десятки найбільших ІТ-компаній України», - розповідає керівник групи управління субпроектом, перший заступник голови ОДА Юрій Приварський.

Дійсно, нещодавно українська спільнота розробників програмного забезпечення DOU оприлюднила рейтинг 50 найбільших ІТ-компаній України. ТзОВ «ЕЛЕКС» в ньому займає десяту сходинку та нараховує близько 1000 працівників.

«Згідно техзавдання компанія «ЕЛЕКС» має розробити програмне забезпечення, яке включатиме в себе автоматизоване робоче місце сімейного лікаря, реєстр кардіохворих, електронну картку пацієнта. Ця система дозволить об’єднати близько 260 медичних установ області в єдину систему та створить понад 300 нових автоматизованих робочих місць лікарів», - пояснює керівник групи консультаційної підтримки Сергій Рибачок.

Також про користь від впровадження електронного реєстру говорить начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Юрій Осіпчук.

За його словами, така система дозволить лікарям більш точно встановлювати діагноз кардіохворим та оперативніше надавати першу медичну допомогу. Адже усі дані про серцеві захворювання пацієнта будуть доступними лікарю не залежно від того, де проживає пацієнт, повідомляють у Рівненській ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.